КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія XXIV скликання

РІШЕННЯ

від 30 січня 2003 року N 249/409

Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадянам для будівництва, експлуатації та обслуговування житлових будинків і господарських будівель

Відповідно до Земельного кодексу України, Постанови Верховної Ради Української РСР від 18.12.90 "Про земельну реформу" та враховуючи матеріали інвентаризації земель, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Сапсаю Валентину Петровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Луговій, 1-в у Солом'янському районі м. Києва.

Передати гр. Сапсаю Валентину Петровичу, за умови виконання п. 1.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Луговій, 1-в у Солом'янському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

1.1. Гр. Сапсаю Валентину Петровичу:

1.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

1.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

1.1.3. Виконати вимоги Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації, викладені в листі від 27.11.2001 N 19-12630.

1.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

1.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Сапсаю Валентину Петровичу державного акта на право приватної власності на землю.

1.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

2. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Катеренчук Лідії Володимирівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Березневому, 16 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Катеренчук Лідії Володимирівні, за умови виконання п. 2.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Березневому, 16 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

2.1. Гр. Катеренчук Лідії Володимирівні:

2.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

2.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

2.1.3. Виконати вимоги, викладені у листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 29.01.2002 N 19-604.

2.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

2.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Катеренчук Лідії Володимирівні державного акта на право приватної власності на землю.

2.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

3. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Страховій Ірині Анатоліївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Тупиковому, 13 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Страховій Ірині Анатоліївні, за умови виконання п. 3.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Тупиковому, 13 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

3.1. Гр. Страховій Ірині Анатоліївні:

3.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

3.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

3.1.3. Виконати вимоги, викладені у листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 13.11.2001 N 19-12183.

3.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

3.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Страховій Ірині Анатоліївні державного акта на право приватної власності на землю.

3.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

4. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Янчук Ользі Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Совському, 37 у Солом'янському районі м. Києва.

Передати гр. Янчук Ользі Василівні, за умови виконання п. 4.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Совському, 37 у Солом'янському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

4.1. Гр. Янчук Ользі Василівні:

4.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

4.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

4.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж та споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

4.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

4.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Янчук Ользі Василівні державного акта на право приватної власності на землю.

4.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

5. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Холоші Анатолію Степановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Коллонтай, 31 у Святошинському районі м. Києва.

Передати гр. Холоші Анатолію Степановичу, за умови виконання п. 5.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Коллонтай, 31 у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

5.1. Гр. Холоші Анатолію Степановичу:

5.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

5.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

5.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

5.1.4. Виконувати вимоги Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації, викладені в листі від 18.02.2002 N 19-1323.

5.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

5.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Холоші Анатолію Степановичу державного акта на право приватної власності на землю.

5.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

6. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Гуленку Василю Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Луначарського, 23 у Дніпровському районі м. Києва.

Передати гр. Гуленку Василю Івановичу, за умови виконання п. 6.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Луначарського, 23 у Дніпровському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

6.1. Гр. Гуленку Василю Івановичу:

6.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

6.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

6.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

6.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

6.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Гуленку Василю Івановичу державного акта на право приватної власності на землю.

6.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

7. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Дорохіну Володимиру Прокоповичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гоголя, 34-а у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Дорохіну Володимиру Прокоповичу, за умови виконання п. 7.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гоголя, 34-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

7.1. Гр. Дорохіну Володимиру Прокоповичу:

7.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

7.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

7.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

7.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

7.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Дорохіну Володимиру Прокоповичу державного акта на право приватної власності на землю.

7.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

8. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Морозу Леоніду Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Івана Франка, 1-б у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Морозу Леоніду Васильовичу, за умови виконання п. 8.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Івана Франка, 1-б у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

8.1. Гр. Морозу Леоніду Васильовичу:

8.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

8.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

8.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

8.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

8.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Морозу Леоніду Васильовичу державного акта на право приватної власності на землю.

8.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

9. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Величко Анжелі Леонідівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Франка, 36 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Величко Анжелі Леонідівні, за умови виконання п. 9.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Франка, 36 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

9.1. Гр. Величко Анжелі Леонідівні:

9.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

9.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

9.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

9.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

9.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Величко Анжелі Леонідівні державного акта на право приватної власності на землю.

9.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

10. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Матвійчук Валентині Ростиславівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Червоноармійському, 6 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Матвійчук Валентині Ростиславівні, за умови виконання п. 10.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Червоноармійському, 6 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

10.1. Гр. Матвійчук Валентині Ростиславівні:

10.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

10.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

10.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

10.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 28.08.2002 N 19-3022, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 17.09.2002 N 08-8-20/5308.

10.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

10.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Матвійчук Валентині Ростиславівні державного акта на право приватної власності на землю.

10.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

11. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Приходьку Дмитру Володимировичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лермонтова, 25-в у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Приходьку Дмитру Володимировичу, за умови виконання п. 11.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лермонтова, 25-в у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

11.1. Гр. Приходьку Дмитру Володимировичу:

11.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

11.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

11.1.3. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

11.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Приходьку Дмитру Володимировичу державного акта на право приватної власності на землю.

11.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

12. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Козинчуку Петру Филимоновичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Левадному, 18-а у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Козинчуку Петру Филимоновичу, за умови виконання п. 12.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Левадному, 18-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

12.1. Гр. Козинчуку Петру Филимоновичу:

12.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

12.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

12.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

12.1.4. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 23.04.2002 N 19-2183.

12.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

12.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Козинчуку Петру Филимоновичу державного акта на право приватної власності на землю.

12.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

13. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Дикало Світлані Володимирівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Івана Франка, 10-б у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Дикало Світлані Володимирівні, за умови виконання п. 13.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Івана Франка, 10-б у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

13.1. Гр. Дикало Світлані Володимирівні:

13.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

13.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

13.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

13.1.4. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 17.01.2002 N 19-319.

13.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

13.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Дикало Світлані Володимирівні державного акта на право приватної власності на землю.

13.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

14. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Степаненку Олександру Владиславовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Івана Франка, 17 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Степаненку Олександру Владиславовичу, за умови виконання п. 14.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Івана Франка, 17 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

14.1. Гр. Степаненку Олександру Владиславовичу:

14.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

14.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

14.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

14.1.4. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 27.12.2001 N 19-13715.

14.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

14.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Степаненку Олександру Владиславовичу державного акта на право приватної власності на землю.

14.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

15. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Остапчуку Миколі Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Демидівській, 64 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Остапчуку Миколі Івановичу, за умови виконання п. 15.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Демидівській, 64 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

15.1. Гр. Остапчуку Миколі Івановичу:

15.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

15.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

15.1.3. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

15.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Остапчуку Миколі Івановичу державного акта на право приватної власності на землю.

15.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

16. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Терещуку Володимиру Савватійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Терешкової, 6 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Терещуку Володимиру Савватійовичу, за умови виконання п. 16.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Терешкової, 6 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

16.1. Гр. Терещуку Володимиру Савватійовичу:

16.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

16.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

16.1.3. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

16.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Терещуку Володимиру Савватійовичу державного акта на право приватної власності на землю.

16.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

17. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Місюрі Миколі Степановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Пожарського, 14 у Деснянському районі м. Києва.

Передати гр. Місюрі Миколі Степановичу, за умови виконання п. 17.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Пожарського, 14 у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

17.1. Гр. Місюрі Миколі Степановичу:

17.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

17.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

17.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 29.03.2002 N 19-2063.

17.1.4. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.

17.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

17.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Місюрі Миколі Степановичу державного акта на право приватної власності на землю.

17.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

18. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Грибуку Василю Філімоновичу для експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Івана Сірка, 4-а, буд. 2 у Голосіївському районі м. Києва.

Передати гр. Грибуку Василю Філімоновичу, за умови виконання п. 18.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Івана Сірка, 4-а, буд. 2 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської ради депутатів трудящих від 26.02.57 N 337 "Про додатковий відвод земельної ділянки Київському лінійно-технічному вузлу Міністерства зв'язку СРСР під поширення будівництва посилюючого пункту зв'язку".

18.1. Гр. Грибуку Василю Філімоновичу:

18.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

18.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

18.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 02.04.2001 N 07-2514.

18.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

18.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Грибуку Василю Філімоновичу державного акта на право приватної власності на землю.

18.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

19. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Агеєву Володимиру Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Риболовецькій, 14-а у Голосіївському районі м. Києва.

Передати гр. Агеєву Володимиру Миколайовичу, за умови виконання п. 19.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Риболовецькій, 14-а у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

19.1. Гр. Агеєву Володимиру Миколайовичу:

19.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

19.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

19.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

19.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

19.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Агеєву Володимиру Миколайовичу державного акта на право приватної власності на землю.

19.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

20. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Луценку Михайлу Степановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Чехова, 28 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Луценку Михайлу Степановичу, за умови виконання п. 20.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Чехова, 28 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

20.1. Гр. Луценку Михайлу Степановичу:

20.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

20.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

20.1.3. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

20.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Луценку Михайлу Степановичу державного акта на право приватної власності на землю.

20.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

21. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Макаренку Віктору Олеговичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Промисловому, 9-а у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Макаренку Віктору Олеговичу, за умови виконання п. 21.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Промисловому, 9-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

21.1. Гр. Макаренку Віктору Олеговичу:

21.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

21.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

21.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 12.10.2000 N 07-7583.

21.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

21.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Макаренку Віктору Олеговичу державного акта на право приватної власності на землю.

21.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

22. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Мікуліну Віктору Петровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Червоноармійському, 28 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Мікуліну Віктору Петровичу, за умови виконання п. 22.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Червоноармійському, 28 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

22.1. Гр. Мікуліну Віктору Петровичу:

22.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

22.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

22.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 28.08.2002 N 19-3013, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 17.09.2002 N 08-8-20/5307, ВАТ АТ "Київпроект" від 09.09.2002 N 06-1565/іКГП.

22.1.4. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

22.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

22.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Мікуліну Віктору Петровичу державного акта на право приватної власності на землю.

22.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

23. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Пилипенко Людмилі Казимирівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Березневому, 10 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Пилипенко Людмилі Казимирівні, за умови виконання п. 23.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Березневому, 10 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

23.1. Гр. Пилипенко Людмилі Казимирівні:

23.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

23.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

23.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

23.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

23.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Пилипенко Людмилі Казимирівні державного акта на право приватної власності на землю.

23.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

24. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Кузьмічевській Любові Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 2-к у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Кузьмічевській Любові Іванівні, за умови виконання п. 24.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 2-к у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

24.1. Гр. Кузьмічевській Любові Іванівні:

24.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

24.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

24.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

24.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

24.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Кузьмічевській Любові Іванівні державного акта на право приватної власності на землю.

24.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

25. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Старик Ніні Костянтинівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Терешкової, 20 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Старик Ніні Костянтинівні, за умови виконання п. 25.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Терешкової, 20 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

25.1. Гр. Старик Ніні Костянтинівні:

25.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

25.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

25.1.3. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

25.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Старик Ніні Костянтинівні державного акта на право приватної власності на землю.

25.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

26. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Яценку Олексію Михайловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Карла Маркса, 45-а у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Яценку Олексію Михайловичу, за умови виконання п. 26.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Карла Маркса, 45-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

26.1. Гр. Яценку Олексію Михайловичу:

26.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

26.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

26.1.3. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

26.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Яценку Олексію Михайловичу державного акта на право приватної власності на землю.

26.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

27. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Лещенку Олегу Вікторовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Карла Маркса, 5-б у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Лещенку Олегу Вікторовичу, за умови виконання п. 27.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Карла Маркса, 5-б у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

27.1. Гр. Лещенку Олегу Вікторовичу:

27.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

27.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

27.1.3. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

27.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Лещенку Олегу Вікторовичу державного акта на право приватної власності на землю.

27.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

28. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Запорожцю Ігорю Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Липовій, 22 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Запорожцю Ігорю Івановичу, за умови виконання п. 28.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Липовій, 22 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

28.1. Гр. Запорожцю Ігорю Івановичу:

28.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

28.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

28.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 29.03.2002 N 19-2032.

28.1.4. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

28.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

28.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Запорожцю Ігорю Івановичу державного акта на право приватної власності на землю.

28.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

29. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Огли Поліні Жолоб'ївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Дружби, 20 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Огли Поліні Жолоб'ївні, за умови виконання п. 29.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Дружби, 20 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

29.1. Гр. Огли Поліні Жолоб'ївні:

29.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

29.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

29.1.3. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

29.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Огли Поліні Жолоб'ївні державного акта на право приватної власності на землю.

29.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

30. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Мальцеву Ігорю Петровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Осінній, 88-а у Святошинському районі м. Києва.

Передати гр. Мальцеву Ігорю Петровичу, за умови виконання п. 30.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Осінній, 88-а у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

30.1. Гр. Мальцеву Ігорю Петровичу:

30.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

30.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

30.1.3. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

30.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Мальцеву Ігорю Петровичу державного акта на право приватної власності на землю.

30.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

31. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Ковальчук Валентині Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Вишневій, 12 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Ковальчук Валентині Петрівні, за умови виконання п. 31.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Вишневій, 12 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

31.1. Гр. Ковальчук Валентині Петрівні:

31.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

31.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

31.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

31.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

31.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Ковальчук Валентині Петрівні державного акта на право приватної власності на землю.

31.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

32. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Жуку Валентину Анатолійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Червоноармійському, 20 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Жуку Валентину Анатолійовичу, за умови виконання п. 32.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Червоноармійському, 20 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

32.1. Гр. Жуку Валентину Анатолійовичу:

32.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

32.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

32.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 28.08.2002 N 19-3016, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 17.09.2002 N 08-8-20/5314, заступника головного державного санітарного лікаря в м. Києві від 12.09.2002 N 4850.

32.1.4. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

32.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

32.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Жуку Валентину Анатолійовичу державного акта на право приватної власності на землю.

32.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

33. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Грушовому Андрію Костянтиновичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Франка, 23 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Грушовому Андрію Костянтиновичу, за умови виконання п. 33.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Франка, 23 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

33.1. Гр. Грушовому Андрію Костянтиновичу:

33.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

33.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

33.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

33.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

33.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Грушовому Андрію Костянтиновичу державного акта на право приватної власності на землю.

33.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

34. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Сліпоморі Галині Мусіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Квітки-Основ'яненка, 29 у Голосіївському районі м. Києва.

Передати гр. Сліпоморі Галині Мусіївні, за умови виконання п. 34.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Квітки-Основ'яненка, 29 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

34.1. Гр. Сліпоморі Галині Мусіївні:

34.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

34.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

34.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 30.10.2001 N 19-11629.

34.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

34.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Сліпоморі Галині Мусіївні державного акта на право приватної власності на землю.

34.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

35. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Кривді Олександру Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Совському, 35 у Солом'янському районі м. Києва.

Передати гр. Кривді Олександру Миколайовичу, за умови виконання п. 35.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Совському, 35 у Солом'янському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

35.1. Гр. Кривді Олександру Миколайовичу:

35.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

35.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

35.1.3. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

35.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж та споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

35.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Кривді Олександру Миколайовичу державного акта на право приватної власності на землю.

35.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

36. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Саражі Олександрі Вячеславівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Панорамній, 28-б у Голосіївському районі м. Києва.

Передати гр. Саражі Олександрі Вячеславівні, за умови виконання п. 36.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Панорамній, 28-б у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

36.1. Гр. Саражі Олександрі Вячеславівні:

36.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

36.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

36.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж та споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

36.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

36.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Саражі Олександрі Вячеславівні державного акта на право приватної власності на землю.

36.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

37. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Сокуренку Олександру Дмитровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Червоноармійському, 24 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Сокуренку Олександру Дмитровичу, за умови виконання п. 37.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Червоноармійському, 24 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

37.1. Гр. Сокуренку Олександру Дмитровичу:

37.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

37.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

37.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

37.1.4. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 28.08.2002 N 19-3014, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 17.09.2002 N 08-8-20/5316.

37.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

37.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Сокуренку Олександру Дмитровичу державного акта на право приватної власності на землю.

37.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

38. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Горбачу Миколі Олександровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Березневій, 30-і у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Горбачу Миколі Олександровичу, за умови виконання п. 38.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Березневій, 30-і у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

38.1. Гр. Горбачу Миколі Олександровичу:

38.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

38.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

38.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

38.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

38.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Горбачу Миколі Олександровичу державного акта на право приватної власності на землю.

38.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

39. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Чалій Ганні Дмитрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Франка, 11-б у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Чалій Ганні Дмитрівні, за умови виконання п. 39.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Франка, 11-б у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

39.1. Гр. Чалій Ганні Дмитрівні:

39.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

39.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

39.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

39.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

39.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Чалій Ганні Дмитрівні державного акта на право приватної власності на землю.

39.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

40. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Труш Любові Віталіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Криничній, 4 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Труш Любові Віталіївні, за умови виконання п. 40.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Криничній, 4 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

40.1. Гр. Труш Любові Віталіївні:

40.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

40.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

40.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

40.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

40.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Труш Любові Віталіївні державного акта на право приватної власності на землю.

40.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

41. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Фещенко Ользі Опанасівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Карла Маркса, 7-а у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Фещенко Ользі Опанасівні, за умови виконання п. 41.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Карла Маркса, 7-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

41.1. Гр. Фещенко Ользі Опанасівні:

41.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

41.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

41.1.3. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

41.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Фещенко Ользі Опанасівні державного акта на право приватної власності на землю.

41.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

42. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Нечистику Василю Павловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крилова, 52-ж у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Нечистику Василю Павловичу, за умови виконання п. 42.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крилова, 52-ж у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

42.1. Гр. Нечистику Василю Павловичу:

42.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

42.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури. 

42.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

42.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

42.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Нечистику Василю Павловичу державного акта на право приватної власності на землю.

42.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

43. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Фокіну Юрію Олексійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Ватутіна, 59-б у Солом'янському районі м. Києва.

Передати гр. Фокіну Юрію Олексійовичу, за умови виконання п. 43.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Ватутіна, 59-б у Солом'янському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

43.1. Гр. Фокіну Юрію Олексійовичу:

43.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

43.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

43.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 15.04.2002 N 19-2146.

43.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

43.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Фокіну Юрію Олексійовичу державного акта на право приватної власності на землю.

43.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

44. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Счастлівцеву Сергію Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Джерельній, 55 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Счастлівцеву Сергію Миколайовичу, за умови виконання п. 44.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Джерельній, 55 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

44.1. Гр. Счастлівцеву Сергію Миколайовичу:

44.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

44.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

44.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

44.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

44.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Счастлівцеву Сергію Миколайовичу державного акта на право приватної власності на землю.

44.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

45. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Білецькій Марії Григорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лермонтова, 27-г у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Білецькій Марії Григорівні, за умови виконання п. 45.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лермонтова, 27-г у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

45.1. Гр. Білецькій Марії Григорівні:

45.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

45.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

45.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 15.04.2002 N 19-2418.

45.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

45.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Білецькій Марії Григорівні державного акта на право приватної власності на землю.

45.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

46. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Лук'янову Анатолію Олександровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Коцюбинського, 39-а у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Лук'янову Анатолію Олександровичу, за умови виконання п. 46.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Коцюбинського, 39-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

46.1. Гр. Лук'янову Анатолію Олександровичу:

46.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

46.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

46.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 20.06.2001 N 07-5120.

46.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

46.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Лук'янову Анатолію Олександровичу державного акта на право приватної власності на землю.

46.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

47. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Ощепковій Ірині Анатоліївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гоголя, 8 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Ощепковій Ірині Анатоліївні, за умови виконання п. 47.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гоголя, 8 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

47.1. Гр. Ощепковій Ірині Анатоліївні:

47.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

47.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

47.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 26.04.2002 N 19-2221.

47.1.4. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

47.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

47.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Ощепковій Ірині Анатоліївні державного акта на право приватної власності на землю.

47.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

48. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Драчову Сергію Олеговичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Левадному, 10 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Драчову Сергію Олеговичу, за умови виконання п. 48.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Левадному, 10 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

48.1. Гр. Драчову Сергію Олеговичу:

48.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

48.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

48.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

48.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

48.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Драчову Сергію Олеговичу державного акта на право приватної власності на землю.

48.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

49. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Гарькавому Борису Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гаражній, 22 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Гарькавому Борису Івановичу, за умови виконання п. 49.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гаражній, 22 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

49.1. Гр. Гарькавому Борису Івановичу:

49.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

49.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

49.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

49.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

49.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Гарькавому Борису Івановичу державного акта на право приватної власності на землю.

49.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

50. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Біліченку Миколі Михайловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Івана Франка, 11-з у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Біліченку Миколі Михайловичу, за умови виконання п. 50.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Івана Франка, 11-з у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

50.1. Гр. Біліченку Миколі Михайловичу:

50.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

50.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

50.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 13.11.2001 N 19-12189 та Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 18.02.2002 N 08-8-13/527.

50.1.4. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

50.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

50.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Біліченку Миколі Михайловичу державного акта на право приватної власності на землю.

50.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

51. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Джигуну Анатолію Антоновичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Тупиковому, 9 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Джигуну Анатолію Антоновичу, за умови виконання п. 51.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Тупиковому, 9 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

51.1. Гр. Джигуну Анатолію Антоновичу:

51.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

51.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

51.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 13.11.2002 N 19-12180.

51.1.4. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

51.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

51.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Джигуну Анатолію Антоновичу державного акта на право приватної власності на землю.

51.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

52. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Головашкіній Світлані Олександрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Бортницькому, 3-а у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Головашкіній Світлані Олександрівні, за умови виконання п. 52.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Бортницькому, 3-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

52.1. Гр. Головашкіній Світлані Олександрівні:

52.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

52.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

52.1.3. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

52.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Головашкіній Світлані Олександрівні державного акта на право приватної власності на землю.

52.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

53. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Льодіну Віктору Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Червоноармійському, 10 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Льодіну Віктору Васильовичу, за умови виконання п. 53.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Червоноармійському, 10 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

53.1. Гр. Льодіну Віктору Васильовичу:

53.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

53.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

53.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 28.08.2002 N 19-3021 та Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 17.09.2002 N 08-8-20/5307.

53.1.4. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

53.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

53.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Льодіну Віктору Васильовичу державного акта на право приватної власності на землю.

53.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

54. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Гадомській Тетяні Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Терешкової, 10 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Гадомській Тетяні Іванівні, за умови виконання п. 54.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Терешкової, 10 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

54.1. Гр. Гадомській Тетяні Іванівні:

54.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

54.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

54.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 21.05.2002 N 19-2310.

54.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

54.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Гадомській Тетяні Іванівні державного акта на право приватної власності на землю.

54.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

55. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Добровольській Галині Антонівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Липовій, 24 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Добровольській Галині Антонівні, за умови виконання п. 55.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Липовій, 24 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

55.1. Гр. Добровольській Галині Антонівні:

55.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

55.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

55.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

55.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

55.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Добровольській Галині Антонівні державного акта на право приватної власності на землю.

55.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

56. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Сілюченку Сергію Володимировичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лук'янівській, 22 у Шевченківському районі м. Києва.

Передати гр. Сілюченку Сергію Володимировичу, за умови виконання п. 56.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лук'янівській, 22 у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

56.1. Гр. Сілюченку Сергію Володимировичу:

56.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

56.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

56.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 19.12.2001 N 19-13471, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 13.02.2002 N 08-8-13/91, управління охорони пам'яток історії, культури та історичного середовища від 14.02.2002 N 432, Інституту археології НАН України від 11.02.2002 N 2-4а-125/01 та комунального підприємства спеціалізованого управління протизсувних підземних робіт від 17.01.2002 N 8/1-38.

56.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

56.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Сілюченку Сергію Володимировичу державного акта на право приватної власності на землю.

56.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

57. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Цобку Олександру Григоровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Пожарського, 28 у Деснянському районі м. Києва.

Передати гр. Цобку Олександру Григоровичу, за умови виконання п. 57.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Пожарського, 28 у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

57.1. Гр. Цобку Олександру Григоровичу:

57.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

57.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

57.1.3. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.

57.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 29.03.2002 N 19-2043, заступника головного державного санітарного лікаря м. Києва від 30.05.2002 N 2629, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 22.07.2002 N 08-8-20/528.

57.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

57.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Цобку Олександру Григоровичу державного акта на право приватної власності на землю.

57.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

58. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Шпоті Марії Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Карла Маркса, 78 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Шпоті Марії Іванівні, за умови виконання п. 58.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,05 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Карла Маркса, 78 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

58.1. Гр. Шпоті Марії Іванівні:

58.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

58.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

58.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 13.11.2001 N 19-12160.

58.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

58.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Шпоті Марії Іванівні державного акта на право приватної власності на землю.

58.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

59. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Бєлобородовій Наталії Олексіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Березневому, 18 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Бєлобородовій Наталії Олексіївні, за умови виконання п. 59.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Березневому, 18 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

59.1. Гр. Бєлобородовій Наталії Олексіївні:

59.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

59.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

59.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

59.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

59.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Бєлобородовій Наталії Олексіївні державного акта на право приватної власності на землю.

59.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

60. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Свентозельській Галині Григорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Тупиковому, 11 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Свентозельській Галині Григорівні, за умови виконання п. 60.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Тупиковому, 11 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

60.1. Гр. Свентозельській Галині Григорівні:

60.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

60.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

60.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

60.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

60.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Свентозельській Галині Григорівні державного акта на право приватної власності на землю.

60.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

61. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Святненко Надії Федорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Миколи Трублаїні, 20-а у Святошинському районі м. Києва.

Передати гр. Святненко Надії Федорівні, за умови виконання п. 61.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Миколи Трублаїні, 20-а у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

61.1. Гр. Святненко Надії Федорівні:

61.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

61.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

61.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

61.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

61.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Святненко Надії Федорівні державного акта на право приватної власності на землю.

61.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

62. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Нестеренку Володимиру Андрійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Залежному, 25-в у Голосіївському районі м. Києва.

Передати гр. Нестеренку Володимиру Андрійовичу, за умови виконання п. 62.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Залежному, 25-в у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

62.1. Гр. Нестеренку Володимиру Андрійовичу:

62.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

62.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

62.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

62.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

62.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Нестеренку Володимиру Андрійовичу державного акта на право приватної власності на землю.

62.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

63. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Поліщук Ользі Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 3-му пров. Дружби, 4 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Поліщук Ользі Василівні, за умови виконання п. 63.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 3-му пров. Дружби, 4 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

63.1. Гр. Поліщук Ользі Василівні:

63.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

63.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

63.1.3. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

63.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Поліщук Ользі Василівні державного акта на право приватної власності на землю.

63.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

64. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Лаврентьєвій Наталії Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крилова, 4-г у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Лаврентьєвій Наталії Іванівні, за умови виконання п. 64.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крилова, 4-г у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

64.1. Гр. Лаврентьєвій Наталії Іванівні:

64.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

64.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

64.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

64.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

64.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

64.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Лаврентьєвій Наталії Іванівні державного акта на право приватної власності на землю.

64.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

65. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Ковальському Віктору Вікторовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Вишневій, 21 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Ковальському Віктору Вікторовичу, за умови виконання п. 65.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Вишневій, 21 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

65.1. Гр. Ковальському Віктору Вікторовичу:

65.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

65.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

65.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

65.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

65.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Ковальському Віктору Вікторовичу державного акта на право приватної власності на землю.

65.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

66. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Стріховській Наталії Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Боровій, 13-а у Голосіївському районі м. Києва.

Передати гр. Стріховській Наталії Василівні, за умови виконання п. 66.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Боровій, 13-а у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

66.1. Гр. Стріховській Наталії Василівні:

66.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

66.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

66.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

66.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

66.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Стріховській Наталії Василівні державного акта на право приватної власності на землю.

66.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

67. Скасувати підпункт 1.7 пункту 1 рішення Київської міської Ради народних депутатів від 31.05.94 N 23 "Про вилучення та надання земельних ділянок під будівництво та обслуговування житлових будинків та господарських будівель".

Визнати такими, що втратили чинність, позицію 5 додатка 1 до рішення Київської міської Ради народних депутатів від 04.07.95 N 78 "Про надання земельних ділянок для будівництва індивідуальних житлових будинків та господарських будівель", позицію 27 по Ленінградському району додатка до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 06.02.98 N 220 "Про передачу громадянам у приватну власність земельних ділянок для обслуговування жилих будинків та господарських будівель" та підпункт 5.3 пункту 5 розпорядження Київського міського голови від 14.08.2000 N 509-МГ "Про передачу громадянам у приватну власність земельних ділянок для обслуговування житлових будинків та господарських будівель".

Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Мельнику Олегу Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Коллонтай, 24 у Святошинському районі м. Києва.

Передати гр. Мельнику Олегу Миколайовичу, за умови виконання п. 67.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Коллонтай, 24 у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

67.1. Гр. Мельнику Олегу Миколайовичу:

67.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

67.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

67.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

67.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

67.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Мельнику Олегу Миколайовичу державного акта на право приватної власності на землю.

67.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

68. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Троценко Наталії Борисівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Карла Маркса, 1-а у Солом'янському районі м. Києва.

Передати гр. Троценко Наталії Борисівні, за умови виконання п. 68.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Карла Маркса, 1-а у Солом'янському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

68.1. Гр. Троценко Наталії Борисівні:

68.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

68.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

68.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 13.09.99 N 07-5780.

68.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

68.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Троценко Наталії Борисівні державного акта на право приватної власності на землю.

68.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

69. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Салманову Рашиду Сеідмамеду Огли для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Провідницькій, 11 у Солом'янському районі м. Києва.

Передати гр. Салманову Рашиду Сеідмамеду Огли, за умови виконання п. 69.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Провідницькій, 11 у Солом'янському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

69.1. Гр. Салманову Рашиду Сеідмамеду Огли:

69.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

69.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

69.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 04.03.2002 N 19-1913 та Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 18.04.2002 N 08-8-20/2180.

69.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

69.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Салманову Рашиду Сеідмамеду Огли державного акта на право приватної власності на землю.

69.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

70. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Дмитренко Аллі Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Кар'єрній, 19 у Солом'янському районі м. Києва.

Передати гр. Дмитренко Аллі Петрівні, за умови виконання п. 70.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Кар'єрній, 19 у Солом'янському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

70.1. Гр. Дмитренко Аллі Петрівні:

70.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

70.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

70.1.3. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

70.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Дмитренко Аллі Петрівні державного акта на право приватної власності на землю.

70.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

71. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Пипченку Ярославу Тарасовичу для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Ватутіна, 9-а у Солом'янському районі м. Києва.

Вилучити з користування гр. Пипченко Валентини Яковлевни земельну ділянку площею 0,03 га на вул. Ватутіна, 9 у Солом'янському районі м. Києва, відведену відповідно до рішення Київської міської ради від 07.07.98 N 65 "Про передачу громадянам у приватну власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилих будинків і господарських будівель" та право користування якою посвідчено державним актом на право постійного користування землею від 22.11.99, реєстраційний N 72-3-00081 (лист-згода від 12.10.2001 N 5830).

Передати гр. Пипченку Ярославу Тарасовичу, за умови виконання п. 71.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Ватутіна, 9-а у Солом'янському районі м. Києва, в тому числі:

- площею 0,05 га - за рахунок земель міської забудови;

- площею 0,03 га - за рахунок земель, вилучених відповідно до пункту 71 цього рішення.

Визнати такою, що втратила чинність, графу 5 позиції 8 зверху на стор. 25 додатка до рішення Київської міської ради від 07.07.98 N 65 "Про передачу громадянам у приватну власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилих будинків і господарських будівель".

Гр. Пипченко Валентині Яковлевні повернути в Головне управління земельних ресурсів державний акт на право постійного користування землею від 22.11.99 N 72-3-00081.

71.1. Гр. Пипченку Ярославу Тарасовичу:

71.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

71.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

71.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж та споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

71.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

71.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Пипченку Ярославу Тарасовичу державного акта на право приватної власності на землю.

71.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

72. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Кондратовцю Миколі Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Леніна, 108-б у Деснянському районі м. Києва.

Передати гр. Кондратовцю Миколі Миколайовичу, за умови виконання п. 72.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Леніна, 108-б у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

72.1. Гр. Кондратовцю Миколі Миколайовичу:

72.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

72.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

72.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 02.08.2001 N 07-6505.

72.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

72.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Кондратовцю Миколі Миколайовичу державного акта на право приватної власності на землю.

72.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

73. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Сініцину Юрію Петровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Тупиковому, 5 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Сініцину Юрію Петровичу, за умови виконання п. 73.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Тупиковому, 5 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

73.1. Гр. Сініцину Юрію Петровичу:

73.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

73.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

73.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

73.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

73.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Сініцину Юрію Петровичу державного акта на право приватної власності на землю.

73.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

74. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Матюху Вячеславу Григоровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Шевченка, 108-а у Солом'янському районі м. Києва.

Передати гр. Матюху Вячеславу Григоровичу, за умови виконання п. 74.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Шевченка, 108-а у Солом'янському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

74.1. Гр. Матюху Вячеславу Григоровичу:

74.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

74.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

74.1.3. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

74.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Матюху Вячеславу Григоровичу державного акта на право приватної власності на землю.

74.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

75. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Гришко Світлані Анатоліївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Червоноармійській, 17-б у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Гришко Світлані Анатоліївні, за умови виконання п. 75.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Червоноармійській, 17-б у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

75.1. Гр. Гришко Світлані Анатоліївні:

75.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

75.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

75.1.3. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

75.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Гришко Світлані Анатоліївні державного акта на право приватної власності на землю.

75.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

76. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Літковському Анатолію Григоровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Березневій, 30-к у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Літковському Анатолію Григоровичу, за умови виконання п. 76.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Березневій, 30-к у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

76.1. Гр. Літковському Анатолію Григоровичу:

76.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

76.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

76.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

76.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

76.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Літковському Анатолію Григоровичу державного акта на право приватної власності на землю.

76.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

77. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Ратушняк Олені Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Червоноармійському, 22 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Ратушняк Олені Миколаївні, за умови виконання п. 77.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Червоноармійському, 22 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

77.1. Гр. Ратушняк Олені Миколаївні:

77.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

77.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

77.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

77.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 28.08.2002 N 19-3015, заступника головного державного санітарного лікаря м. Києва від 12.09.2002 N 4856, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 17.09.2002 N 08-8-20/5319.

77.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

77.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Ратушняк Олені Миколаївні державного акта на право приватної власності на землю.

77.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

78. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Молчановій Олені Анатоліївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Донському, 13 у Солом'янському районі м. Києва.

Передати гр. Молчановій Олені Анатоліївні, за умови виконання п. 78.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,04 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Донському, 13 у Солом'янському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

78.1. Гр. Молчановій Олені Анатоліївні:

78.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

78.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

78.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

78.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

78.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

78.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Молчановій Олені Анатоліївні державного акта на право приватної власності на землю.

78.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

79. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Гулаку Петру Степановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лермонтова, 87 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Гулаку Петру Степановичу, за умови виконання п. 79.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лермонтова, 87 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

79.1. Гр. Гулаку Петру Степановичу:

79.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

79.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

79.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

79.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

79.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Гулаку Петру Степановичу державного акта на право приватної власності на землю.

79.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

80. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Шелару Володимиру Ісідоровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Франка, 48 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Шелару Володимиру Ісідоровичу, за умови виконання п. 80.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Франка, 48 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

80.1. Гр. Шелару Володимиру Ісідоровичу:

80.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

80.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

80.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

80.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

80.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Шелару Володимиру Ісідоровичу державного акта на право приватної власності на землю.

80.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

81. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Прохоренку Сергію Михайловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 3-му пров. Дружби, 13 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Прохоренку Сергію Михайловичу, за умови виконання п. 81.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 3-му пров. Дружби, 13 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

81.1. Гр. Прохоренку Сергію Михайловичу:

81.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

81.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

81.1.3. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

81.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Прохоренку Сергію Михайловичу державного акта на право приватної власності на землю.

81.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

82. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Вітренку Артуру Борисовичу для експлуатації і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Ризькій, 23 у Шевченківському районі м. Києва.

Передати гр. Вітренку Артуру Борисовичу, за умови виконання п. 82.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку для експлуатації і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Ризькій, 23 у Шевченківському районі м. Києва загальною площею 0,10 га, в тому числі:

- площею 0,06 га - за рахунок земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Жовтневої районної Ради депутатів трудящих від 24.05.51 N 362 "Про відвод зем. дільниць для індивідуального будівництва";

- площею 0,04 га - за рахунок земель міської забудови.

Визнати такою, що втратила чинність, позицію 17 переліку земельних ділянок, які передаються громадянам у приватну власність по Шевченківському району, додатка, доданого до рішення Київської міської ради від 21.12.2000 N 120-4/1097 "Про передачу громадянам у приватну власність земельних ділянок для обслуговування житлових будинків і господарських будівель".

82.1. Гр. Вітренку Артуру Борисовичу:

82.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

82.1.2. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

82.1.3. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішити в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.

82.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

82.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Вітренку Артуру Борисовичу державного акта на право приватної власності на землю.

82.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

83. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Ціонелю Григорію Михайловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Вільховій, 22 у Дніпровському районі м. Києва.

Передати гр. Ціонелю Григорію Михайловичу, за умови виконання п. 83.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,06 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Вільховій, 22 у Дніпровському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

83.1. Гр. Ціонелю Григорію Михайловичу:

83.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

83.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

83.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 20.04.2001 N 07-3173.

83.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

83.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Ціонелю Григорію Михайловичу державного акта на право приватної власності на землю.

83.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

84. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Ромасенку Миколі Олексійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Березневому, 25 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Ромасенку Миколі Олексійовичу, за умови виконання п. 84.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Березневому, 25 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

84.1. Гр. Ромасенку Миколі Олексійовичу:

84.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

84.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

84.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

84.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

84.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Ромасенку Миколі Олексійовичу державного акта на право приватної власності на землю.

84.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

85. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Кавецькому Віктору Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Липовій, 28 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Кавецькому Віктору Миколайовичу, за умови виконання п. 85.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Липовій, 28 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

85.1. Гр. Кавецькому Віктору Миколайовичу:

85.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

85.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

85.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

85.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

85.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Кавецькому Віктору Миколайовичу державного акта на право приватної власності на землю.

85.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

86. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Бурлюку Глібу Всеволодовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лермонтова, 46 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Бурлюку Глібу Всеволодовичу, за умови виконання п. 86.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лермонтова, 46 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

86.1. Гр. Бурлюку Глібу Всеволодовичу:

86.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

86.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

86.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

86.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

86.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Бурлюку Глібу Всеволодовичу державного акта на право приватної власності на землю.

86.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

87. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Глитню Івану Захаровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Тупиковому, 16 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Глитню Івану Захаровичу, за умови виконання п. 87.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Тупиковому, 16 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

87.1. Гр. Глитню Івану Захаровичу:

87.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

87.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

87.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

87.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

87.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Глитню Івану Захаровичу державного акта на право приватної власності на землю.

87.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

88. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Сміщуку Юрію Олексійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Терешкової, 4 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Сміщуку Юрію Олексійовичу, за умови виконання п. 88.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Терешкової, 4 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

88.1. Гр. Сміщуку Юрію Олексійовичу:

88.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

88.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

88.1.3. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

88.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Сміщуку Юрію Олексійовичу державного акта на право приватної власності на землю.

88.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

89. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Заміховському Михайлу Філімоновичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. 2-й Проектній, 60 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Заміховському Михайлу Філімоновичу, за умови виконання п. 89.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. 2-й Проектній, 60 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

89.1. Гр. Заміховському Михайлу Філімоновичу:

89.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

89.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

89.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

89.1.4. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 21.05.2002 N 19-2308.

89.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

89.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Заміховському Михайлу Філімоновичу державного акта на право приватної власності на землю.

89.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

90. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Розсохацькому Володимиру Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Левадному, 8 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Розсохацькому Володимиру Івановичу, за умови виконання п. 90.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Левадному, 8 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

90.1. Гр. Розсохацькому Володимиру Івановичу:

90.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

90.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

90.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

90.1.4. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 13.11.2001 N 19-1274.

90.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

90.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Розсохацькому Володимиру Івановичу державного акта на право приватної власності на землю.

90.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

91. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Батченко Ніні Олександрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лермонтова, 30-а у Деснянському районі м. Києва.

Передати гр. Батченко Ніні Олександрівні, за умови виконання п. 91.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лермонтова, 30-а у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

91.1. Гр. Батченко Ніні Олександрівні:

91.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

91.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

91.1.3. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

91.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Батченко Ніні Олександрівні державного акта на право приватної власності на землю.

91.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

92. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Сухацькій Людмилі Леонідівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Гоголя, 3 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Сухацькій Людмилі Леонідівні, за умови виконання п. 92.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Гоголя, 3 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

92.1. Гр. Сухацькій Людмилі Леонідівні:

92.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

92.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

92.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

92.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

92.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Сухацькій Людмилі Леонідівні державного акта на право приватної власності на землю.

92.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

93. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Пугачову Олександру Тимофійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Червоноармійському, 4 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Пугачову Олександру Тимофійовичу, за умови виконання п. 93.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Червоноармійському, 4 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

93.1. Гр. Пугачову Олександру Тимофійовичу:

93.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

93.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

93.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

93.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 28.08.2002 N 19-3023, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 17.09.2002 N 08-8-20/5317.

93.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

93.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Пугачову Олександру Тимофійовичу державного акта на право приватної власності на землю.

93.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

94. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Баші Галині Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Пожарського, 16-а у Деснянському районі м. Києва.

Передати гр. Баші Галині Петрівні, за умови виконання п. 94.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Пожарського, 16-а у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

94.1. Гр. Баші Галині Петрівні:

94.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

94.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

94.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 27.08.2002 N 19-3002, заступника головного державного санітарного лікаря м. Києва від 16.09.2002 N 4864 та Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 16.10.2002 N 08-8-20/5819.

94.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

94.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Баші Галині Петрівні державного акта на право приватної власності на землю.

94.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

95. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Демченко Ользі Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Івана Крамського, 9-г у Святошинському районі м. Києва.

Передати гр. Демченко Ользі Іванівні, за умови виконання п. 95.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Івана Крамського, 9-г у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

95.1. Гр. Демченко Ользі Іванівні:

95.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

95.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

95.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 21.06.2002 N 19-2534 та Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 05.07.2002 N 08-8-20/3762.

95.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

95.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Демченко Ользі Іванівні державного акта на право приватної власності на землю.

95.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

96. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Іпієву Джамалутдіну Халімбековичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Передовій, 45-а у Голосіївському районі м. Києва.

Передати гр. Іпієву Джамалутдіну Халімбековичу, за умови виконання п. 96.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Передовій, 45-а у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

96.1. Гр. Іпієву Джамалутдіну Халімбековичу:

96.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

96.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

96.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

96.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

96.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Іпієву Джамалутдіну Халімбековичу державного акта на право приватної власності на землю.

96.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

97. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Юрківському Петру Йосиповичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Пожарського, 14-б у Деснянському районі м. Києва.

Передати гр. Юрківському Петру Йосиповичу, за умови виконання п. 97.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Пожарського, 14-б у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

97.1. Гр. Юрківському Петру Йосиповичу:

97.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

97.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

97.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 27.08.2002 N 19-3004, заступника головного державного санітарного лікаря м. Києва від 16.09.2002 N 4871 та Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 16.10.2002 N 08-8-20/5817.

97.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

97.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Юрківському Петру Йосиповичу державного акта на право приватної власності на землю.

97.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

98. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Тиндику Ігорю Петровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Красицького, 31 у Подільському районі м. Києва.

Передати гр. Тиндику Ігорю Петровичу, за умови виконання п. 98.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Красицького, 31 у Подільському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

98.1. Гр. Тиндику Ігорю Петровичу:

98.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

98.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

98.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 17.04.2002 N 19-2153, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 04.07.2002 N 08-8-20/3828.

98.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

98.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

98.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Тиндику Ігорю Петровичу державного акта на право приватної власності на землю.

98.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

99. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Кривошапці Василю Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Криничній, 29 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Кривошапці Василю Івановичу, за умови виконання п. 99.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Криничній, 29 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

99.1. Гр. Кривошапці Василю Івановичу:

99.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

99.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

99.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 25.04.2002 N 19-2208, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 18.03.2002 N 08-8-20/1430.

99.1.4. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

99.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

99.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Кривошапці Василю Івановичу державного акта на право приватної власності на землю.

99.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

100. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Сичову Олександру Володимировичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Пожарського, 12-в у Деснянському районі м. Києва.

Передати гр. Сичову Олександру Володимировичу, за умови виконання п. 100.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Пожарського, 12-в у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

100.1. Гр. Сичову Олександру Володимировичу:

100.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

100.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

100.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 07.05.2002 N 19-2234.

100.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

100.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Сичову Олександру Володимировичу державного акта на право приватної власності на землю.

100.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

101. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Пилипенко Валентині Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Деснянській, 18 у Деснянському районі м. Києва.

Передати гр. Пилипенко Валентині Петрівні, за умови виконання п. 101.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Деснянській, 18 у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

101.1. Гр. Пилипенко Валентині Петрівні:

101.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

101.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

101.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 04.07.2001 N 07-5617.

101.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

101.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Пилипенко Валентині Петрівні державного акта на право приватної власності на землю.

101.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

102. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Старостіну Михайлу Федоровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на просп. Науки, 42 у Голосіївському районі м. Києва.

Передати гр. Старостіну Михайлу Федоровичу, за умови виконання п. 102.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,05 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на просп. Науки, 42 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

102.1. Гр. Старостіну Михайлу Федоровичу:

102.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

102.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

102.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 05.11.2001 N 19-11862.

102.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

102.1.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.

102.1.6. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

102.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Старостіну Михайлу Федоровичу державного акта на право приватної власності на землю.

102.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

103. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Романову Юрію Михайловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Осінній, 115 у Святошинському районі м. Києва.

Передати гр. Романову Юрію Михайловичу, за умови виконання п. 103.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,095 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Осінній, 115 у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

103.1. Гр. Романову Юрію Михайловичу:

103.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

103.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

103.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 04.10.2001 N 19-10866.

103.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

103.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

103.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Романову Юрію Михайловичу державного акта на право приватної власності на землю.

103.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

104. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Недосвіти Тамарі Федорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Франка, 1 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Недосвіти Тамарі Федорівні, за умови виконання п. 104.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Франка, 1 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

104.1. Гр. Недосвіти Тамарі Федорівні:

104.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

104.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

104.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

104.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

104.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Недосвіти Тамарі Федорівні державного акта на право приватної власності на землю.

104.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

105. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Конюшенку Володимиру Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Франка, 25 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Конюшенку Володимиру Івановичу, за умови виконання п. 105.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Франка, 25 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

105.1. Гр. Конюшенку Володимиру Івановичу:

105.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

105.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

105.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

105.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

105.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Конюшенку Володимиру Івановичу державного акта на право приватної власності на землю.

105.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

106. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Ельманович Світлані Сергіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Закарпатській, 34-а у Голосіївському районі м. Києва.

Передати гр. Ельманович Світлані Сергіївні, за умови виконання п. 106.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Закарпатській, 34-а у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

106.1. Гр. Ельманович Світлані Сергіївні:

106.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

106.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

106.1.3. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

106.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Ельманович Світлані Сергіївні державного акта на право приватної власності на землю.

106.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

107. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Афанасьєву Сергію Валентиновичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Джерельній, 4 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Афанасьєву Сергію Валентиновичу, за умови виконання п. 107.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Джерельній, 4 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

107.1. Гр. Афанасьєву Сергію Валентиновичу:

107.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

107.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

107.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

107.1.4. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 29.01.2002 N 19-605.

107.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

107.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Афанасьєву Сергію Валентиновичу державного акта на право приватної власності на землю.

107.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

108. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Музиченку Миколі Максимовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Першого травня, 19 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Музиченку Миколі Максимовичу, за умови виконання п. 108.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Першого травня, 19 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

108.1. Гр. Музиченку Миколі Максимовичу:

108.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

108.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

108.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 11.04.2002 N 19-2094.

108.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

108.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Музиченку Миколі Максимовичу державного акта на право приватної власності на землю.

108.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

109. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Погоняйло Галині Пилипівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Старообухівській, 2-а у Голосіївському районі м. Києва.

Передати гр. Погоняйло Галині Пилипівні, за умови виконання п. 109.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,03 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Старообухівській, 2-а у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

109.1. Гр. Погоняйло Галині Пилипівні:

109.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

109.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

109.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

109.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

109.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Погоняйло Галині Пилипівні державного акта на право приватної власності на землю.

109.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

110. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Охремчуку Миколі Михайловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 44-б у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Охремчуку Миколі Михайловичу, за умови виконання п. 110.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 44-б у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

110.1. Гр. Охремчуку Миколі Михайловичу:

110.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

110.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

110.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

110.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

110.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Охремчуку Миколі Михайловичу державного акта на право приватної власності на землю.

110.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

111. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. гр. Єніній Катерині Фролівні, Охременко Любові Максимівні, Гордієнко Людмилі Максимівні для експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Семафорній, 13 у Дніпровському районі м. Києва.

Передати гр. гр. Єніній Катерині Фролівні, Охременко Любові Максимівні, Гордієнко Людмилі Максимівні, за умови виконання п. 111.1 цього рішення, у спільну часткову власність земельну ділянку площею 0,10 га для експлуатації та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Семафорній, 13 у Дніпровському районі м. Києва за рахунок земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Дніпровської районної ради депутатів трудящих від 07.01.57 N 4 "Об отводе земельного участка гр. Енину Максиму Григорьевичу под строительство индивидуального жилого дома" (0,06 га), та за рахунок земель міської забудови (0,04 га), в тому числі:

- 2/3 від 0,10 га - гр. Єніній Катерині Фролівні;

- 1/6 від 0,10 га - гр. Охременко Любові Максимівні;

- 1/6 від 0,10 га - гр. Гордієнко Людмилі Максимівні.

111.1. Гр. гр. Єніній Катерині Фролівні, Охременко Любові Максимівні, Гордієнко Людмилі Максимівні:

111.1.1. Виконувати обов'язки власників земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

111.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

111.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 05.02.2001 N 07-804.

111.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

111.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. гр. Єніній Катерині Фролівні, Охременко Любові Максимівні, Гордієнко Людмилі Максимівні державного акта на право приватної власності на землю.

111.3. Попередити власників земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

112. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Кузьмічевському Сергію Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Луговому, 11-в у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Кузьмічевському Сергію Васильовичу, за умови виконання п. 112.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Луговому, 11-в у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

112.1. Гр. Кузьмічевському Сергію Васильовичу:

112.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

112.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

112.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

112.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

112.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Кузьмічевському Сергію Васильовичу державного акта на право приватної власності на землю.

112.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

113. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Кузьмук Тамарі Олексіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Кузьминській, 7-г у Шевченківському районі м. Києва.

Передати гр. Кузьмук Тамарі Олексіївні, за умови виконання п. 113.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Кузьминській, 7-г у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

113.1. Гр. Кузьмук Тамарі Олексіївні:

113.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

113.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

113.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

113.1.4. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.

113.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

113.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Кузьмук Тамарі Олексіївні державного акта на право приватної власності на землю.

113.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

114. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Вірич Лідії Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Павленка, 28-а у Святошинському районі м. Києва.

Передати гр. Вірич Лідії Петрівні, за умови виконання п. 114.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Павленка, 28-а у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

114.1. Гр. Вірич Лідії Петрівні:

114.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

114.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

114.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

114.1.4. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 14.05.2002 N 19-2288.

114.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

114.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Вірич Лідії Петрівні державного акта на право приватної власності на землю.

114.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

115. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Прохоренко Лідії Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 3-му пров. Тупиковому, 8 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Прохоренко Лідії Петрівні, за умови виконання п. 115.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 3-му пров. Тупиковому, 8 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

115.1. Гр. Прохоренко Лідії Петрівні:

115.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

115.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

115.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

115.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

115.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Прохоренко Лідії Петрівні державного акта на право приватної власності на землю.

115.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

116. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Кузьмічевському Михайлу Вікторовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Березневій, 30-ж у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Кузьмічевському Михайлу Вікторовичу, за умови виконання п. 116.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Березневій, 30-ж у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

116.1. Гр. Кузьмічевському Михайлу Вікторовичу:

116.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

116.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

116.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

116.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

116.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Кузьмічевському Михайлу Вікторовичу державного акта на право приватної власності на землю.

116.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

117. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Ковальському Йосипу Мефодійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Чехова, 41 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Ковальському Йосипу Мефодійовичу, за умови виконання п. 117.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Чехова, 41 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

117.1. Гр. Ковальському Йосипу Мефодійовичу:

117.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

117.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

117.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 14.03.2002 N 19-1937.

117.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

117.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Ковальському Йосипу Мефодійовичу державного акта на право приватної власності на землю.

117.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

118. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Дікевичу Миколі Вікторовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Бортницькому, 19 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Дікевичу Миколі Вікторовичу, за умови виконання п. 118.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Бортницькому, 19 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

118.1. Гр. Дікевичу Миколі Вікторовичу:

118.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

118.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

118.1.3. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

118.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Дікевичу Миколі Вікторовичу державного акта на право приватної власності на землю.

118.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

119. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Богородову Олександру Юрійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Каменярів, 11-б у Солом'янському районі м. Києва.

Передати гр. Богородову Олександру Юрійовичу, за умови виконання п. 119.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Каменярів, 11-б у Солом'янському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

119.1. Гр. Богородову Олександру Юрійовичу:

119.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

119.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

119.1.3. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.

119.1.4. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 23.02.2002 N 19-2196.

119.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

119.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Богородову Олександру Юрійовичу державного акта на право приватної власності на землю.

119.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

120. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Аксьон Ганні Олександрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Терешкової, 14 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Аксьон Ганні Олександрівні, за умови виконання п. 120.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Терешкової, 14 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

120.1. Гр. Аксьон Ганні Олександрівні:

120.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

120.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

120.1.3. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

120.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Аксьон Ганні Олександрівні державного акта на право приватної власності на землю.

120.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

121. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Клочко Поліні Юріївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Польовому, 6 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Клочко Поліні Юріївні, за умови виконання п. 121.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Польовому, 6 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

121.1. Гр. Клочко Поліні Юріївні:

121.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

121.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

121.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

121.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

121.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Клочко Поліні Юріївні державного акта на право приватної власності на землю.

121.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

122. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Фафенгуту Леоніду Володимировичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Деснянській, 32 у Деснянському районі м. Києва.

Передати гр. Фафенгуту Леоніду Володимировичу, за умови виконання п. 122.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Деснянській, 32 у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

122.1. Гр. Фафенгуту Леоніду Володимировичу:

122.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

122.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

122.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 01.11.2001 N 19-11714.

122.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

122.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Фафенгуту Леоніду Володимировичу державного акта на право приватної власності на землю.

122.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

123. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Кулінічу Володимиру Володимировичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Ярослава Галана, 32-а у Солом'янському районі м. Києва.

Передати гр. Кулінічу Володимиру Володимировичу, за умови виконання п. 123.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Ярослава Галана, 32-а у Солом'янському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

123.1. Гр. Кулінічу Володимиру Володимировичу:

123.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

123.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

123.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

123.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

123.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Кулінічу Володимиру Володимировичу державного акта на право приватної власності на землю.

123.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

124. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Циганку Віталію Антоновичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Жданова, 15-а у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Циганку Віталію Антоновичу, за умови виконання п. 124.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Жданова, 15-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

124.1. Гр. Циганку Віталію Антоновичу:

124.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

124.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

124.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 29.03.2002 N 19-2061.

124.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

124.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Циганку Віталію Антоновичу державного акта на право приватної власності на землю.

124.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

125. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Пасинок Людмилі Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крилова, 4-в у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Пасинок Людмилі Василівні, за умови виконання п. 125.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крилова, 4-в у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

125.1. Гр. Пасинок Людмилі Василівні:

125.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

125.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

125.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

125.1.4. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 25.04.2002 N 19-2202.

125.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

125.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Пасинок Людмилі Василівні державного акта на право приватної власності на землю.

125.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

126. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Сакович Парасковії Олександрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Садовій, 40-а у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Сакович Парасковії Олександрівні, за умови виконання п. 126.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Садовій, 40-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

126.1. Гр. Сакович Парасковії Олександрівні:

126.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

126.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

126.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж та споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

126.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

126.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Сакович Парасковії Олександрівні державного акта на право приватної власності на землю.

126.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

127. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Мельник Олені Леонідівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Левадному, 3 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Мельник Олені Леонідівні, за умови виконання п. 127.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Левадному, 3 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

127.1. Гр. Мельник Олені Леонідівні:

127.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

127.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

127.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

127.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

127.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Мельник Олені Леонідівні державного акта на право приватної власності на землю.

127.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

128. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Гриню Василю Андрійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Тупиковому, 1 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Гриню Василю Андрійовичу, за умови виконання п. 128.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Тупиковому, 1 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

128.1. Гр. Гриню Василю Андрійовичу:

128.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

128.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

128.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

128.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж та споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

128.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

128.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Гриню Василю Андрійовичу державного акта на право приватної власності на землю.

128.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

129. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Савенку Михайлу Володимировичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Прорізній, 5 у Святошинському районі м. Києва.

Передати гр. Савенку Михайлу Володимировичу, за умови виконання п. 129.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,06 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Прорізній, 5 у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

129.1. Гр. Савенку Михайлу Володимировичу:

129.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

129.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

129.1.3. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

129.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Савенку державного акта на право приватної власності на землю.

129.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

130. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Карпову Андрію Федоровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Салавата Юлаєва, 17 у Голосіївському районі м. Києва.

Передати гр. Карпову Андрію Федоровичу, за умови виконання п. 130.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,04 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Салавата Юлаєва, 17 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

130.1. Гр. Карпову Андрію Федоровичу:

130.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

130.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

130.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 13.08.2002 N 08-8-20/4657.

130.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

130.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Карпову Андрію Федоровичу державного акта на право приватної власності на землю.

130.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

131. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Коржику Василю Георгійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Франка, 8 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Коржику Василю Георгійовичу, за умови виконання п. 131.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Франка, 8 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

131.1. Гр. Коржику Василю Георгійовичу:

131.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

131.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

131.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

131.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

131.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Коржику Василю Георгійовичу державного акта на право приватної власності на землю.

131.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

132. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Ярмолі Олені Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Сосницькій, 41 у Дніпровському районі м. Києва.

Передати гр. Ярмолі Олені Петрівні, за умови виконання п. 132.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Сосницькій, 41 у Дніпровському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

132.1. Гр. Ярмолі Олені Петрівні:

132.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

132.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

132.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж та споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

132.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

132.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Ярмолі Олені Петрівні державного акта на право приватної власності на землю.

132.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

133. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Кучер Вірі Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Червоноармійському, 2 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Кучер Вірі Іванівні, за умови виконання п. 133.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Червоноармійському, 2 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

133.1. Гр. Кучер Вірі Іванівні:

133.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

133.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

133.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 28.08.2002 N 19-3024, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 17.09.2002 N 08-8-20/5307.

133.1.4. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

133.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

133.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Кучер Вірі Іванівні державного акта на право приватної власності на землю.

133.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

134. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Кириллову Андрію Сергійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Львівській, 45/7-г у Святошинському районі м. Києва.

Передати гр. Кириллову Андрію Сергійовичу, за умови виконання п. 134.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Львівській, 45/7-г у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

134.1. Гр. Кириллову Андрію Сергійовичу:

134.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

134.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

134.1.3. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

134.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Кириллову Андрію Сергійовичу державного акта на право приватної власності на землю.

134.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

135. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Галаган Ользі Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Червоноармійській, 2-а у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Галаган Ользі Іванівні, за умови виконання п. 135.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Червоноармійській, 2-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

135.1. Гр. Галаган Ользі Іванівні:

135.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

135.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

135.1.3. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

135.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Галаган Ользі Іванівні державного акта на право приватної власності на землю.

135.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

136. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Афанасьєву Олексію Валерійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Гоголя, 1 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Афанасьєву Олексію Валерійовичу, за умови виконання п. 136.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Гоголя, 1 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

136.1. Гр. Афанасьєву Олексію Валерійовичу:

136.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

136.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

136.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж та споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

136.1.4. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

136.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

136.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Афанасьєву Олексію Валерійовичу державного акта на право приватної власності на землю.

136.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

137. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Глитню Михайлу Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Криничній, 11 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Глитню Михайлу Івановичу, за умови виконання п. 137.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Криничній, 11 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

137.1. Гр. Глитню Михайлу Івановичу:

137.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

137.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

137.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

137.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

137.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Глитню Михайлу Івановичу державного акта на право приватної власності на землю.

137.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

138. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Бойко Людмилі Леонідівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крилова, 83 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Бойко Людмилі Леонідівні, за умови виконання п. 138.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крилова, 83 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

138.1. Гр. Бойко Людмилі Леонідівні:

138.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

138.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

138.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

138.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

138.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Бойко Людмилі Леонідівні державного акта на право приватної власності на землю.

138.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

139. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Шаповаловій Оксані Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Промисловій, 13-а у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Шаповаловій Оксані Миколаївні, за умови виконання п. 139.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Промисловій, 13-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

139.1. Гр. Шаповаловій Оксані Миколаївні:

139.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

139.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

139.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

139.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

139.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Шаповаловій Оксані Миколаївні державного акта на право приватної власності на землю.

139.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

140. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Денисенку Олегу Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Франка, 38 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Денисенку Олегу Васильовичу, за умови виконання п. 140.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Франка, 38 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

140.1. Гр. Денисенку Олегу Васильовичу:

140.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

140.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

140.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

140.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

140.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Денисенку Олегу Васильовичу державного акта на право приватної власності на землю.

140.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

141. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Сагурі Ларисі Володимирівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Пожарського, 28-а у Деснянському районі м. Києва.

Передати гр. Сагурі Ларисі Володимирівні, за умови виконання п. 141.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Пожарського, 28-а у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

141.1. Гр. Сагурі Ларисі Володимирівні:

141.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

141.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

141.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 20.09.2002 N 19-3181, в. о. заступника головного державного санітарного лікаря м. Києва від 15.10.2002 N 5631 та Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 03.12.2002 N 08-8-20/7188.

141.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

141.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Сагурі Ларисі Володимирівні державного акта на право приватної власності на землю.

141.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

142. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Яценку Валентину Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Шевченка, 11-б у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Яценку Валентину Васильовичу, за умови виконання п. 142.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Шевченка, 11-б у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

142.1. Гр. Яценку Валентину Васильовичу:

142.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

142.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

142.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

142.1.4. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 29.03.2002 N 19-2053.

142.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

142.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Яценку Валентину Васильовичу державного акта на право приватної власності на землю.

142.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

143. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Чубатюку Едуарду Романовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крутій, 8 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Чубатюку Едуарду Романовичу, за умови виконання п. 143.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крутій, 8 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

143.1. Гр. Чубатюку Едуарду Романовичу:

143.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

143.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

143.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

143.1.4. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 16.08.2002 N 19-2951, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 13.08.2002 N 08-8-20/4668.

143.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

143.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Чубатюку Едуарду Романовичу державного акта на право приватної власності на землю.

143.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

144. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Маковській Надії Михайлівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Пожарського, 14-а у Деснянському районі м. Києва.

Передати гр. Маковській Надії Михайлівні, за умови виконання п. 144.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Пожарського, 14-а у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

144.1. Гр. Маковській Надії Михайлівні:

144.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

144.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

144.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 27.08.2002 N 19-2998, заступника головного державного санітарного лікаря м. Києва від 16.09.2002 N 4866 та Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 16.10.2002 N 08-8-20/5818.

144.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

144.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Маковській Надії Михайлівні державного акта на право приватної власності на землю.

144.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

145. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Крижановському Віктору Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Березневому, 17 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Крижановському Віктору Миколайовичу, за умови виконання п. 145.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Березневому, 17 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

145.1. Гр. Крижановському Віктору Миколайовичу:

145.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

145.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

145.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

145.1.4. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 29.03.2002 N 19-2037.

145.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

145.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Крижановському Віктору Миколайовичу державного акта на право приватної власності на землю.

145.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

146. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Пуганову Леоніду Олексійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Лисичанському, 19-а у Солом'янському районі м. Києва.

Передати гр. Пуганову Леоніду Олексійовичу, за умови виконання п. 146.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Лисичанському, 19-а у Солом'янському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

146.1. Гр. Пуганову Леоніду Олексійовичу:

146.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

146.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

146.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

146.1.4. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 29.04.2002 N 18-2232 та Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 15.08.2002 N 08-8-20/4601.

146.1.5. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж та споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

146.1.6. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

146.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Пуганову Леоніду Олексійовичу державного акта на право приватної власності на землю.

146.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

147. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Бєлоцькому Станіславу Цезаровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Павленка, 45 у Святошинському районі м. Києва.

Передати гр. Бєлоцькому Станіславу Цезаровичу, за умови виконання п. 147.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Павленка, 45 у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

147.1. Гр. Бєлоцькому Станіславу Цезаровичу:

147.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

147.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

147.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж та споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

147.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

147.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Бєлоцькому Станіславу Цезаровичу державного акта на право приватної власності на землю.

147.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

148. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Руденко Ганні Яківні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Терешкової, 16 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Руденко Ганні Яківні, за умови виконання п. 148.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Терешкової, 16 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

148.1. Гр. Руденко Ганні Яківні:

148.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

148.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

148.1.3. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

148.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Руденко Ганні Яківні державного акта на право приватної власності на землю.

148.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

149. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. гр. Грибуку Олександру Васильовичу, Грибук Ларисі Едуардівні та Грибук Ірині Олександрівні для експлуатації і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Івана Сірка, 4-а, буд. 4 у Голосіївському районі м. Києва.

Передати гр. гр. Грибуку Олександру Васильовичу, Грибук Ларисі Едуардівні та Грибук Ірині Олександрівні, за умови виконання п. 149.1 цього рішення, у спільну часткову приватну власність у рівних частках земельну ділянку площею 0,10 га для експлуатації і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Івана Сірка, 4-а, буд. 4 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 26.02.57 N 337 "Про додатковий відвод земельної ділянки Київському лінейно-технічному вузлу Міністерства зв'язку СРСР під поширення будівництва посилюючого пункту зв'язку".

149.1. Гр. гр. Грибуку Олександру Васильовичу, Грибук Ларисі Едуардівні та Грибук Ірині Олександрівні:

149.1.1. Виконувати обов'язки власників земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

149.1.2. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури від 05.04.2001 N 07-2675.

149.1.3. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

149.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. гр. Грибуку Олександру Васильовичу, Грибук Ларисі Едуардівні та Грибук Ірині Олександрівні державного акта на право приватної власності на землю.

149.3. Попередити власників земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

150. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Огороднійчук Галині Володимирівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Леніна, 10-а у Деснянському районі м. Києва.

Передати гр. Огороднійчук Галині Володимирівні, за умови виконання п. 150.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Леніна, 10-а у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

150.1. Гр. Огороднійчук Галині Володимирівні:

150.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

150.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

150.1.3. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.

150.1.4. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 13.02.2002 N 19-1179.

150.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

150.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Огороднійчук Галині Володимирівні державного акта на право приватної власності на землю.

150.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

151. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Кравченку Віталію Антоновичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Муси Джаліля, 7 у Подільському районі м. Києва.

Передати гр. Кравченку Віталію Антоновичу, за умови виконання п. 151.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,06 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Муси Джаліля, 7 у Подільському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

151.1. Гр. Кравченку Віталію Антоновичу:

151.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

151.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

151.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 19.10.2000 N 18-7761.

151.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

151.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Кравченку Віталію Антоновичу державного акта на право приватної власності на землю.

151.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

152. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Неділько Людмилі Ігорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Першого травня, 7-а у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Неділько Людмилі Ігорівні, за умови виконання п. 152.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Першого травня, 7-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

152.1. Гр. Неділько Людмилі Ігорівні:

152.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

152.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

152.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 29.03.2002 N 19-2035.

152.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

152.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Неділько Людмилі Ігорівні державного акта на право приватної власності на землю.

152.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

153. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Васильєвій Ользі Олександрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Якова Качури, 13-в у Святошинському районі м. Києва.

Передати гр. Васильєвій Ользі Олександрівні, за умови виконання п. 153.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Якова Качури, 13-в у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

153.1. Гр. Васильєвій Ользі Олександрівні:

153.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

153.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

153.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж та споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

153.1.4. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 07.06.2002 N 19-2428.

153.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

153.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Васильєвій Ользі Олександрівні державного акта на право приватної власності на землю.

153.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

154. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Єрмоленко Ганні Опанасівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Левадному, 3-в у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Єрмоленко Ганні Опанасівні, за умови виконання п. 154.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Левадному, 3-в у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

154.1. Гр. Єрмоленко Ганні Опанасівні:

154.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

154.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

154.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

154.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

154.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Єрмоленко Ганні Опанасівні державного акта на право приватної власності на землю.

154.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

155. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Шумковій Любові Вікторівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Івана Франка, 1-г у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Шумковій Любові Вікторівні, за умови виконання п. 155.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Івана Франка, 1-г у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

155.1. Гр. Шумковій Любові Вікторівні:

155.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

155.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

155.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 29.03.2002 N 19-2049, заступника головного державного санітарного лікаря м. Києва від 22.02.2002 N 996, Державного управління екології та природних ресурсів від 05.03.2002 N 08-8-20/1229.

155.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

155.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Шумковій Любові Вікторівні державного акта на право приватної власності на землю.

155.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

156. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Ісаю Валерію Михайловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Криничній, 18 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Ісаю Валерію Михайловичу, за умови виконання п. 156.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Криничній, 18 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

156.1. Гр. Ісаю Валерію Михайловичу:

156.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

156.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

156.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

156.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

156.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Ісаю Валерію Михайловичу державного акта на право приватної власності на землю.

156.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

157. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Колесниченко Ользі Якимівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Пожарського, 68-а у Деснянському районі м. Києва.

Передати гр. Колесниченко Ользі Якимівні, за умови виконання п. 157.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Пожарського, 68-а у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

157.1. Гр. Колесниченко Ользі Якимівні:

157.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

157.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

157.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 05.02.2002 N 18-840 та Державного управління екології та природних ресурсів від 05.07.2002 N 08-8-20/3336.

157.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

157.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Колесниченко Ользі Якимівні державного акта на право приватної власності на землю.

157.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

158. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Крижановському Олексію Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Тупиковому, 7 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Крижановському Олексію Миколайовичу, за умови виконання п. 158.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Тупиковому, 7 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

158.1. Гр. Крижановському Олексію Миколайовичу:

158.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

158.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

158.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

158.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

158.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Крижановському Олексію Миколайовичу державного акта на право приватної власності на землю.

158.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

159. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Каблову Степану Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лермонтова, 27 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Каблову Степану Васильовичу, за умови виконання п. 159.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лермонтова, 27 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

159.1. Гр. Каблову Степану Васильовичу:

159.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

159.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

159.1.3. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

159.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Каблову Степану Васильовичу державного акта на право приватної власності на землю.

159.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

160. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Чорному Віктору Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крутій, 30 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Чорному Віктору Івановичу, за умови виконання п. 160.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крутій, 30 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

160.1. Гр. Чорному Віктору Івановичу:

160.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

160.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

160.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

160.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

160.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Чорному Віктору Івановичу державного акта на право приватної власності на землю.

160.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

161. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Оксентюку Василю Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Чехова, 49 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Оксентюку Василю Івановичу, за умови виконання п. 161.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Чехова, 49 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

161.1. Гр. Оксентюку Василю Івановичу:

161.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

161.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

161.1.3. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

161.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Оксентюку Василю Івановичу державного акта на право приватної власності на землю.

161.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

162. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Голопапі Ігорю Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Промисловій, 15-г у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Голопапі Ігорю Івановичу, за умови виконання п. 162.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Промисловій, 15-г у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

162.1. Гр. Голопапі Ігорю Івановичу:

162.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

162.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

162.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж та споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

162.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

162.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Голопапі Ігорю Івановичу державного акта на право приватної власності на землю.

162.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

163. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Ткаченко Ірині Леонідівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Франка, 12-г у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Ткаченко Ірині Леонідівні, за умови виконання п. 163.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Франка, 12-г у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

163.1. Гр. Ткаченко Ірині Леонідівні:

163.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

163.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

163.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

163.1.4. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 29.03.2002 N 19-2054.

163.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

163.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Ткаченко Ірині Леонідівні державного акта на право приватної власності на землю.

163.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

164. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Наумчук Яні Олександрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Польовому, 1 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Наумчук Яні Олександрівні, за умови виконання п. 164.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Польовому, 1 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

164.1. Гр. Наумчук Яні Олександрівні:

164.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

164.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

164.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 28.05.2002 N 19-2359.

164.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

164.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Наумчук Яні Олександрівні державного акта на право приватної власності на землю.

164.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

165. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Котюку Віктору Олександровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Промисловій, 15-д у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Котюку Віктору Олександровичу, за умови виконання п. 165.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Промисловій, 15-д у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

165.1. Гр. Котюку Віктору Олександровичу:

165.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

165.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

165.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж та споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

165.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

165.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Котюку Віктору Олександровичу державного акта на право приватної власності на землю.

165.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

166. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Сьомочкіну Андрію Георгійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Червоноармійській, 10-д у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Сьомочкіну Андрію Георгійовичу, за умови виконання п. 166.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Червоноармійській, 10-д у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

166.1. Гр. Сьомочкіну Андрію Георгійовичу:

166.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

166.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

166.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 25.11.2002 N 19-3520, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 08.11.2002 N 08-8-20/6610.

166.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

166.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Сьомочкіну Андрію Георгійовичу державного акта на право приватної власності на землю.

166.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

167. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Сьомочкіній Майї Яківні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гаражній, 24 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Сьомочкіній Майї Яківні, за умови виконання п. 167.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гаражній, 24 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

167.1. Гр. Сьомочкіній Майї Яківні:

167.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

167.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

167.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 25.11.2002 N 19-3525, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 08.11.2002 N 08-8-20/6611.

167.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

167.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Сьомочкіній Майї Яківні державного акта на право приватної власності на землю.

167.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

168. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Глюзі Василю Григоровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крутій, 16 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Глюзі Василю Григоровичу, за умови виконання п. 168.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крутій, 16 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови

168.1. Гр. Глюзі Василю Григоровичу:

168.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

168.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

168.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

168.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

168.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Глюзі Василю Григоровичу державного акта на право приватної власності на землю.

168.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

169. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Галдіну Юрію Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Червоноармійській, 10-г у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Галдіну Юрію Івановичу, за умови виконання п. 169.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Червоноармійській, 10-г у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

169.1. Гр. Галдіну Юрію Івановичу:

169.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

169.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

169.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 25.11.2002 N 19-3526, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 08.11.2002 N 08-8-20/6613.

169.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

169.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Галдіну Юрію Івановичу державного акта на право приватної власності на землю.

169.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

170. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Архипенко Аллі Денисівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Польовому, 12 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Архипенко Аллі Денисівні, за умови виконання п. 170.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Польовому, 12 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

170.1. Гр. Архипенко Аллі Денисівні:

170.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

170.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

170.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

170.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

170.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Архипенко Аллі Денисівні державного акта на право приватної власності на землю.

170.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

171. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Арсеєнку Ігорю Юрійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Інженерному, 3 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Арсеєнку Ігорю Юрійовичу, за умови виконання п. 171.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Інженерному, 3 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

171.1. Гр. Арсеєнку Ігорю Юрійовичу:

171.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

171.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

171.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 13.11.2001 N 19-12177, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 06.12.2001 N 08-8-13/7048.

171.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

171.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Арсеєнку Ігорю Юрійовичу державного акта на право приватної власності на землю.

171.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

172. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Арсеєнко Світлані Григорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Інженерному, 5 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Арсеєнко Світлані Григорівні, за умови виконання п. 172.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Інженерному, 5 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

172.1. Гр. Арсеєнко Світлані Григорівні:

172.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

172.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

172.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 13.11.2001 N 19-12178.

172.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

172.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Арсеєнко Світлані Григорівні державного акта на право приватної власності на землю.

172.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

173. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Сергієнко Ользі Семенівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Петровського, 26 у Деснянському районі м. Києва.

Передати гр. Сергієнко Ользі Семенівні, за умови виконання п. 173.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Петровського, 26 у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

173.1. Гр. Сергієнко Ользі Семенівні:

173.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

173.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

173.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 22.03.2002 N 19-2010.

173.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

173.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Сергієнко Ользі Семенівні державного акта на право приватної власності на землю.

173.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

 

Київський міський голова 

О. Омельченко