КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 378/5765

Про питання впорядкування діяльності суб'єктів господарювання в галузі зв'язку та інформаційних технологій

Відповідно до пункту 1 статті 402 Цивільного кодексу України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про телекомунікації", з метою підвищення ефективності використання об'єктів права комунальної власності та створення сприятливих умов для ефективного надання послуг населенню в галузі зв'язку та інформаційних технологій Київська міська рада вирішила:

1. Доручити комунальному підприємству "Київжитлоспецексплуатація" здійснювати моніторинг та координацію розміщення суб'єктами господарювання телекомунікаційних мереж у житлових та нежитлових будівлях комунальної власності.

2. Комунальному підприємству "Київжитлоспецексплуатація" укладати договори на розміщення телекомунікаційних мереж у житлових та нежитлових будівлях комунальної власності.

3. Встановити, що плата за розміщення телекомунікаційних мереж у житлових та нежитлових будівлях комунальної власності щомісячно у формі попередньої оплати перераховується суб'єктами господарювання згідно з умовами договору на поточний рахунок комунального підприємства "Київжитлоспецексплуатація".

4. Сума отриманих платежів, зменшена на суму податків, зборів (обов'язкових платежів), визначених законодавством, розподіляється таким чином:

- 50 % - на формування цільового фонду комунального підприємства "Київжитлоспецексплуатація", кошти якого використовуються згідно з кошторисом на фінансування робіт, пов'язаних з утриманням житлового та нежитлового фонду;

- 25 % - підприємствам, установам, організаціям комунальної власності територіальних громад районів - балансоутримувачам житлових та нежитлових будинків. Зазначені кошти спрямовуються на відшкодування витрат утримання місць розміщення телекомунікаційних мереж;

- 25 % - залишаються у розпорядженні комунального підприємства "Київжитлоспецексплуатація" і використовуються для здійснення статутної діяльності.

5. Доручити комунальному підприємству "Київжитлоспецексплуатація" розробити та здійснювати ведення бази даних телекомунікаційних мереж у місті Києві.

6. Комунальному підприємству "Київжитлоспецексплуатація" у місячний термін розробити та погодити в установленому порядку з Головним управлінням цінової політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) тарифи на розміщення телекомунікаційних мереж у житлових та нежитлових будівлях комунальної власності.

7. Виконавчому органу Київради (Київській міській державній адміністрації), районним в місті Києві державним адміністраціям протягом одного місяця привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цим рішенням.

8. Це рішення офіційно оприлюднити у газеті Київської міської ради "Хрещатик".

9. Рішення набуває чинності з дня його офіційного опублікування.

10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань транспорту та зв'язку.

  

Київський міський голова

Л. Черновецький