КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 2 березня 2017 року N 1060/2064

Про здійснення заходів щодо реалізації місцевої ініціативи

Керуючись статтею 19 Конституції України, статтею 9 Земельного кодексу України, статтями 9, 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою вирішення питань, порушених місцевою ініціативою N 08/КО-15133 від 19.12.2016 "Про внесення на розгляд Київської міської ради місцевої ініціативи щодо врегулювання питань, пов'язаних із хаотичною забудовою земельних ділянок у Шевченківському районі міста Києва, що здійснюється без затвердженої належним чином містобудівної документації", з додатком до місцевої ініціативи N 08/КО-15325 від 23.12.2016 (далі - місцева ініціатива), Київська міська рада вирішила:

1. Доручити виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) в місячний строк з дня прийняття цього рішення:

1.1. Створити міжвідомчу робочу групу з урегулювання питань, порушених місцевою ініціативою від 19.12.2016 N 08/КО-15133, пов'язаних із хаотичністю забудови земельних ділянок у Шевченківському районі міста Києва, під головуванням профільного заступника голови Київської міської державної адміністрації (далі - міжвідомча робоча група).

1.2. До складу міжвідомчої робочої групи включити: депутатів Київської міської ради (за поданням голів депутатських фракцій Київської міської ради);

заступників голови Київської міської державної адміністрації та представників профільних структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (за поданням, голови Київської міської державної адміністрації);

членів ініціативної групи з питань місцевої ініціативи (за згодою);

представників громадськості, вчених, експертів, спеціалістів тощо (за згодою);

представників Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації (за поданням голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації);

представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, профільних підприємств, установ та організацій усіх форм власності (за згодою).

1.3. Визначити основними завданнями міжвідомчої робочої групи забезпечення розроблення та моніторингу реалізації плану заходів, спрямованих на вирішення проблемних питань, порушених місцевою ініціативою від 19.12.2016 N 08/КО-15133, зокрема, та не обмежуючись внесенням пропозицій щодо: внесення змін до рішень Київської міської ради щодо бюджету міста Києва на 2017 рік та Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2017 рік, надання пропозицій до проекту Генерального плану розвитку міста Києва та його приміської зони до 2025 року, проекту зонування (зонінгу) центральної планувальної зони міста Києва, транспортної моделі міста Києва, проектів детальних планів територій в межах Шевченківського району міста Києва.

1.4. Забезпечити постійне інформування постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування, а також Київської міської ради про результати роботи міжвідомчої робочої групи, але не рідше 1 разу на 6 місяців.

2. Це рішення офіційно оприлюднити в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко