КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія XXIV скликання

РІШЕННЯ

від 30 січня 2003 року N 241/401

Про порядок денний IV сесії Київради XXIV скликання

Враховуючи подання постійних комісій Київради та Президії Київради, Київська міська рада вирішила:

Внести до порядку денного IV сесії Київради XXIV скликання наступні питання:

1. Про звіт щодо виконання міського бюджету м. Києва на 2002 рік і Програми соціально-економічного розвитку м. Києва за 2002 рік (Доп. Присяжнюк В. К., Падалка В. М., Борисов В. Д.) - червень.

2. Про хід виконання міського бюджету м. Києва і Програми соціально-економічного розвитку м. Києва за I квартал 2003 року (Доп. Присяжнюк В. К., Падалка В. М., Борисов В. Д.) - травень.

3. Про внесення змін та доповнень до рішення Київради "Про бюджет м. Києва на 2003 рік" (Доп. Присяжнюк В. К., Падалка В. М.) - січень - червень.

4. Про внесення змін та доповнень до рішення Київради "Про Програму соціально-економічного розвитку м. Києва на 2003 рік" (Доп. Присяжнюк В. К., Борисов В. Д.) - січень - червень.

5. Про пільги щодо плати за землю (Доп. Присяжнюк В. К.) - січень - червень.

6. Про звільнення інвесторів (забудовників) від сплати пайової участі (внеску) на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва (Доп. Присяжнюк В. К.) - січень - червень.

7. Про дозвіл комунальному підприємству "Київжитлоспецексплуатація" на списання боргу по орендних платежах (Доп. Присяжнюк В. К.) - січень - червень.

8. Про аудиторську перевірку фінансової звітності щодо використання бюджетних та позабюджетних коштів за 2002 рік та фінансових зобов'язань міста Києва станом на 01.01.2003 (Доп. Присяжнюк В. К.) - лютий.

9. Про звільнення від сплати прибуткового податку (Доп. Присяжнюк В. К.) - січень - червень.

10. Про затвердження звіту про надходження та використання коштів валютного фонду Київської міської ради за 2002 рік (Доп. Присяжнюк В. К.) - червень.

11. Про звільнення від сплати від встановлених відрахувань загальної площі у житловому будинку (Доп. Присяжнюк В. К.) - січень - червень.

12. Про затвердження переліку земельних ділянок, призначених для продажу на земельних торгах (аукціонах) суб'єктам підприємницької діяльності під забудову (Доп. Легеза М. А.) - постійно.

13. Про правила забудови в м. Києві (Доп. Легеза М. А.) - II квартал.

14. Про затвердження Порядку розміщення малих архітектурних форм для здійснення господарської діяльності та внесення змін та доповнень до рішення Київської міської ради від 08.06.2000 N 164/885 "Про передачу окремих повноважень районним в м. Києві радам з питань регулювання земельних відносин" (Доп. Легеза М. А.) - II квартал.

15. Про питання містобудування та землекористування (Доп. Легеза М. А.) - постійно.

16. Про передачу комунального майна територіальної громади м. Києва у користування (Доп. Лисов І. В.) - січень - червень.

17. Про надання згоди на прийняття об'єктів до комунальної власності (Доп. Лисов І. В.) - січень - червень.

18. Про надання згоди на передачу об'єктів з комунальної власності до державної власності (Доп. Лисов І. В.) - січень - червень.

19. Про надання згоди про передачу в сферу управління підприємств та організацій іншої форми власності об'єктів комунальної власності територіальної громади м. Києва (Доп. Лисов І. В.) - січень - червень.

20. Про створення, реорганізацію, ліквідацію та перейменування підприємств та організацій комунальної власності (Доп. Лисов І. В.) - січень - червень.

21. Про створення спільних підприємств за участю підприємств комунальної власності (Доп. Лисов І. В.) - січень - червень.

22. Про приватизацію комунального майна (Доп. Лисов І. В.) - січень - червень.

23. Про надання дозволів на заставу комунального майна (Доп. Лисов І. В.) - січень - червень.

24. Про погодження Головному управлінню житлового забезпечення Київської міськдержадміністрації знесення житлового будинку N 20/82 на вул. Паньківській (Доп. Лисов І. В.) - лютий.

25. Про внесення змін до рішень сесії Київської міської ради від 29.11.2001 N 151/1585 "Про затвердження переліку нежилих будівель комунальної власності територіальної громади міста Києва" та від 27.12.2001 N 208/1642 "Про формування комунальної власності територіальних громад районів міста Києва" (Доп. Лисов І. В.) - лютий.

26. Про передачу Київської спеціальної школи соціальної реабілітації з комунальної власності територіальної громади м. Києва до державної власності (Доп. Лисов І. В.) - лютий.

27. Про уточнення переліків майна комунальної власності територіальних громад міста Києва та районів м. Києва (Доп. Лисов І. В.) - лютий.

28. Про надання згоди на передачу в комунальну власність територіальної громади Голосіївського району майна Голосіївського парку ім. М. Т. Рильського (Доп. Лисов І. В.) - лютий.

29. Про участь територіальної громади м. Києва у спільному українсько-польському підприємстві "Марія" (Доп. Лисов І. В.) - лютий - березень.

30. Про участь територіальної громади м. Києва в спільному українсько-російсько-угорсько-німецькому підприємстві "Інтрем" (Доп. Лисов І. В.) - лютий - квітень.

31. Про надання згоди на продаж та списання основних засобів комунальної власності територіальної громади м. Києва (Доп. Лисов І. В.) - січень - червень.

32. Про передачу основних засобів комунальної власності територіальної громади м. Києва у власність територіальним громадам міст України (Доп. Лисов І. В.) - січень - червень.

33. Про продаж основних засобів підприємств або установ (Доп. Лисов І. В.) - січень - червень.

34. Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Києва дитячих спортивних шкіл (Доп. Лисов І. В.) - січень - червень.

35. Про передачу майна комунальної власності територіальної громади м. Києва в управління акціонерним товариствам (АК "Київенерго", "ВАТ АК "Київводоканал", ВАТ "Київспецтранс" тощо) (Доп. Лисов І. В.) - січень - червень.

36. Про затвердження порядку відчуження об'єктів права комунальної власності територіальної громади м. Києва (Доп. Лисов І. В.) - лютий - травень.

37. Про затвердження переліку сфер господарської діяльності, у яких об'єкти права комунальної власності можуть надаватись у концесію (Доп. Лисов І. В.) - березень - червень.

38. Про затвердження переліку об'єктів права комунальної власності, яку можуть надаватись у концесію (Доп. Лисов І. В.) - березень - червень.

39. Про надання згоди щодо передачі до комунальної власності територіальної громади м. Києва мережі колективного прийому телебачення (Доп. Лисов І. В.) - березень - квітень.

40. Про прийняття Положення про постійні комісії (в другому читанні) (Доп. Потік О. В.) - січень.

41. Про Міську програму сприяння розвитку місцевого самоврядування та підтримки місцевих ініціатив (Доп. Петік О. В.) - лютий.

42. Про основні засади інформаційної політики в м. Києві (Доп. Потік О. В.) - лютий, березень.

43. Про прийняття програми "Про створення аварійно-рятувальної служби м. Києва" (Доп. Бойчук М. А.) - березень.

44. Про Концепцію безпеки м. Києва (Доп. Бойчук М. А.) - квітень.

45. Про програму "Радіолокаційна система штормооповіщення" (Доп. Бойчук М. А.) - травень.

46. Про орендну плату за земельні ділянки в м. Києві для промислових підприємств (Доп. Дрозденко В. М.) - лютий.

47. Про затвердження міської інноваційної програми на 2003 рік (Доп. Дрозденко В. М.) - березень.

48. Про Комплексну програму створення єдиної міської телеінформаційної мережі в м. Києві на 2003 - 2007 роки - "Київтелесервісінвест" (Доп. Гриненко В. І.) - січень, лютий.

49. Про створення корпоративної мережі телефонного зв'язку (Доп. Гриненко В. І.) - січень, лютий.

50. Про створення спільного підприємства по реконструкції та експлуатації комунального аеропорту "Київ" (Жуляни) (Доп. Гриненко В. І.) - лютий, березень.

51. Про створення Київської міської транспортної інспекції (Доп. Гриненко В. І.) - лютий - квітень.

52. Про хід виконання Міської програми заходів щодо захисту прав споживачів м. Києва на 2002 - 2004 роки (Доп. Пилипишин В. П.) - березень, квітень.

53. Про виділення фінансової допомоги АТ "Київхліб" (Доп. Пилипишин В. П.) - лютий, березень.

54. Про затвердження положення про управління ветеринарного забезпечення (Доп. Салюта М. Ю.) - січень.

55. Про створення управління фармацевтичної галузі (Доп. Салюта М. Ю.) - січень.

56. Про затвердження програми "Медична допомога в пенітенціарних закладах та в місцях попереднього ув'язнення м. Києва" (Доп. Салюта М. Ю.) - квітень.

57. Про затвердження Концепції зупинення розповсюдження алкоголізму та наркоманії у м. Києві (Доп. Салюта М. Ю.) - лютий.

58. Про затвердження Концепції удосконалення системи психіатричної допомоги населенню в м. Києві (Доп. Салюта М. Ю.) - лютий.

59. Про створення Наглядової ради з питань захисту прав громадян при наданні психіатричної допомоги та діяльності психіатричних закладів (Доп. Салюта М. Ю.) - березень.

60. Про створення лікарні медико-соціального призначення для перебування осіб без визначеного місця проживання та одиноких, що потребують лікарського нагляду (Доп. Салюта М. Ю.) - квітень.

61. Про створення міського центру ендопротезування суглобів (Доп. Салюта М. Ю.) - березень.

62. Про організацію системи утилізації біологічно активних відходів, пов'язаних з медичною практикою (Доп. Салюта М. Ю.) - лютий.

63. Про створення будинку для ветеранів Дніпровсько-Дарницького регіону (Доп. Салюта М. Ю.) - червень.

64. Про стан технологічних споруд та технологічних систем ЛПЗ та їх матеріально-технічну базу (Доп. Салюта М. Ю.) - березень.

65. Про створення локальних очисних споруд при інфекційних та соматичних стаціонарах (Доп. Салюта М. Ю.) - лютий.

66. Про звільнення міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів Головного управління соціального захисту населення від сплати податку з власників транспортних засобів на 22 спеціальних мікроавтобуси, які використовуються для перевезення інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату (Доп. Салюта М. Ю.) - лютий.

67. Про підтримку міських громадських організацій інвалідів, на базі яких працюють соціальні заклади по роботі з різними категоріями інвалідів (Доп. Салюта М. Ю.) - березень.

68. Про громадські приймальні для молоді (Доп. Салюта М. Ю.) - травень.

69. Про забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (Доп. Салюта М. Ю.) - квітень.

70. Про реорганізацію стоматологічних установ комунальної власності (Доп. Салюта М. Ю.) - січень.

71. Про реорганізацію Київської міської стоматологічної поліклініки (Доп. Салюта М. Ю.) - січень.

72. Про реорганізацію стоматологічних закладів (юридичних осіб) госпрозрахункових та тих, що фінансуються з бюджету, шляхом їхньої реорганізації в комунальні підприємства (Доп. Салюта М. Ю.) - II квартал.

73. Про створення суб'єктів господарювання комунальної форми власності на базі стоматологічних відділень в поліклінічних закладах загальної мережі по обслуговуванню дорослого населення, в яких нараховується більше 10 робочих місць (Доп. Салюта М. Ю.) - II квартал.

74. Про створення міської дитячої стоматологічної поліклініки (Доп. Салюта М. Ю.) - II квартал.

75. Про створення в місті безбар'єрного середовища: переобладнання місць соціального, культурного та медичного призначення пандусами, пристроями підйомниками шляхом виділення певної суми коштів районам з бюджету Києва (Доп. Салюта М. Ю.) - березень.

76. Про фінансову допомогу єдиної філії "Ортез пром" Центру соціально-трудової реабілітації інвалідів м. Києва для виготовлення протезів по реабілітації дітей-інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату з використанням новітніх технологій (Доп. Салюта М. Ю.) - квітень.

77. Про створення Центру реабілітації дітей та жінок, які потерпіли від торгівлі людьми та Центру медико-соціальної реабілітації жертв насильства в сім'ї відповідно до Закону України "Про попередження насильства в сім'ї" (Доп. Салюта М. Ю.) - травень.

78. Про програму розвитку служби чергових у житлових будинках м. Києва (Доп. Березніков О. І.) - лютий.

79. Про положення про службу чергових у житлових будинках м. Києва (Доп. Березніков О. І.) - лютий.

80. Про вдосконалення системи розрахунків за надання послуги з електро- та теплопостачання (Доп. Березніков О. І.) - лютий.

81. Про затвердження Київської міської програми охорони навколишнього середовища на період 2003 - 2006 роки (Доп. Карабаєв Д. Т.) - січень, лютий.

82. Про фінансування природоохоронних заходів у місті Києві в 2003 році (Доп. Карабаєв Д. Т.) - січень, лютий.

83. Про внесення змін до Положення про Київський міський фонд охорони навколишнього природного середовища (Доп. Карабаєв Д. Т.) - січень, лютий.

84. Про затвердження положення "Про участь громадськості у прийнятті управлінських рішень щодо видів діяльності, яка може впливати або впливає на стан довкілля в м. Києві" (Доп. Карабаєв Д. Т.) - лютий, березень.

85. Про створення Київського міського центру екологічних проблем (Доп. Карабаєв Д. Т.) - березень, квітень.

86. Про затвердження міської програми "Створення системи контролю, попередження та ліквідації нафтохімічного забруднення НПС в м. Києві" (Доп. Карабаєв Д. Т.) - лютий, березень.

87. Про Положення про екологічний контроль транспортних засобів в м. Києві (Доп. Карабаєв Д. Т.) - лютий, березень.

88. Про Положення про організацію і контроль за виконанням екологічних заходів на об'єктах транспортної інфраструктури різних форм власності (Доп. Карабаєв Д. Т.) - березень, квітень.

89. Про охорону зелених насаджень у м. Києві (Доп. Карабаєв Д. Т.) - травень, червень.

90. Про міську програму "Розвиток бібліотечної справи в м. Києві на 2002 - 2006 роки" (Доп. Матіко-Бубнова Г. В.) - січень.

91. Про відновлення роботи кінотеатру ім. Гагаріна в Шевченківському районі м. Києва (Доп. Матіко-Бубнова Г. В.) - квітень.

92. Про перейменування вулиці Л. Гавро на вулицю Марії Познанської (Доп. Матіко-Бубнова Г. В.) - березень.

93. Про перейменування вулиць м. Києва на честь видатного українського вченого-математика академіка Кравчука та на честь народного артиста СРСР, диригента Стефана Турчака (Доп. Матіко-Бубнова Г. В.) - лютий.

94. Про увіковічення пам'яті та встановлення намогильної споруди на могилі в'язнів Сирецького фашистського концтабору (Доп. Матіко-Бубнова Г. В.) - березень.

95. Про присвоєння Київській міській станції швидкої медичної допомоги імені Наталії Ленгауер (Доп. Матіко-Бубнова Г. В.) - квітень.

96. Про перейменування провулку Чекістів на вулицю Костя Гордієнка (Доп. Матіко-Бубнова Г.В.) - лютий.

97. Про найменування однієї з вулиць міста Києва ім'ям поета Платона Воронька (Доп. Матіко-Бубнова Г. В.) - квітень.

98. Про реорганізацію міського мистецького навчального закладу "Натхнення" (Доп. Матіко-Бубнова Г. В.) - березень.

99. Про становище безпритульних дітей у столиці та заходи, які проводяться щодо запобігання та подолання дитячої безпритульності (Доп. Матіко-Бубнова Г. В.) - березень.

 

Київський міський голова 

О. Омельченко