КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
 IV сесія VIII скликання 

РІШЕННЯ

від 6 липня 2017 року N 733/2895

Про організаційно-правові заходи, пов'язані з регулюванням діяльності з розміщення зовнішньої реклами та вирішенням питань, пов'язаних з розміщенням вивісок у місті Києві, реклами на транспорті комунальної власності територіальної громади міста Києва

Відповідно до законів України "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про рекламу", Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 N 2067, з метою забезпечення виконання рішень Київської міської ради від 28 липня 2016 року N 857/857 "Про деякі питання діяльності виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)" та від 20.04.2017 N 224/2446 "Про затвердження Порядку розміщення вивісок у місті Києві", реалізації функцій з регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами, вирішення питань, пов'язаних з розміщенням вивісок та реклами на транспорті комунальної власності територіальної громади міста Києва, Київська міська рада вирішила:

1. Покласти функції з регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами, вирішення питань, пов'язаних з розміщенням вивісок та реклами на транспорті комунальної власності територіальної громади міста Києва, а також вирішення питань щодо розміщення соціальної реклами та інформації соціального характеру на управління з питань реклами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) вжити відповідних організаційно-правових заходів щодо забезпечення приведення правових актів, що регулюють відносини у сфері розміщення зовнішньої реклами, вивісок у місті Києві та реклами на транспорті комунальної власності територіального громади міста Києва, у відповідність до цього рішення.

3. Офіційно оприлюднити це рішення у газеті Київської міської ради "Хрещатик".

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань транспорту, зв'язку та реклами.

 

Київський міський голова

В. Кличко