КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія XXIII скликання

РІШЕННЯ

від 17 червня 1999 року N 281/382

Про надання та вилучення земельних ділянок

У відповідності до Земельного кодексу України, Постанови Верховної Ради України від 18.12.90 р. "Про земельну реформу", Закону України "Про оренду землі" та враховуючи матеріали інвентаризації земель, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект відведення земельної ділянки акціонерній енергопостачальній компанії "Київенерго" для будівництва та експлуатації ремонтно-виробничої бази району теплових мереж N 4 на бульв. Івана Лепсе, 22 у Жовтневому районі.

Надати акціонерній енергопостачальній компанії "Київенерго" за умови виконання п. 1 додатка 1 до цього рішення в постійне користування земельну ділянку площею 0,49 га для будівництва та експлуатації ремонтно-виробничої бази району теплових мереж N 4 на бульварі Івана Лепсе, 22 у Жовтневому районі за рахунок земель міської забудови.

Вважати такою, що втратила чинність, позицію 1 додатка 1 до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 21.07.88 N 725 "Об отводе земельных участков предприятиям, учреждениям и организациям для строительства объектов".

(Умови надання земельної ділянки див. додаток 1).

2. Затвердити проект відведення земельних ділянок малому приватному підприємству "КВІ - Васильок" для реконструкції та експлуатації павільйонів на вул. Щербакова, 1 у Радянському районі. 

Надати малому приватному підприємству "КВІ - Васильок" за умови виконання п. 1 додатка 2 до цього рішення в тимчасове довгострокове користування на умовах оренди строком на 10 років земельні ділянки загальною площею 0,08 га для реконструкції та експлуатації павільйонів на вул. Щербакова, 1 у Радянському районі за рахунок земель міської забудови. 

(Умови надання земельної ділянки див. додаток 2).

3. Затвердити проект відведення земельної ділянки кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів "Схід" для будівництва та експлуатації відкритої кооперативної автостоянки на вул. Північній, 5 у Мінському районі.

Надати кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів "Схід" за умови виконання п. 1 додатка 3 до цього рішення в тимчасове довгострокове користування строком на 5 років земельну ділянку площею 0,69 га для будівництва та експлуатації відкритої кооперативної автостоянки на вул. Північній, 5 у Мінському районі за рахунок земель міської забудови.

(Умови надання земельної ділянки див. додаток 3).

4. Затвердити проект відведення земельної ділянки підприємству з іноземними інвестиціями "МакДональдз Юкрейн ЛТД" для будівництва та експлуатації ресторану швидкого обслуговування на вул. Борщагівській, 2 у Радянському районі.

Надати підприємству з іноземними інвестиціями "МакДональдз Юкрейн ЛТД" за умови виконання п. 1 додатка 4 до цього рішення в тимчасове довгострокове користування на умовах оренди строком на 15 років земельну ділянку площею 0,45 га для будівництва та експлуатації ресторану швидкого обслуговування на вул. Борщагівській, 2 у Радянському районі за рахунок земель міської забудови.

(Умови надання земельної ділянки див. додаток 4).

5. Затвердити проект відведення земельних ділянок державному комунальному підприємству газового господарства "Київгаз" для будівництва та експлуатації контрольно-пропускного пункту, магазину по продажу запчастин до газового обладнання і встановлення паркану з боку вулиці Ізюмської у пров. Червоноармійському, 18 у Московському районі.

Надати державному комунальному підприємству газового господарства "Київгаз" за умови виконання пункту 1 додатка 5 до цього рішення в користування земельні ділянки загальною площею 0,0196 га для будівництва та експлуатації контрольно-пропускного пункту, магазину по продажу запчастин до газового обладнання і встановлення паркану з боку вулиці Ізюмської у пров. Червоноармійському, 18 у Московському районі, з них: площею 0,0152 га в постійне користування та площею 0,0044 га (в межах червоних ліній) в тимчасове короткострокове користування строком на 2 роки за рахунок земель міської забудови.

(Умови надання земельних ділянок див. додаток 5).

6. Затвердити проекти відведення земельних ділянок спільному підприємству "ТЕТРА ПАК КИЇВ" для розташування відкритої стоянки виробничого автотранспорту, будівництва тимчасового адміністративно-лабораторного збірно-розбірного модульного корпусу з побутовими приміщеннями та подальшої їх експлуатації на розі вулиць Заводської та Межигірської, для обслуговування і експлуатації виробничих будівель на вул. Межигірській, 82 у Подільському районі.

Вилучити з користування Київської міської ради Всеукраїнської спілки автомобілістів земельну ділянку площею 0,334 га (лист-згода від 29.04.96 N 83), відведену згідно з рішенням виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 03.10.86 N 985 "Про будівництво в XII п'ятирічці зблокованих, одно-двоповерхових кооперативних гаражів та відкритих стоянок для транспортних засобів, які належать громадянам за замовленням Київської міської Ради добровільного товариства "Автомотолюбитель УРСР". 

Надати спільному підприємству "ТЕТРА ПАК КИЇВ" за умови виконання п. 1 додатка 6 до цього рішення:

- в постійне користування земельні ділянки загальною площею 2,980 га, з них: для розташування відкритої стоянки виробничого автотранспорту, будівництва тимчасового адміністративно-лабораторного збірно-розбірного модульного корпусу з побутовими приміщеннями та подальшої їх експлуатації на розі вулиць Заводської та Межигірської у Подільському районі земельну ділянку площею 0,236 га за рахунок частини земель, вилучених з користування Київської міської ради Всеукраїнської спілки автомобілістів даним рішенням, та для обслуговування і експлуатації виробничих будівель на вул. Межигірській, 82 у Подільському районі земельну ділянку загальною площею 2,744 га за рахунок земель міської забудови (площею 0,456 га) та земель, відведених згідно з рішеннями виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 10.09.68 N 1525 "Про закріплення за Лісотарним заводом Головплодоовочторгу земельної ділянки під існуючий завод і його реконструкцію" та від 03.12.68 N 2018 "Про додатковий відвод лісотарному заводу Головплодоовочторгу земельної ділянки для розширення заводу" (площею 2,288 га);

- в тимчасове довгострокове користування на умовах оренди строком на 8 років земельну ділянку площею 0,098 га для розташування відкритої стоянки виробничого автотранспорту, будівництва тимчасового адміністративно-лабораторного збірно-розбірного модульного корпусу з побутовими приміщеннями та подальшої їх експлуатації на розі вулиць Заводської та Межигірської у Подільському районі за рахунок частини земель, вилучених з користування Київської міської ради Всеукраїнської спілки автомобілістів даним рішенням. 

Визнати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 10.09.68 N 1525 "Про закріплення за Лісотарним заводом Головплодоовочторгу земельної ділянки під існуючий завод і його реконструкцію" та від 03.12.68 N 2018 "Про додатковий відвод лісотарному заводу Головплодоовочторгу земельної ділянки для розширення заводу". 

(Умови надання земельних ділянок див. додаток 6).

7. Затвердити проект відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "КУРЕНІ" для перенесення та експлуатації ринку на перетині вул. Маршала Малиновського та просп. Оболонського у Мінському районі.

Припинити право користування:

- Київському метрополітену частиною земельної ділянки площею 0,067 га, відведеної згідно з рішенням виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 15.03.76 N 230/11 "Про відведення в тимчасове користування Київському метрополітену земельних ділянок для будівництва метрополітену на дільниці від ст. "Червона площа" до ст. "Героїв Дніпра" (лист-згода від 29.03.99 N 259-Н);

- Управлінню підприємств комунального обслуговування виконкому міськради земельною ділянкою площею близько 2,5 га, відведеною згідно з рішенням виконкому Київської міської Ради народних депутатів від 17.07.78 N 1028/23 "Про відведення додаткової земельної ділянки Управлінню підприємств комунального обслуговування виконкому міськради під будівництво готелю на 900 місць" у зв'язку з припиненням діяльності підприємства; 

- Київському міському територіально-виробничому об'єднанню автомобільного транспорту частиною земельної ділянки площею 0,048 га, відведеної згідно з рішенням виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 06.12.76 N 1420/10 "Про відведення земельних ділянок Київському управлінню пасажирського автотранспорту Міністерства автомобільного транспорту УРСР під будівництво автобусних диспетчерських станцій та майданчиків для відстою автобусів" (лист-згода від 30.03.99 N 13-01-150).

Надати товариству з обмеженою відповідальністю "КУРЕНІ" за умови виконання п. 1 додатка 7 до цього рішення у тимчасове довгострокове користування на умовах оренди строком на 24 роки земельну ділянку площею 1,44 га для перенесення та експлуатації ринку на перетині вул. Маршала Малиновського та просп. Оболонського у Мінському районі за рахунок земель, право користування якими припинено даним рішенням.

(Умови надання земельної ділянки див. додаток 7).

8. Затвердити проект відведення земельної ділянки фірмі "Буран-Україна" (дочірнє підприємство Компанії "Буран Інтернешнл Корп.") для будівництва та експлуатації готельно-житлового комплексу на вул. Саксаганського, 119 - 121 у Залізничному районі. 

Надати фірмі "Буран-Україна" (дочірнє підприємство Компанії "Буран Інтернешнл Корп.") за умови виконання п. 1 додатка 8 до цього рішення в тимчасове довгострокове користування на умовах оренди строком на 49 років земельну ділянку площею 0,29 га та в тимчасове короткострокове користування строком на 2 роки 11 місяців (період будівництва) земельну ділянку площею 0,24 га для будівництва та експлуатації готельно-житлового комплексу на вул. Саксаганського, 119 - 121 у Залізничному районі за рахунок земель міської забудови.

(Умови надання земельної ділянки див. додаток 8).

9. Затвердити проект відведення земельної ділянки Посольству Сполучених Штатів Америки в Україні для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вул. Миколи Пимоненка, 6 та жилого будинку на вул. Артема, 54 в Шевченківському районі.

Надати Посольству Сполучених Штатів Америки в Україні за умови виконання п. 1 додатка 9 до цього рішення в тимчасове довгострокове користування на умовах оренди строком на 49 років земельну ділянку площею 0,48 га для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вул. Миколи Пимоненка, 6 та жилого будинку на вул. Артема, 54 в Шевченківському районі, в тому числі:

- 0,17 га за рахунок частини земель, відведених згідно з рішенням виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 05.06.56 N 840 "Про відвод земельної ділянки 6-ій взуттєвій фабриці та Міністерства легкої Промисловості УРСР під будівництво житлового будинку"; 

- 0,08 га за рахунок земель, відведених згідно з рішенням виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 06.12.77 N 1731/1 "Про відведення додаткової земельної ділянки Київській базовій експериментальній взуттєвій фабриці ім. 50-річчя Радянської України під розширення і благоустрій дитячого садку N 316"; 

- 0,23 га за рахунок земель міської забудови.

Шевченківській районній у м. Києві державній адміністрації в місячний термін вирішити у встановленому порядку питання щодо знесення гаражу гр. Кунця біля жилого будинку N 54 на вул. Артема.

Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 06.12.77 N 1731/1 "Про відведення додаткової земельної ділянки Київській базовій експериментальній взуттєвій фабриці ім. 50-річчя Радянської України під розширення і благоустрій дитячого садку N 316".

(Умови надання земельних ділянок див. додаток 9).

10. Затвердити проект відведення земельної ділянки приватному монтажно-будівельному підприємству "СПЕЦАВТОБУД" для обслуговування та експлуатації виробничої бази на вул. Коцюбинського, 20 у Харківському районі.

Надати приватному монтажно-будівельному підприємству "СПЕЦАВТОБУД" за умови виконання п. 1 додатка 10 до цього рішення в тимчасове довгострокове користування на умовах оренди строком на 49 років земельну ділянку площею 0,20 га для обслуговування та експлуатації виробничої бази на вул. Коцюбинського, 20 у Харківському районі за рахунок земель міської забудови.

(Умови надання земельної ділянки див. додаток 10).

11. Затвердити проект відведення земельної ділянки акціонерному товариству відкритого типу "Дніпрянка" для обслуговування та експлуатації будівлі магазину N 927 на вул. Андрія Малишка, 3 у Дніпровському районі.

Надати акціонерному товариству відкритого типу "Дніпрянка" за умови виконання п. 1 додатка 11 до цього рішення у тимчасове довгострокове користування на умовах оренди строком на 24 роки земельну ділянку площею 0,25 га для обслуговування та експлуатації будівлі магазину N 927 на вул. Андрія Малишка, 3 у Дніпровському районі за рахунок земель міської забудови.

(Умови надання земельної ділянки див. додаток 11).

12. Затвердити проект відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Автокуренівка" для будівництва та експлуатації відкритої автостоянки на вул. Резервній, 7 у Мінському районі.

Надати товариству з обмеженою відповідальністю "Автокуренівка" за умови виконання п. 1 додатка 12 до цього рішення в тимчасове довгострокове користування на умовах оренди строком на 10 років земельну ділянку площею 0,33 га для будівництва та експлуатації відкритої автостоянки на вул. Резервній, 7 у Мінському районі за рахунок земель міської забудови.

(Умови надання земельної ділянки див. додаток 12).

13. Затвердити проект відведення земельної ділянки акціонерному товариству закритого типу "ВЕЛМЕД" для обслуговування та експлуатації адміністративної будівлі у пров. Ніжинському, 2 - 4, корп. 1 у Жовтневому районі.

Надати акціонерному товариству закритого типу "ВЕЛМЕД" за умови виконання п. 1 додатка 13 до цього рішення у тимчасове довгострокове користування на умовах оренди строком на 49 років земельну ділянку площею 0,29 га для обслуговування та експлуатації адміністративної будівлі у пров. Ніжинському, 2 - 4, корп. 1 у Жовтневому районі за рахунок частини земель, відведених згідно з рішенням виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 24.05.60 N 345 "Про відвод земельної ділянки заводу "Реле та автоматики" під будівництво дитячого комбінату".

(Умови надання земельної ділянки див. додаток 13).

14. Затвердити проект відведення земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю салону наречених "Юність" для експлуатації та обслуговування складських приміщень на просп. Перемоги, 3, 5 у Радянському районі.

Вилучити з користування Управління капітального будівництва Київської міської державної адміністрації частину земельної ділянки площею 0,0133 га на просп. Перемоги, 3 у Радянському районі, відведеної згідно з рішенням виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 15.04.58 N 707 "Про відвод земельної ділянки Управлінню капітального будівництва Міськвиконкому під житлобудівництво".

Надати товариству з обмеженою відповідальністю салону наречених "Юність" за умови виконання п. 1 додатка 14 до цього рішення в тимчасове довгострокове користування на умовах оренди строком на 10 років земельні ділянки загальною площею 0,25 га для обслуговування та експлуатації складських приміщень на просп. Перемоги, 3, 5 у Радянському районі, з них:

- 0,0133 га на просп. Перемоги, 3 за рахунок земель, вилучених з користування Управління капітального будівництва даним рішенням;

- 0,2325 га (в т. ч. 0,0121 га в межах червоних ліній) на просп. Перемоги, 5 за рахунок земель міської забудови.

Внести зміни в рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 15.04.58 N 707 "Про відвод заводу земельної ділянки Управлінню капітального будівництва Міськвиконкому під житлобудівництво" в частині площі у відповідності до даного рішення.

(Умови надання земельних ділянок див. додаток 14).

15. Затвердити проект відведення земельної ділянки спільному підприємству у формі закритого акціонерного товариства "Готель "Театральний" для реконструкції готельного комплексу "Театральний" з подальшою експлуатацією та обслуговуванням нежилих будинків N 17/52, N 19-а, N 19-6 на вул. Б. Хмельницького у Старокиївському районі.

Вилучити з користування Національної Академії наук України частину земельної ділянки площею 0,01 га, відведеної згідно з рішенням виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 07.05.79 N 561/11 "Про надання земельної ділянки Академії наук УРСР під прибудову інженерно-лабораторного корпусу сектора наукової інформації Академії наук УРСР" (лист-згода від 26.06.96 N 40/165-6) за умови виконання вимог протоколу, затвердженого 18.09.97.

Надати спільному підприємству у формі закритого акціонерного товариства "Готель "Театральний" за умови виконання п. 1 додатка 15 до цього рішення у тимчасове довгострокове користування на умовах оренди строком на 49 років земельну ділянку площею 0,29 га для реконструкції готельного комплексу "Театральний" з подальшою експлуатацією та обслуговуванням нежилих будинків N 19-а, N 19-6 на вул. Б. Хмельницького у Старокиївському районі за рахунок земель, вилучених з користування Національної Академії наук України даним рішенням (0,01 га) та земель міської забудови (0,28 га).

Оформити спільному підприємству у формі закритого акціонерного товариства "Готель "Театральний" за умови виконання п. 1 додатка 15 до цього рішення право тимчасового довгострокового користування на умовах оренди строком на 49 років земельною ділянкою площею 0,24 га для реконструкції готельного комплексу "Театральний" з подальшою експлуатацією та обслуговуванням нежилого будинку N 17/52 за рахунок земель, наданих згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 17.10.97 N 1661 "Про надання спільному підприємству у формі закритого акціонерного товариства "Готель "Театральний" земельної ділянки для завершення реконструкції корпусу готелю "Театральний" з подальшою його експлуатацією на вул. Б. Хмельницького, 17/52 у Старокиївському районі".

Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Київської міської державної адміністрації від 17.10.97 N 1661 "Про надання спільному підприємству у формі закритого акціонерного товариства "Готель "Театральний" земельної ділянки для завершення реконструкції корпусу готелю "Театральний" з подальшою його експлуатацією на вул. Б. Хмельницького, 17/52 у Старокиївському районі".

(Умови надання земельної ділянки та оформлення права користування земельною ділянкою див. додаток 15).

 

Міський голова 

О. Омельченко 


 

Додаток 1
до рішення Київради
від 17 червня 1999 р. N 281/382 


Умови надання земельної ділянки акціонерній енергопостачальній компанії "Київенерго" на бульв. Івана Лепсе, 22 у Жовтневому районі

1. Акціонерній енергопостачальній компанії "Київенерго ":

1.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.

1.2. У місячний термін замовити у Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладки нових, ремонту та експлуатації існуючих мереж і споруд на них, що знаходяться в межах закріплюваної території.

1.4. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.

2 Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.

 

Додаток 2
до рішення Київради
від 17 червня 1999 р. N 281/382 


Умови надання земельних ділянок малому приватному підприємству "КВІ - Васильок" на вул. Щербакова, 1 у Радянському районі

1. Малому приватному підприємству "КВІ - Васильок": 

1.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.

1.2. У місячний термін замовити у Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельними ділянками.

1.3. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.

2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.

 

Додаток 3
до рішення Київради
від 17 червня 1999 р. N 281/382 


Умови надання земельної ділянки кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів "Схід" на вул. Північній, 5 у Мінському районі 

1. Кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів "Схід":

1.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.

1.2. У місячний термін замовити у Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

1.3. Забезпечити розміщення на вказаній автостоянці черговиків за поданням Мінської районної у м. Києві державної адміністрації. 

1.4. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.

2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України. 

 

Додаток 4
до рішення Київради
від 17 червня 1999 р. N 281/382 


Умови надання земельної ділянки підприємству з іноземними інвестиціями "МакДональдз Юкрейн ЛТД" на вул. Борщагівській, 2 у Радянському районі

1. Підприємству з іноземними інвестиціями "МакДональдз Юкрейн ЛТД":

1.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.

1.2. У місячний термін замовити у Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладки нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд на них, що знаходяться в межах закріплюваної території.

1.4. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.

2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.

 

Додаток 5
до рішення Київради
від 17 червня 1999 р. N 281/382 


Умови надання земельних ділянок державному комунальному підприємству газового господарства "Київгаз" у пров. Червоноармійському, 18 у Московському районі

1. Державному комунальному підприємству газового господарства "Київгаз":

1.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.

1.2. У місячний термін замовити у Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельними ділянками.

1.3. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.

1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладки нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах закріплюваної території.

1.5. Земельну ділянку, яка розташована в межах проектних (червоних) ліній необхідно використовувати з обмеженнями відповідно до вимог містобудівного законодавства

2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.

 

Додаток 6
до рішення Київради
від 17 червня 1999 р. N 281/382 


Умови надання земельних ділянок спільному підприємству "ТЕТРА ПАК КИЇВ" на вул. Межигірській, 82 та на розі вулиць Заводської та Межигірської у Подільському районі

1. Спільному підприємству "ТЕТРА ПАК КИЇВ":

1.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.

1.2. У місячний термін замовити у Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельними ділянками.

1.3. Земельну ділянку, яка розташована в межах проектних (червоних) ліній, необхідно використовувати з обмеженнями відповідно до вимог містобудівного законодавства.

2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.

 

Додаток 7
до рішення Київради
від 17 червня 1999 р. N 281/382 


Умови надання земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "КУРЕНІ" на перетині вул. Маршала Малиновського та просп. Оболонського у Мінському районі

1. Товариству з обмеженою відповідальністю "КУРЕНІ":

1.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.

1.2. У місячний термін замовити у Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладки нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах закріплюваної території.

1.4. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.

1.5. Виконати вимоги державного управління екологічної безпеки в м. Києві, викладені в листі від 11.01.99 N 08-8-10/6484 в частині благоустрою прибережної смуги озера Опечінь.

2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.

 

Додаток 8
до рішення Київради
від 17 червня 1999 р. N 281/382 


Умови надання земельної ділянки фірмі "Буран-Україна" (дочірнє підприємство Компанії "Буран Інтернешнл Корп.") на вул. Саксаганського, 119 - 121 у Залізничному районі

1. Фірмі "Буран-Україна" (дочірнє підприємство Компанії "Буран Інтернешнл Корп."):

1.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.

1.2. У місячний термін замовити у Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

1.3. Земельну ділянку, яка розташована в межах проектних (червоних) ліній, необхідно використовувати з обмеженнями відповідно до вимог містобудівного законодавства. 

1.4. Після закінчення будівельних робіт земельну ділянку, надану на період будівництва, повернути в стані, придатному для подальшого використання.

1.5. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.

2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.

 

Додаток 9
до рішення Київради
від 17 червня 1999 р. N 281/382 


Умови надання земельної ділянки Посольству Сполучених Штатів Америки в Україні на вул. Миколи Пимоненка, 6 та на вул. Артема, 54 в Шевченківському районі

1. Посольству Сполучених Штатів Америки в Україні:

1.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.

1.2. У місячний термін замовити у Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладки нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд на них, що знаходяться в межах закріплюваної території.

1.4. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати у встановленому порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.

2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.

 

Додаток 10
до рішення Київради
від 17 червня 1999 р. N 281/382 


Умови надання земельної ділянки приватному монтажно-будівельному підприємству "СПЕЦАВТОБУД" на вул. Коцюбинського, 20 у Харківському районі

1. Приватному монтажно-будівельному підприємству "СПЕЦАВТОБУД":

1.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.

1.2. У місячний термін замовити у Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладки нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд на них, що знаходяться в межах закріплюваної території.

1.4. Створити та забезпечити умови надійної експлуатації ілопроводів за вимогами експлуатуючої організації.

1.5. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.

2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.

 

Додаток 11
до рішення Київради
від 17 червня 1999 р. N 281/382 


Умови надання земельної ділянки акціонерному товариству відкритого типу "Дніпрянка" на вул. Андрія Малишка, 3 у Дніпровському районі 

1. Акціонерному товариству відкритого типу "Дніпрянка":

1.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.

1.2. У місячний термін замовити у Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладки нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд на них, що знаходяться в межах закріплюваної території.

1.4. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.

1.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати у встановленому порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.

2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.

 

Додаток 12
до рішення Київради
від 17 червня 1999 р. N 281/382 


Умови надання земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Автокуренівка" на вул. Резервній, 7 у Мінському районі

1. Товариству з обмеженою відповідальністю "Автокуренівка":

1.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.

1.2. У місячний термін замовити у Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладки нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд на них, що знаходяться в межах закріплюваної території.

1.4. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку. 

2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.

 

Додаток 13
до рішення Київради
від 17 червня 1999 р. N 281/382 


Умови надання земельної ділянки акціонерному товариству закритого типу "ВЕЛМЕД" у пров. Ніжинському, 2 - 4, корп. 1 у Жовтневому районі 

1. Акціонерному товариству закритого типу "ВЕЛМЕД":

1.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.

1.2. У місячний термін замовити у Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладки нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах закріплюваної території.

1.4. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати у встановленому порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.

2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.

 

Додаток 14
до рішення Київради
від 17 червня 1999 р. N 281/382 


Умови надання земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю салону наречених "Юність" на просп. Перемоги, 3, 5 у Радянському районі

1. Товариству з обмеженою відповідальністю салону наречених "Юність":

1.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.

1.2. У місячний термін замовити у Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельними ділянками.

1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладки нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд на них, що знаходяться в межах закріплюваної території.

1.4. Земельну ділянку, розташовану в межах червоних ліній, використовувати з обмеженнями відповідно до вимог містобудівного законодавства.

1.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати у встановленому порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.

1.6. Виконати умови, викладені в листі Комітету економіки від 08.12.95 N 08-3/5-763

2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.

 

Додаток 15
до рішення Київради
від 17 червня 1999 р. N 281/382 


Умови надання земельної ділянки та оформлення права користування земельною ділянкою спільному підприємству у формі закритого акціонерного товариства "Готель "Театральний" на вул. Б. Хмельницького у Старокиївському районі

1. Спільному підприємству у формі закритого акціонерного товариства "Готель "Театральний":

1.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.

1.2. У місячний термін замовити у Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельними ділянками.

1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладки нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах закріплюваної території.

2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.

____________