КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
I сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 26 травня 2016 року N 356/356

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 19 березня 2015 року N 274/1139 "Про створення Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району"

Відповідно до статей 105, 109 Цивільного кодексу України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою вдосконалення надання комплексних соціально-психологічних, реабілітаційних послуг дітям та молоді з функціональними обмеженнями Київська міська рада вирішила:

Внести до рішення Київської міської ради від 19 березня 2015 року N 274/1139 "Про створення Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району міста Києва" такі зміни:

1. У пункті 1 слова "Центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді Дарницького району м. Києва" замінити словами та цифрами "Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Дарницького району міста Києва (код ЄДРПОУ 26064256)".

2. Пункт 3 викласти в такій редакції:

"3. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації):

3.1. Здійснити організаційно-правові заходи щодо виконання пункту 1 цього рішення.

3.2. Утворити комісію з виділу Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району міста Києва зі складу Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Дарницького району міста Києва.

3.3. Затвердити в установленому порядку розподільчий баланс.

3.4. У бюджеті міста Києва передбачити видатки на функціонування Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району міста Києва в межах доведеного обсягу видатків на відповідний рік.

3.5. Закріпити за Центром соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, створеним відповідно до пункту 1 цього рішення, на праві оперативного управління майно, необхідне для здійснення ним діяльності".

3. Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) передбачити видатки для забезпечення фінансування Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району міста Києва.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту, постійну комісію Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, постійну комісію Київської міської ради з питань освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту, постійну комісію Київської міської ради з питань власності.

 

Київський міський голова

В. Кличко