КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
XII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 23 жовтня 2013 року N 336/9824

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОФІСНИЙ ЦЕНТР "ВОЛОСЬКИЙ" на вул. Волоській, 11-а у Подільському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку - офісного центру

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОФІСНИЙ ЦЕНТР "ВОЛОСЬКИЙ" на вул. Волоській, 11-а у Подільському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОФІСНИЙ ЦЕНТР "ВОЛОСЬКИЙ" на вул. Волоській, 11-а у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 0,07 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку - офісного центру згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-21704).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин містобудування та архітектури.

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Герега


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
23.10.2013 N 336/9824


План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 19.08.2013 N К-21704

код земельної ділянки

- 85:362:006к

юридична/фізична особа

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОФІСНИЙ ЦЕНТР "ВОЛОСЬКИЙ"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Подільський, вул. Волоська, 11-а

вид землекористування

- короткострокова оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку - офісного центру

орієнтовний розмір

- 0,07 га


Зображення має графічний вигляд. Не наводиться.

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега