КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 29 листопада 2018 року N 216/6267

Про відзначення 30-річчя з дня виведення військ з Афганістану

З метою вшанування мужності і звитяги військовослужбовців та забезпечення збереження пам'яті героїв, які загинули в Афганістані, Київська міська рада вирішила:

1. Урочисто відзначити у 2019 році у місті Києві 30-річчя з дня виведення військ з Афганістану.

2. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) спільно з районними в місті Києві державними адміністраціями:

розробити і затвердити план заходів щодо відзначення 30-річчя з дня виведення військ з Афганістану, вирішити питання щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення передбачених ним заходів;

сприяти висвітленню комунальними засобами масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 30-річчя з дня виведення військ з Афганістану, організації тематичних теле- і радіопередач, присвячених 30-річчю з дня виведення військ з Афганістану.

3. Офіційно оприлюднити це рішення в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків, постійну комісію Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики.

 

Київський міський голова

В. Кличко