КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 2 березня 2017 року N 1184/2188

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОБСЛУГОВУЮЧОМУ КООПЕРАТИВУ "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "БУЛГАКОВ" на вул. Булгакова, 12-а у Святошинському районі міста Києва для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОБСЛУГОВУЮЧОМУ КООПЕРАТИВУ "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "БУЛГАКОВ" на вул. Булгакова, 12-а у Святошинському районі міста Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, статтею 50 Закону України "Про землеустрій", Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОБСЛУГОВУЮЧОМУ КООПЕРАТИВУ "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "БУЛГАКОВ" на вул. Булгакова, 12-а у Святошинському районі міста Києва орієнтовною площею 0,19 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) в постійне користування для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-28683).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
02.03.2017 N 1184/2188


План-схема
до згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

клопотання

- від 16.12.2016 N К-28683

код земельної ділянки

- 75:121:0039к

юридична/фізична особа

- ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "БУЛГАКОВ"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Святошинський, вул. Булгакова, 12-а

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку

орієнтовний розмір

- 0,19 га


Зображення має графічний вигляд. Не наводиться.

 

Київський міський голова

В. В. Кличко