КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26 квітня 2012 року N 522/7859

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Спеціальне науково-реставраційне проектне будівельно-виробниче підприємство "УКРРЕСТАВРАЦІЯ" на Контрактовій площі, 4 у Подільському районі м. Києва для реконструкції будівлі під торговельно-офісний центр та його обслуговування з благоустроєм та гостьовою стоянкою

Додатково див. постанову
 Окружного адміністративного суду міста Києва
 від 5 грудня 2012 року,
 постанову Київського апеляційного адміністративного суду
 від 29 травня 2014 року

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою публічному акціонерному товариству "Спеціальне науково-реставраційне проектне будівельно-виробниче підприємство "УКРРЕСТАВРАЦІЯ" (ідентифікаційний код 02405534) щодо відведення земельної ділянки на Контрактовій площі, 4 у Подільському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Спеціальне науково-реставраційне проектне будівельно-виробниче підприємство "УКРРЕСТАВРАЦІЯ" на Контрактовій площі, 4 у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 1,02 га в оренду на 5 років для реконструкції будівлі під торговельно-офісний центр та його обслуговування з благоустроєм та гостьовою стоянкою згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Публічному акціонерному товариству "Спеціальне науково-реставраційне проектне будівельно-виробниче підприємство "УКРРЕСТАВРАЦІЯ" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
26.04.2012 N 522/7859


План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 10.02.2012 N 01029-000008543-014 дозв. центру (справа К-19547)

обліковий код

-85:512:001к

юридична/фізична особа

- Публічне акціонерне товариство "Спеціальне науково-реставраційне проектне будівельно-виробниче підприємство"Укрреставрація"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Подільський, площа Контрактова, 4

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для реконструкції будівлі під торговельно-офісний центр та обслуговування з благоустроєм та гостьовою стоянкою

орієнтовний розмір

- 1,02 га


 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега