КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія IV скликання

РІШЕННЯ

від 16 червня 2005 року N 433/3009

Про затвердження Комплексної схеми транспорту міста Києва на період до 2020 року

Відповідно до статей 10 та 11 Закону України "Про планування і забудову територій", статті 12 Закону України "Про основи містобудування", з метою забезпечення ефективної реалізації Генерального плану м. Києва та проекту планування його приміської зони на період до 2020 року, затвердженого рішенням Київради від 28.03.2002 N 370/1804, комплексного вирішення транспортно-містобудівних проблем столиці України Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити Комплексну схему транспорту міста Києва на період до 2020 року, що розроблена ДП "Інститут Київгенплан" ВАТ "Київпроект", згідно з додатком.

2. Виконавчому органу Київради (Київській міській державній адміністрації):

2.1. Забезпечити виконання Комплексної схеми транспорту міста Києва при розробці заходів, спрямованих на удосконалення транспортної системи міста, та формуванні адресного переліку будівництва окремих об'єктів.

2.2. На підставі положень Комплексної схеми транспорту міста Києва та матеріалів обстежень пасажиропотоків розробити у 2005 - 2006 роках програми будівництва та реконструкції Київського метрополітену, дорожньо-транспортних об'єктів та пасажирського наземного транспорту і раціональну схему його маршрутів на період до 2010 року.

3. Головному управлінню містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) на основі Комплексної схеми транспорту міста Києва на період до 2020 року виступити замовником розробки Генеральної схеми організації дорожнього руху міста.

4. Головному управлінню економіки та розвитку міста виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) здійснити фінансування робіт, передбачених пунктом 3 цього рішення, у 2005 році.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань містобудування та архітектури та постійну комісію Київради з питань транспорту та зв'язку.

 

Київський міський голова 

О. Омельченко