КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія XXIV скликання

РІШЕННЯ

від 23 грудня 2003 року N 312/1187

Про передачу громадянам у приватну власність земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд

Відповідно до Земельного кодексу України, Постанови Верховної Ради Української РСР від 18.12.90 "Про земельну реформу" та враховуючи матеріали інвентаризації земель, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Калішуку Андрію Анатолійовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Франка, 11-ж у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Калішуку Андрію Анатолійовичу, за умови виконання п. 1.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Франка, 11-ж у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

1.1. Гр. Калішуку Андрію Анатолійовичу:

1.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

1.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

1.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

1.1.4. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури від 12.10.2000 N 07-7577.

1.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

1.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Калішуку Андрію Анатолійовичу державного акта на право приватної власності на землю.

1.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

2. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Ковальчук Світлані Федорівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Харківському шосе, 175/2-а у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Ковальчук Світлані Федорівні, за умови виконання п. 2.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Харківському шосе, 175/2-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

2.1. Гр. Ковальчук Світлані Федорівні:

2.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

2.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

2.1.4. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 01.07.2003 N 19-864.

2.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

2.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Ковальчук Світлані Федорівні державного акта на право приватної власності на землю.

2.3. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 4 розпорядження Київського міського голови від 07.08.2000 N 492-МГ "Про погодження місця розташування об'єктів".

2.4. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

3. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Паламар Ларисі Миколаївні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 20-б у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Паламар Ларисі Миколаївні, за умови виконання п. 3.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 20-б у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

3.1. Гр. Паламар Ларисі Миколаївні:

3.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

3.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

3.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 21.09.99 N 07-5974, ВАТ "Київпроект" від 23.06.99 N 061286/КГП та головного державного санітарного лікаря м. Києва від 13.07.99 N 2779.

3.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

3.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Паламар Ларисі Миколаївні державного акта на право приватної власності на землю.

3.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

4. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Мельнику Віктору Миколайовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Польовому, 5 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Мельнику Віктору Миколайовичу, за умови виконання п. 4.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Польовому, 5 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

4.1. Гр. Мельнику Віктору Миколайовичу:

4.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

4.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

4.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

4.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

4.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Мельнику Віктору Миколайовичу державного акта на право приватної власності на землю.

4.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

5. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Притулі Андрію Павловичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Вишневій, 7 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Притулі Андрію Павловичу, за умови виконання п. 5.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Вишневій, 7 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

5.1. Гр. Притулі Андрію Павловичу:

5.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

5.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

5.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 16.12.2002 N 19-3728 і Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 03.02.2003 N 08-8-20/545.

5.1.4. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

5.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

5.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Притулі Андрію Павловичу державного акта на право приватної власності на землю.

5.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

6. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Науменку Олександру Миколайовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Вишневій, 1-а у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Науменку Олександру Миколайовичу, за умови виконання п. 6.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Вишневій, 1-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

6.1. Гр. Науменку Олександру Миколайовичу:

6.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

6.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

6.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 13.02.2003 N 19-362 і Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 20.03.2003 N 08-8-20/1828.

6.1.4. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

6.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

6.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Науменку Олександру Миколайовичу державного акта на право приватної власності на землю.

6.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

7. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Гриценко Світлані Вікторівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. 1 Травня, 16-б у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Гриценко Світлані Вікторівні, за умови виконання п. 7.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. 1 Травня, 16-б у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

7.1. Гр. Гриценко Світлані Вікторівні:

7.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

7.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

7.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 31.01.2003 N 19-205 та Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 11.03.2003 N 08-8-20/1519.

7.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

7.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Гриценко Світлані Вікторівні державного акта на право приватної власності на землю.

7.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

8. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Колесник Альоні Миколаївні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Звіринецькій, 50 у Печерському районі м. Києва.

Передати гр. Колесник Альоні Миколаївні, за умови виконання п. 8.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,06 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Звіринецькій, 50 у Печерському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

8.1. Гр. Колесник Альоні Миколаївні:

8.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

8.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

8.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 25.03.2003 N 19-735, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 31.03.2003 N 2409, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 11.04.2003 N 08-8-20/2501, управління охорони пам'яток історії, культури та історичного середовища від 08.04.2003 N 1806.

8.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

8.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

8.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Колесник Альоні Миколаївні державного акта на право приватної власності на землю.

8.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

9. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Поліщук Тетяні Євгенівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Малокитаївській, 49 у Голосіївському районі м. Києва.

Передати гр. Поліщук Тетяні Євгенівні, за умови виконання п. 9.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Малокитаївській, 49 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

9.1. Гр. Поліщук Тетяні Євгенівні:

9.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

9.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

9.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

9.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

9.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Поліщук Тетяні Євгенівні державного акта на право приватної власності на землю.

9.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

10. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Телюку Валерію Миколайовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Франка, 6-г у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Телюку Валерію Миколайовичу, за умови виконання п. 10.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Франка, 6-г у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

10.1. Гр. Телюку Валерію Миколайовичу:

10.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

10.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

10.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

10.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 01.11.2002 N 19-3401, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 16.10.2002 N 08-8-20/5814.

10.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

10.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Телюку Валерію Миколайовичу державного акта на право приватної власності на землю.

10.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

11. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Ткаченко Лесі Анатоліївні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 3-му пров. Комінтерну, 4-а у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Ткаченко Лесі Анатоліївні, за умови виконання п. 11.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 3-му пров. Комінтерну, 4-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

11.1. Гр. Ткаченко Лесі Анатоліївні:

11.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

11.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

11.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 05.09.2002 N 19-3056, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 05.08.2002 N 08-8-20/4401.

11.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

11.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Ткаченко Лесі Анатоліївні державного акта на право приватної власності на землю.

11.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

12. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Спутай Валентині Артурівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Псковському, 12 у Голосіївському районі м. Києва.

Передати гр. Спутай Валентині Артурівні, за умови виконання п. 12.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Псковському, 12 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

12.1. Гр. Спутай Валентині Артурівні:

12.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

12.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

12.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

12.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 21.07.2003 N 19-1066, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 04.07.2003 N 4897, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 06.08.2003 N 08-8-20/5525.

12.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

12.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Спутай Валентині Артурівні державного акта на право приватної власності на землю.

12.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

13. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Новікову Костянтину Петровичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гоголя, 7-в у Солом'янському районі м. Києва.

Передати гр. Новікову Костянтину Петровичу, за умови виконання п. 13.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,05 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гоголя, 7-в у Солом'янському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

13.1. Гр. Новікову Костянтину Петровичу:

13.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

13.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

13.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 19.02.2003 N 18-444 і Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 13.06.2003 N 08-8-20/3797.

13.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

13.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Новікову Костянтину Петровичу державного акта на право приватної власності на землю.

13.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

14. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Ямковому Петру Васильовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на узвозі Смородинському, 10 у Шевченківському районі м. Києва.

Передати гр. Ямковому Петру Васильовичу, за умови виконання п. 14.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на узвозі Смородинському, 10 у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

14.1. Гр. Ямковому Петру Васильовичу:

14.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

14.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

14.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

14.1.4. Питання відшкодування відновлюючої вартості зелених насаджень (акт обстеження зелених насаджень від 26.08.2003 N 216-П) та інші майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.

14.1.5. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 22.08.2003 N 19-1607, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 17.09.2003 N 08-8-20/7004, управління охорони навколишнього природного середовища від 29.08.2003 N 119/04-4-10/472, Інституту археології НАН України від 01.09.2003 N 49-4а-125/01 та комунального підприємства спеціалізованого управління протизсувних підземних робіт від 01.09.2003 N 8/1-1021.

14.1.6. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

14.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Ямковому Петру Васильовичу державного акта на право приватної власності на землю.

14.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

15. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Антиківу Олегу Васильовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Харківському шосе, 177/9 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Антиківу Олегу Васильовичу, за умови виконання п. 15.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Харківському шосе, 177/9 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

15.1. Гр. Антиківу Олегу Васильовичу:

15.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

15.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

15.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

15.1.4. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 01.07.2003 N 19-863.

15.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

15.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Антиківу Олегу Васильовичу державного акта на право приватної власності на землю.

15.3. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 4 розпорядження Київського міського голови від 07.08.2000 N 492-МГ "Про погодження місця розташування об'єктів".

15.4. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

16. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Солдатову Валентину Григоровичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Саврасова, 2-а у Солом'янському районі м. Києва.

Передати гр. Солдатову Валентину Григоровичу, за умови виконання п. 16.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Саврасова, 2-а у Солом'янському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

16.1. Гр. Солдатову Валентину Григоровичу:

16.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

16.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

16.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 19.02.2003 N 18-476 і Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 26.05.2003 N 08-8-20/3803.

16.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

16.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Солдатову Валентину Григоровичу державного акта на право приватної власності на землю.

16.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

17. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Семенюку Костянтину Володимировичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Московській, 25-а у Солом'янському районі м. Києва.

Передати гр. Семенюку Костянтину Володимировичу, за умови виконання п. 17.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Московській, 25-а у Солом'янському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

17.1. Гр. Семенюку Костянтину Володимировичу:

17.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

17.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

17.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 24.12.2002 N 19-3845 і Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 28.02.2003 N 08-8-20/980.

17.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

17.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Семенюку Костянтину Володимировичу державного акта на право приватної власності на землю.

17.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

18. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Середі Євдокії Миколаївні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лазурній, 15-а у Голосіївському районі м. Києва.

Передати гр. Середі Євдокії Миколаївні, за умови виконання п. 18.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лазурній, 15-а у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

18.1. Гр. Середі Євдокії Миколаївні:

18.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

18.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

18.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

18.1.4. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури від 27.12.2000 N 07-10113.

18.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

18.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Середі Євдокії Миколаївні державного акта на право приватної власності на землю.

18.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

19. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Абрамовій Тамарі Дмитрівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Тупиковому, 27 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Абрамовій Тамарі Дмитрівні, за умови виконання п. 19.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Тупиковому, 27 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

19.1. Гр. Абрамовій Тамарі Дмитрівні:

19.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

19.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

19.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 16.12.2002 N 19-3727 і Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 03.02.2003 N 08-8-20/541.

19.1.4. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

19.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

19.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Абрамовій Тамарі Дмитрівні державного акта на право приватної власності на землю.

19.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

20. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Нагорному Леоніду Вікторовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Тупиковому, 25 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Нагорному Леоніду Вікторовичу, за умови виконання п. 20.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Тупиковому, 25 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

20.1. Гр. Нагорному Леоніду Вікторовичу:

20.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

20.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

20.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

20.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 31.01.2003 N 19-213 і Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 11.03.2003 N 08-8-20/1517.

20.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

20.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Нагорному Леоніду Вікторовичу державного акта на право приватної власності на землю.

20.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

21. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Богачук Віті Вікторівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лермонтова, 27-а у Деснянському районі м. Києва.

Передати гр. Богачук Віті Вікторівні, за умови виконання п. 21.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лермонтова, 27-а у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

21.1. Гр. Богачук Віті Вікторівні:

21.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

21.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

21.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

21.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 18.10.2002 N 19-3289, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 14.01.2003 N 110 і Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 05.02.2003 N 08-8-20/8026.

21.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

21.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Богачук Віті Вікторівні державного акта на право приватної власності на землю.

21.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

22. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Кавуненко Марії Іванівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Дніпровій, 2-б у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Кавуненко Марії Іванівні, за умови виконання п. 22.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Дніпровій, 2-б у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

22.1. Гр. Кавуненко Марії Іванівні:

22.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

22.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

22.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 09.02.2001 N 07-936, Державного управління екологічної безпеки в м. Києві від 16.02.2000 N 08-8-14/2290 та головного державного санітарного лікаря м. Києва від 26.11.99 N 4827.

22.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

22.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Кавуненко Марії Іванівні державного акта на право приватної власності на землю.

22.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

23. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Ткаченко Людмилі Борисівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Псковській, 11-а у Голосіївському районі м. Києва.

Передати гр. Ткаченко Людмилі Борисівні, за умови виконання п. 23.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,03 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Псковській, 11-а у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

23.1. Гр. Ткаченко Людмилі Борисівні:

23.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

23.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

23.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

23.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

23.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Ткаченко Людмилі Борисівні державного акта на право приватної власності на землю.

23.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

24. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. гр. Буркацькому Павлу Матвійовичу, Буркацькій Ользі Михайлівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Закарпатській, 8-а у Голосіївському районі м. Києва.

Передати гр. гр. Буркацькому Павлу Матвійовичу, Буркацькій Ользі Михайлівні, за умови виконання п. 24.1 цього рішення, у спільну сумісну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Закарпатській, 8-а у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

24.1. Гр. гр. Буркацькому Павлу Матвійовичу, Буркацькій Ользі Михайлівні:

24.1.1. Виконувати обов'язки власників земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

24.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

24.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

24.1.4. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури від 17.07.2002 N 19-2755.

24.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документи, що посвідчують право спільної сумісної власності на земельну ділянку.

24.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. гр. Буркацькому Павлу Матвійовичу, Буркацькій Ользі Михайлівні державних актів на право спільної сумісної власності на землю.

24.3. Попередити власників земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

25. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Рильському Максиму Георгійовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Радянському, 12 у Голосіївському районі м. Києва.

Передати гр. Рильському Максиму Георгійовичу, за умови виконання п. 25.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,086 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Радянському, 12 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 15.11.66 N 1677 "Про відвод земельної ділянки Міністерству культури УРСР для створення літературно-меморіального музею письменника М. Т. Рильського".

25.1. Гр. Рильському Максиму Георгійовичу:

25.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

25.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

25.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

25.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 16.12.2002 N 19-3708, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 22.01.2003 N 315 та Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 05.02.2003 N 08-8-20/671.

25.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

25.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Рильському Максиму Георгійовичу державного акта на право приватної власності на землю.

25.3. Визнати таким, що втратив чинність, п. 2 рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 15.11.66 N 1677 "Про відвод земельної ділянки Міністерству культури УРСР для створення літературно-меморіального музею письменника М. Т. Рильського".

25.4. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

26. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Рильському Тарасу Богдановичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Радянському, 12-б у Голосіївському районі м. Києва.

Передати гр. Рильському Тарасу Богдановичу, за умови виконання п. 26.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,05 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Радянському, 12-б у Голосіївському районі м. Києва за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 15.11.66 N 1677 "Про відвод земельної ділянки Міністерству культури УРСР для створення літературно-меморіального музею письменника М. Т. Рильського".

26.1. Гр. Рильському Тарасу Богдановичу:

26.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

26.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

26.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

26.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 16.12.2002 N 19-3707, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 22.01.2003 N 316 та Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 05.02.2003 N 08-8-20/670.

26.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

26.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Рильському Тарасу Богдановичу державного акта на право приватної власності на землю.

26.3. Визнати таким, що втратив чинність, п. 2 рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 15.11.66 N 1677 "Про відвод земельної ділянки Міністерству культури УРСР для створення літературно-меморіального музею письменника М. Т. Рильського".

26.4. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

27. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Підперигорі Наталії Михайлівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Харківському, 1-а у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Підперигорі Наталії Михайлівні, за умови виконання п. 27.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Харківському, 1-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

27.1. Гр. Підперигорі Наталії Михайлівні:

27.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

27.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

27.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 01.07.2003 N 19-867.

27.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

27.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Підперигорі Наталії Михайлівні державного акта на право приватної власності на землю.

27.3. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 4 розпорядження Київського міського голови від 07.08.2000 N 492-МГ "Про погодження місця розташування об'єктів".

27.4. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

28. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Підперигорі Ігорю Мирославовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Харківському шосе, 173/1 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Підперигорі Ігорю Мирославовичу, за умови виконання п. 28.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Харківському шосе, 173/1 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

28.1. Гр. Підперигорі Ігорю Мирославовичу:

28.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

28.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

28.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 01.07.2003 N 19-865.

28.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

28.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

28.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Підперигорі Ігорю Мирославовичу державного акта на право приватної власності на землю.

28.3. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 4 розпорядження Київського міського голови від 07.08.2000 N 492-МГ "Про погодження місця розташування об'єктів".

28.4. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

29. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Табуру Сергію Івановичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Джерельній, 2-а у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Табуру Сергію Івановичу, за умови виконання п. 29.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Джерельній, 2-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

29.1. Гр. Табуру Сергію Івановичу:

29.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

29.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

29.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

29.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

29.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Табуру Сергію Івановичу державного акта на право приватної власності на землю.

29.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

30. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Клименку Борису Степановичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Червоноармійському, 27-б у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Клименку Борису Степановичу, за умови виконання п. 30.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Червоноармійському, 27-б у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

30.1. Гр. Клименку Борису Степановичу:

30.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

30.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

30.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

30.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 13.02.2003 N 19-374, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 04.06.2003 N 08-8-20/2876, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 14.04.2003 N 2376.

30.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

30.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Клименку Борису Степановичу державного акта на право приватної власності на землю.

30.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

31. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Товмач Юлії Володимирівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Комінтерну, 7 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Товмач Юлії Володимирівні, за умови виконання п. 31.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Комінтерну, 7 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

31.1. Гр. Товмач Юлії Володимирівні:

31.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

31.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

31.1.3. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

31.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Товмач Юлії Володимирівні державного акта на право приватної власності на землю.

31.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

32. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Череваню Володимиру Павловичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Тупиковому, 20 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Череваню Володимиру Павловичу, за умови виконання п. 32.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Тупиковому, 20 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

32.1. Гр. Череваню Володимиру Павловичу:

32.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

32.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

32.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 02.04.2003 N 19-1047 і Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 22.04.2003 N 08-8-20/2736.

32.1.4. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

32.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

32.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Череваню Володимиру Павловичу державного акта на право приватної власності на землю.

32.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

33. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Коржу Сергію Петровичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Костянтина Ареф'єва, 43-а у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Коржу Сергію Петровичу, за умови виконання п. 33.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Костянтина Ареф'єва, 43-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

33.1. Гр. Коржу Сергію Петровичу:

33.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

33.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

33.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 01.08.2001 N 07-6430, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 23.11.2001 N 08-8-13/6623, ВАТ "Київпроект" від 27.06.2001 N 06-1208.

33.1.4. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

33.1.5. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

33.1.6. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

33.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Коржу Сергію Петровичу державного акта на право приватної власності на землю.

33.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

34. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Романчуку Михайлу Олександровичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Білицькій, 6-д у Подільському районі м. Києва.

Передати гр. Романчуку Михайлу Олександровичу, за умови виконання п. 34.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Білицькій, 6-д у Подільському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

34.1. Гр. Романчуку Михайлу Олександровичу:

34.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

34.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

34.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 23.09.2003 N 19-2244, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 14.10.2003 N 08-8-20/7918, від 10.11.2003 N 10-10-12/8493.

34.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

34.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

34.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Романчуку Михайлу Олександровичу державного акта на право приватної власності на землю.

34.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

35. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Новіковій Оксані Михайлівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гоголя, 7-б у Солом'янському районі м. Києва.

Передати гр. Новіковій Оксані Михайлівні, за умови виконання п. 35.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гоголя, 7-б у Солом'янському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

35.1. Гр. Новіковій Оксані Михайлівні:

35.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

35.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

35.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 19.02.2003 N 18-467, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 13.06.2003 N 08-8-20/3796.

35.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

35.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Новіковій Оксані Михайлівні державного акта на право приватної власності на землю.

35.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

36. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. гр. Гусишній Галині Андріївні та Тригуб Ользі Семенівні для експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Резервній, 16 у Оболонському районі м. Києва.

Передати гр. гр. Тригуб Ользі Семенівні та Гусишній Галині Андріївні, за умови виконання п. 36.1 цього рішення, у спільну часткову власність у рівних частках земельну ділянку загальною площею 0,10 га для експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Резервній, 16 у Оболонському районі м. Києва, в тому числі:

- площею 0,06 га - за рахунок земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Подільської районної Ради депутатів трудящих м. Києва від 03.12.48 N 559 "Про виділення земельних дільниць для індивідуального житлового будівництва";

- площею 0,04 га - за рахунок земель міської забудови.

Визнати такою, що втратила чинність, позицію по Мінському району додатка до розпорядження від 05.02.98 N 216 "Про передачу громадянам у приватну власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилих будинків і господарських будівель".

36.1. Гр. гр. Тригуб Ользі Семенівні та Гусишній Галині Андріївні:

36.1.1. Виконувати обов'язки власників земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

36.1.2. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.

36.1.3. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.

36.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документи, що посвідчують право спільної часткової власності у рівних частках на земельну ділянку.

36.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. гр. Тригуб Ользі Семенівні та Гусишній Галині Андріївні державного акта на право спільної часткової приватної власності у рівних частках на землю.

36.3. Попередити власників земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

37. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Луценко Любові Григорівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крутій, 14 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Луценко Любові Григорівні, за умови виконання п. 37.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крутій, 14 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

37.1. Гр. Луценко Любові Григорівні:

37.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

37.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

37.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури від 04.11.99 N 07-6959, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 16.09.99 N 3652, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 07.10.99 N 08-8-13/4543 та ВАТ "Київпроект" від 11.08.99 N 06-1664/КГП.

37.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

37.1.5. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

37.1.6. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

37.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Луценко Любові Григорівні державного акта на право приватної власності на землю.

37.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

38. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Післегіну Олександру Миколайовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Академіка Кащенка, 7 у Голосіївському районі м. Києва.

Передати гр. Післегіну Олександру Миколайовичу, за умови виконання п. 38.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Академіка Кащенка, 7 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

38.1. Гр. Післегіну Олександру Миколайовичу:

38.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

38.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

38.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 27.08.2002 N 19-3005, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 15.11.2002 N 08-8-20/6107.

38.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

38.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Післегіну Олександру Миколайовичу державного акта на право приватної власності на землю.

38.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

39. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. гр. Кроту Івану Івановичу, Кріт Софії Миколаївні та Оводовській Анжелі Іванівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Хотівській, 8-а у Голосіївському районі м. Києва.

Передати гр. гр. Кроту Івану Івановичу, Кріт Софії Миколаївні та Оводовській Анжелі Іванівні, за умови виконання п. 39.1 цього рішення, у спільну часткову власність у рівних частках земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Хотівській, 8-а у Голосіївському районі м. Києва, в тому числі:

- площею 0,055 га - за рахунок земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Кагановичської районної ради депутатів трудящих від 07.09.51 N 1459 "О предоставлении права индивидуального строительства Тименчуку Ивану Анисимовичу";

- площею 0,045 га - за рахунок земель міської забудови.

Визнати такою, що втратила чинність, позицію 38 додатка до рішення Київської міської ради від 24.05.2001 N 322/1298 "Про передачу громадянам у приватну власність земельних ділянок для обслуговування житлових будинків і господарських будівель".

39.1. Гр. гр. Кроту Івану Івановичу, Кріт Софії Миколаївні та Оводовській Анжелі Іванівні:

39.1.1. Виконувати обов'язки власників земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

39.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

39.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури від 26.07.2002 N 07-6294.

39.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документи, що посвідчують право спільної часткової власності у рівних долях на земельну ділянку.

39.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. гр. Кроту Івану Івановичу, Кріт Софії Миколаївні та Оводовській Анжелі Іванівні державного акта на право спільної часткової власності у рівних долях на землю.

39.3. Попередити власників земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

40. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Кравченко Руслані Анатоліївні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Червоноармійському, 42 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Кравченко Руслані Анатоліївні, за умови виконання п. 40.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Червоноармійському, 42 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

40.1. Гр. Кравченко Руслані Анатоліївні:

40.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

40.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

40.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

40.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

40.1.5. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 18.11.2002 N 19-3491, ВАТ "Київпроект" від 23.10.2002 N 06-1801/іКГП, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 21.01.2003 N 08-8-20/329, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 18.01.2003 N 190.

40.1.6. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

40.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Кравченко Руслані Анатоліївні державного акта на право приватної власності на землю.

40.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

41. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Францишко Надії Борисівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Жданова, 14-а у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Францишко Надії Борисівні, за умови виконання п. 41.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,04 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Жданова, 14-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

41.1. Гр. Францишко Надії Борисівні:

41.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

41.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

41.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 03.04.2003 N 19-984 і Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 26.05.2003 N 08-8-20/3632.

41.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

41.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Францишко Надії Борисівні державного акта на право приватної власності на землю.

41.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

42. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Таран Людмилі Петрівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Комінтерну, 7-б у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Таран Людмилі Петрівні, за умови виконання п. 42.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Комінтерну, 7-б у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

42.1.1. Гр. Таран Людмилі Петрівні:

42.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

42.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

42.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 18.10.2002 N 19-3290 і Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 10.09.2002 N 08-8-20/5140.

42.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

42.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Таран Людмилі Петрівні державного акта на право приватної власності на землю.

42.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

43. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Титенку Миколі Олексійовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Тупиковому, 31 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Титенку Миколі Олексійовичу, за умови виконання п. 43.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Тупиковому, 31 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

43.1. Гр. Титенку Миколі Олексійовичу:

43.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

43.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

43.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 31.01.2003 N 19-212 та Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 13.03.2003 N 08-8-20/1507.

43.1.4. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

43.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

43.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Титенку Миколі Олексійовичу державного акта на право приватної власності на землю.

43.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

44. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Мірошниченку Володимиру Миколайовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Будьонного, 28-г у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Мірошниченку Володимиру Миколайовичу, за умови виконання п. 44.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Будьонного, 28-г у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

44.1. Гр. Мірошниченку Володимиру Миколайовичу:

44.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

44.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

44.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 03.12.2002 N 19-3588, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 03.02.2003 N 08-8-20/476 та управління пожежної безпеки ГУ МВС України в м. Києві від 20.01.2003 N 16/5/5450.

44.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

44.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Мірошниченку Володимиру Миколайовичу державного акта на право приватної власності на землю.

44.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

45. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Білецькій Любові Іванівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Цілинній, 58-а у Голосіївському районі м. Києва.

Передати гр. Білецькій Любові Іванівні, за умови виконання п. 45.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Цілинній, 58-а у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

45.1. Гр. Білецькій Любові Іванівні:

45.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

45.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

45.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

45.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 09.07.2002 N 19-2647, ВАТ "Київпроект" від 28.01.2002 N 06-151/ІКГП, заступника головного державного санітарного лікаря м. Києва від 19.02.2002 N 887 і Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 05.03.2002 N 08-8-20/1220.

45.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

45.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Білецькій Любові Іванівні державного акта на право приватної власності на землю.

45.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

46. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Сінельниченку Миколі Васильовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Криничній, 25 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Сінельниченку Миколі Васильовичу, за умови виконання п. 46.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Криничній, 25 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

46.1. Гр. Сінельниченку Миколі Васильовичу:

46.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

46.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

46.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

46.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

46.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Сінельниченку Миколі Васильовичу державного акта на право приватної власності на землю.

46.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

47. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Хазяїнову Гавриілу Гавриловичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Степана Сагайдака, 96-б у Дніпровському районі м. Києва.

Передати гр. Хазяїнову Гавриілу Гавриловичу, за умови виконання п. 47.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Степана Сагайдака, 96-б у Дніпровському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

47.1. Гр. Хазяїнову Гавриілу Гавриловичу:

47.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

47.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

47.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

47.1.4. Виконати вимоги, викладені в листі Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 25.11.2002 N 08-8-20/6777.

47.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

47.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Хазяїнову Гавриілу Гавриловичу державного акта на право приватної власності на землю.

47.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

48. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Павленку Євгенію Вячеславовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Словечанській, 7-а у Солом'янському районі м. Києва.

Передати гр. Павленку Євгенію Вячеславовичу, за умови виконання п. 48.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,06 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Словечанській, 7-а у Солом'янському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

48.1. Гр. Павленку Євгенію Вячеславовичу:

48.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

48.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

48.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

48.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 30.01.2003 N 19-190 і Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 22.04.2003 N 08-8-20/1755.

48.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

48.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Павленку Євгенію Вячеславовичу державного акта на право приватної власності на землю.

48.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

49. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Ковбасюку Геннадію Анатолійовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Панфіловців, 40 у Печерському районі м. Києва.

Передати гр. Ковбасюку Геннадію Анатолійовичу, за умови виконання п. 49.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,03 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Панфіловців, 40 у Печерському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

49.1. Гр. Ковбасюку Геннадію Анатолійовичу:

49.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

49.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

49.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

49.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 10.06.2003 N 19-339 і Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 21.07.2003 N 08-8-20/5507.

49.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

49.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Ковбасюку Геннадію Анатолійовичу державного акта на право приватної власності на землю.

49.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

50. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Даниловій Тамарі Миколаївні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. 1-му Тупиковому, 13 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Даниловій Тамарі Миколаївні, за умови виконання п. 50.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. 1-му Тупиковому, 13 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

50.1. Гр. Даниловій Тамарі Миколаївні:

50.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

50.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

50.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

50.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 09.06.99 N 07-3524, Державного управління екологічної безпеки в м. Києві від 01.03.99 N 08-8-13/952.

50.1.5. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

50.1.6. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

50.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Даниловій Тамарі Миколаївні державного акта на право приватної власності на землю.

50.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

51. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Карасю Георгію Володимировичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Дружній, 11 у Солом'янському районі м. Києва.

Передати гр. Карасю Георгію Володимировичу, за умови виконання п. 51.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Дружній, 11 у Солом'янському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

51.1. Гр. Карасю Георгію Володимировичу:

51.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

51.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

51.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

51.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 14.03.2003 N 18-641, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 20.05.2003 N 08-8-20/2716.

51.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

51.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Карасю Георгію Володимировичу державного акта на право приватної власності на землю.

51.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

52. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Карлаш Ніні Вікторівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Тупиковому, 12 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Карлаш Ніні Вікторівні, за умови виконання п. 52.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Тупиковому, 12 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

52.1. Гр. Карлаш Ніні Вікторівні:

52.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

52.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

52.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

52.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 21.06.99 N 07-3890, Державного управління екологічної безпеки в м. Києві від 23.06.99 N 08-8-13/2983.

52.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

52.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Карлаш Ніні Вікторівні державного акта на право приватної власності на землю.

52.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

53. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Матвієнко Юлії Леонідівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Червонофлотській, 13-б в Оболонському районі м. Києва.

Передати гр. Матвієнко Юлії Леонідівні, за умови виконання п. 53.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Червонофлотській, 13-б в Оболонському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

53.1. Гр. Матвієнко Юлії Леонідівні:

53.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

53.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

53.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 05.12.2003 N 19-3517, управління охорони навколишнього природного середовища від 10.12.2003 N 119/04-4-10/1821.

53.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

53.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Матвієнко Юлії Леонідівні державного акта на право приватної власності на землю.

53.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

54. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Сербіній Аллі Олександрівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Червонофлотській, 13-а в Оболонському районі м. Києва.

Передати гр. Сербіній Аллі Олександрівні, за умови виконання п. 54.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Червонофлотській, 13-а в Оболонському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

54.1. Гр. Сербіній Аллі Олександрівні:

54.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

54.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

54.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 05.12.2003 N 19-3516, управління охорони навколишнього природного середовища від 10.12.2003 N 119/04-4-10/1822.

54.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

54.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Сербіній Аллі Олександрівні державного акта на право приватної власності на землю.

54.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

55. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Сесик Галині Зіновіївні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Таврійській, 9-а у Подільському районі м. Києва.

Передати гр. Сесик Галині Зіновіївні, за умови виконання п. 55.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Таврійській, 9-а у Подільському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

55.1. Гр. Сесик Галині Зіновіївні:

55.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

55.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

55.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

55.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 24.12.2002 N 19-3846 і Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 24.01.2003 N 08-8-20/252.

55.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

55.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Сесик Галині Зіновіївні державного акта на право приватної власності на землю.

55.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

56. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Калініченко Ользі Володимирівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Польовій, 31-а у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Калініченко Ользі Володимирівні, за умови виконання п. 56.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Польовій, 31-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

56.1. Гр. Калініченко Ользі Володимирівні:

56.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

56.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

56.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 03.12.2002 N 19-3595, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 03.02.2003 N 08-8-20/540.

56.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

56.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Калініченко Ользі Володимирівні державного акта на право приватної власності на землю.

56.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

57. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Солонченку Юрію Анатолійовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 50-а у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Солонченку Юрію Анатолійовичу, за умови виконання п. 57.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 50-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

57.1. Гр. Солонченку Юрію Анатолійовичу:

57.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

57.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

57.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

57.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 24.01.2000 N 07-386, ВАТ "Київпроект" від 20.12.99 N 06-2452/КГП, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 29.12.99 N 3501 та Державного управління екологічної безпеки в м. Києві від 27.01.2000 N 08-8-13/1665.

57.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

57.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Солонченку Юрію Анатолійовичу державного акта на право приватної власності на землю.

57.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

58. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Солов'ян Тетяні Петрівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лермонтова, 75 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Солов'ян Тетяні Петрівні, за умови виконання п. 58.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лермонтова, 75 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

58.1. Гр. Солов'ян Тетяні Петрівні:

58.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

58.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

58.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

58.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 16.12.2002 N 19-3731, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 18.11.2002 N 08-8-20/6764.

58.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

58.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Солов'ян Тетяні Петрівні державного акта на право приватної власності на землю.

58.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

59. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Кизименко Ніні Іванівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крутій, 2 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Кизименко Ніні Іванівні, за умови виконання п. 59.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крутій, 2 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

59.1. Гр. Кизименко Ніні Іванівні:

59.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

59.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

59.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

59.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 01.11.2002 N 19-3400, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 16.10.2002 N 08-8-20/5812.

59.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

59.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Кизименко Ніні Іванівні державного акта на право приватної власності на землю.

59.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

60. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Єрохіну Юрію Олександровичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Фестивальній, 30-в у Голосіївському районі м. Києва.

Передати гр. Єрохіну Юрію Олександровичу, за умови виконання п. 60.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Фестивальній, 30-в у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

60.1. Гр. Єрохіну Юрію Олександровичу:

60.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

60.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

60.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

60.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 14.11.2002 N 19-3476, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 20.01.2003 N 08-8-20/7588, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 19.12.2002 N 6925.

60.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

60.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Єрохіну Юрію Олександровичу державного акта на право приватної власності на землю.

60.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

61. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Прохоренко Олені Михайлівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Джерельній, 17 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Прохоренко Олені Михайлівні, за умови виконання п. 61.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Джерельній, 17 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

61.1. Гр. Прохоренко Олені Михайлівні:

61.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

61.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

61.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

61.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 16.12.2002 N 19-3716, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 18.11.2002 N 08-8-20/6763.

61.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

61.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Прохоренко Олені Михайлівні державного акта на право приватної власності на землю.

61.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

62. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Дідиченко Марині Анатоліївні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Червоноармійському, 40 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Дідиченко Марині Анатоліївні, за умови виконання п. 62.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Червоноармійському, 40 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

62.1. Гр. Дідиченко Марині Анатоліївні:

62.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

62.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

62.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

62.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 18.11.2002 N 19-3494, ВАТ "Київпроект" від 23.10.2002 N 06-1802/іКГП, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 21.01.2003 N 08-8-20/330, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 18.01.2003 N 189.

62.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

62.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Дідиченко Марині Анатоліївні державного акта на право приватної власності на землю.

62.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

63. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Проценко Оксані Анатоліївні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 3-му пров. Комінтерну, 4-б у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Проценко Оксані Анатоліївні, за умови виконання п. 63.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 3-му пров. Комінтерну, 4-б у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

63.1. Гр. Проценко Оксані Анатоліївні:

63.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

63.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

63.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 01.11.2002 N 19-3408, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 10.09.2002 N 08-8-20/4998, заступника головного державного санітарного лікаря м. Києва від 27.08.2002 N 4644.

63.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

63.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Проценко Оксані Анатоліївні державного акта на право приватної власності на землю.

63.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

64. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Гаєнко Анні Леонідівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Івана Франка, 33 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Гаєнко Анні Леонідівні, за умови виконання п. 64.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Івана Франка, 33 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

64.1. Гр. Гаєнко Анні Леонідівні:

64.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

64.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

64.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

64.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 31.01.2003 N 19-210, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 11.03.2003 N 08-8-20/1518.

64.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

64.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Гаєнко Анні Леонідівні державного акта на право приватної власності на землю.

64.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

65. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Зацепіній Людмилі Василівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Ялинковому, 26 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Зацепіній Людмилі Василівні, за умови виконання п. 65.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Ялинковому, 26 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

65.1. Гр. Зацепіній Людмилі Василівні:

65.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

65.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

65.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 13.02.2003 N 19-410, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 20.03.2003 N 08-8-20/1826.

65.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

65.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Зацепіній Людмилі Василівні державного акта на право приватної власності на землю.

65.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

66. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Онищенку Михайлу Миколайовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Червоноармійському, 38 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Онищенку Михайлу Миколайовичу, за умови виконання п. 66.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Червоноармійському, 38 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

66.1. Гр. Онищенку Михайлу Миколайовичу:

66.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

66.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

66.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

66.1.4. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

66.1.5. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 03.12.2002 N 19-3602, ВАТ "Київпроект" від 19.11.2002 N 06-1997/ІКГП, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 18.01.2003 N 191 та Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 21.01.2003 N 08-8-20/331.  

66.1.6. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

66.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Онищенку Михайлу Миколайовичу державного акта на право приватної власності на землю.

66.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

67. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Верещаку Олександру В'ячеславовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Комінтерну, 3-а у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Верещаку Олександру В'ячеславовичу, за умови виконання п. 67.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Комінтерну, 3-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

67.1. Гр. Верещаку Олександру В'ячеславовичу:

67.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

67.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

67.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 31.01.2003 N 19-219, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 11.03.2003 N 08-8-20/1520.

67.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

67.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Верещаку Олександру В'ячеславовичу державного акта на право приватної власності на землю.

67.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

68. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Топчій Еллі Олександрівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лісничій, 32 у Голосіївському районі м. Києва.

Передати гр. Топчій Еллі Олександрівні, за умови виконання п. 68.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лісничій, 32 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

68.1. Гр. Топчій Еллі Олександрівні:

68.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

68.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

68.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури від 27.11.2002 N 18-3541.

68.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

68.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Топчій Еллі Олександрівні державного акта на право приватної власності на землю.

68.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

69. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Злому Михайлу Володимировичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Озерному, 1-а у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Злому Михайлу Володимировичу, за умови виконання п. 69.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Озерному, 1-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

69.1. Гр. Злому Михайлу Володимировичу:

69.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

69.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

69.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 09.07.2002 N 19-2655, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 01.11.2002 N 08-8-20/6005, в. о. заступника головного державного санітарного лікаря м. Києва від 01.10.2002 N 5318.

69.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

69.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Злому Михайлу Володимировичу державного акта на право приватної власності на землю.

69.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

70. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Михайлюку Володимиру Іллічу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Цілинній, 59 у Голосіївському районі м. Києва.

Передати гр. Михайлюку Володимиру Іллічу, за умови виконання п. 70.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Цілинній, 59 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

70.1. Гр. Михайлюку Володимиру Іллічу:

70.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

70.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

70.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

70.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 02.04.2003 N 19-903, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 03.04.2003 N 2151 і Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 16.04.2003 N 08/8-20/2642.

70.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

70.1.6. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

70.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Михайлюку Володимиру Іллічу державного акта на право приватної власності на землю.

70.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

71. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Лаврентьєву Дмитру Миколайовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Тупиковому, 8 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Лаврентьєву Дмитру Миколайовичу, за умови виконання п. 71.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Тупиковому, 8 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

71.1. Гр. Лаврентьєву Дмитру Миколайовичу:

71.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

71.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

71.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

71.1.4. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури від 16.08.2002 N 19-2953.

71.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

71.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Лаврентьєву Дмитру Миколайовичу державного акта на право приватної власності на землю.

71.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

72. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Панченко Тетяні Георгіївні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Березневій, 32-г у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Панченко Тетяні Георгіївні, за умови виконання п. 72.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Березневій, 32-г у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

72.1. Гр. Панченко Тетяні Георгіївні:

72.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

72.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

72.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

72.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 13.02.2003 N 19-378, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 20.03.2003 N 08-8-20/1840.

72.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

72.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Панченко Тетяні Георгіївні державного акта на право приватної власності на землю.

72.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

73. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Власову Олегу Руфовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крутогірній, 17-г у Солом'янському районі м. Києва.

Передати гр. Власову Олегу Руфовичу, за умови виконання п. 73.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крутогірній, 17-г у Солом'янському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

73.1. Гр. Власову Олегу Руфовичу:

73.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

73.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

73.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 24.03.2003 N 19-731, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 11.06.2003 N 08-8-20/3988.

73.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

73.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Власову Олегу Руфовичу державного акта на право приватної власності на землю.

73.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

74. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Кирилескулу Юрію Олеговичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Профінтерну, 48 у Голосіївському районі м. Києва.

Передати гр. Кирилескулу Юрію Олеговичу, за умови виконання п. 74.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Профінтерну, 48 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

74.1. Гр. Кирилескулу Юрію Олеговичу:

74.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

74.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

74.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 13.02.2003 N 19-379, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 30.04.2003 N 08-8-20/3175, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 17.04.2003 N 2472.

74.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

74.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Кирилескулу Юрію Олеговичу державного акта на право приватної власності на землю.

74.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

75. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Чорному Олександру Борисовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крутогірній, 17-в у Солом'янському районі м. Києва.

Передати гр. Чорному Олександру Борисовичу, за умови виконання п. 75.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крутогірній, 17-в у Солом'янському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

75.1. Гр. Чорному Олександру Борисовичу:

75.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

75.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

75.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 03.03.2003 N 18-607, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 15.04.2003 N 08-8-20/2484.

75.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

75.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Чорному Олександру Борисовичу державного акта на право приватної власності на землю.

75.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

76. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Павлюсюку Володимиру Михайловичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лісній, 76-а у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Павлюсюку Володимиру Михайловичу, за умови виконання п. 76.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лісній, 76-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

76.1. Гр. Павлюсюку Володимиру Михайловичу:

76.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

76.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

76.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 25.07.2002 N 19-2813, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 24.09.2002 N 08-8-20/5402.

76.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

76.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Павлюсюку Володимиру Михайловичу державного акта на право приватної власності на землю.

76.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

77. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Новікову Михайлу Валеріяновичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Пирятинській, 6-а у Печерському районі м. Києва.

Передати гр. Новікову Михайлу Валеріяновичу, за умови виконання п. 77.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,064 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Пирятинській, 6-а у Печерському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

77.1. Гр. Новікову Михайлу Валеріяновичу:

77.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

77.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

77.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж та споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

77.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 26.09.2003 N 19-2484, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 01.09.2003 N 6296, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 13.10.2003 N 08-8-20/7745, Головного управління охорони культурної спадщини та реставраційно-відновлювальних робіт від 28.10.2003 N 6250 та комунального підприємства спеціалізованого управління протизсувних підземних робіт від 04.11.2003 N 8/1-1425.

77.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

77.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Новікову Михайлу Валеріяновичу державного акта на право приватної власності на землю.

77.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

 

Київський міський голова 

О. Омельченко