КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
XII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 23 жовтня 2013 року N 220/9708

Про порядок денний пленарного засідання XII сесії Київради VI скликання 23.10.2013

Враховуючи подання постійних комісій Київради, Президії Київради, Київська міська рада вирішила:

Внести до порядку денного пленарного засідання XII сесії Київради VI скликання 23.10.2013 такі питання:

1. Про направлення депутатських запитів посадовим особам.

2. Про внесення змін до додатка до рішення Київради від 08 лютого 2013 року N 2/9059 "Про Програму економічного і соціального розвитку м. Києва на 2013 рік".

3. Про внесення змін до рішення Київради від 08 лютого 2013 року N 3/9060 "Про бюджет міста Києва на 2013 рік".

4. Про залучення коштів під державні гарантії Департаментом транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

5. Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства "Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва" з метою фінансування проекту "Енергозбереження".

6. Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства "Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва" з метою фінансування проекту "Термосанація у бюджетних установах".

7. Про внесення змін та доповнень до деяких рішень Київської міської ради щодо оптимізації структури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

8. Про звільнення гр. Крамаренка Ю. О. від сплати пайової участі (внеску) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва.

9. Про порушення перед Головою Верховної Ради України клопотання про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Мірошникова Юрія Володимировича.

10. Про надання дозволу комунальному підприємству "Київжитлоспецексплуатація" на списання боргу з орендної плати Київському дитячому фонду.

11. Про надання дозволу комісії з припинення управління комунального майна району виконавчого органу Оболонської районної у м. Києві ради (Оболонської районної у м. Києві державної адміністрації) на списання боргу з орендної плати громадським організаціям інвалідів.

12. Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21.02.2013 N 20/9077 "Про дозвіл управлінню освіти Голосіївської районної в м. Києві державної адміністрації на списання боргу з орендних платежів приватному навчальному закладу "Загальноосвітня школа I - III ступеня - дитячий садок "Міцва-613".

13. Про затвердження списку стипендіатів Київської міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей м. Києва.

14. Про затвердження змін до Положення про спеціалізований будинок для ветеранів війни та праці, громадян похилого віку та інвалідів на вул. Будищанській, 4 та до Положення про спеціалізований будинок для ветеранів війни та праці, громадян похилого віку та інвалідів на вул. М. Котельникова, 32/11.

15. Про затвердження змін до Положення про спеціалізований будинок для ветеранів війни та праці, громадян похилого віку та інвалідів на вул. І. Їжакевича, 3.

16. Про територіальне медичне об'єднання "Київська стоматологія" у місті Києві.

17. Про визнання такими, що втратили чинність, деяких рішень Київської міської ради.

18. Про затвердження Міської цільової програми інформатизації міста Києва на 2013 - 2015 роки.

19. Про безоплатну передачу транспортного засобу комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади міста Вижниця Чернівецької області.

20. Про затвердження списку народних засідателів Печерського районного суду міста Києва.

21. Про надання статусу скверу земельній ділянці на вул. Депутатській, 13 - 17 у Святошинському районі м. Києва.

22. Про оголошення природного об'єкта ботанічною пам'яткою природи місцевого значення у м. Києві.

23. Про надання статусу скверу земельній ділянці площею близько 3,0 га вздовж вул. Столєтова у Голосіївському районі м. Києва.

24. Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.05.2013 N 317/9374 "Про надання статусу скверу земельній ділянці загальною площею 2,33 га за кадастровим номером 8000000000:82:138:0096, яка розташована між будинками NN 2 - 6 на вул. Вільшанській та будинком N 16 на вул. Професора Підвисоцького у Печерському районі м. Києва".

25. Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.03.2012 N 212/7549 "Про створення тимчасової контрольної комісії Київради щодо вивчення ситуації навколо розширення меж селища Коцюбинське за рахунок земель лісового фонду м. Києва, що обліковуються за КП "Святошинське лісопаркове господарство".

26. Про внесення змін та доповнень до переліку природоохоронних заходів у місті Києві у 2013 році.

27. Про діяльність комунального спеціалізованого підприємства "Центр сприяння цивільній обороні та реагування на надзвичайні ситуації".

28. Про міський благоустрій.

29. Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 29 травня 2003 року N 461/621 "Про передачу релігійній громаді Української Православної Церкви парафії на честь Святого Святителя і Чудотворця Миколая у Подільському районі м. Києва земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування храмової споруди на вул. Набережно-Хрещатицькій, 8-а (у водній акваторії р. Дніпро) у Подільському районі м. Києва".

30. Про створення тимчасової контрольної комісії Київради з питань ліквідації підтоплення приватного сектора мікрорайону Стара Дарниця та селища ДВРЗ в м. Києві.

31. Про створення тимчасової контрольної комісії Київради щодо перевірки діяльності кінотеатрів, які знаходяться у комунальній власності територіальної громади м. Києва.

32. Про передачу в оренду нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва єдиному претенденту на право оренди.

33. Про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва.

34. Про внесення змін у додаток 8 до рішення Київської міської ради від 02 грудня 2010 року N 284/5096 "Про питання комунальної власності територіальної громади міста Києва".

35. Про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва.

36. Про передачу в оренду нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва єдиному претенденту на право оренди.

37. Про затвердження переліку нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва, право оренди яких виборюється на конкурсних засадах.

38. Про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва.

39. Про передачу в оренду нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва, що передані до сфери управління Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, єдиним претендентам на право оренди.

40. Про затвердження переліку нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва, право оренди яких виборюється на конкурсних засадах.

41. Про передачу в оренду нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва єдиним претендентам на право оренди.

42. Про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва.

43. Про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва.

44. Про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва.

45. Про внесення змін у додаток 10 до рішення Київської міської ради від 02 грудня 2010 року N 284/5096 "Про питання комунальної власності територіальної громади міста Києва".

46. Про припинення діяльності публічного акціонерного товариства "Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт".

47. Про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва.

48. Про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва.

49. Про передачу в оренду нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва єдиному претенденту на право оренди.

50. Про передачу в оренду нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва єдиному претенденту на право оренди.

51. Про подальше використання нежитлового будинку N 18, літ. А на вул. Артема.

52. Про продовження терміну дії договору оренди нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва у буд. N 15, літ. А на вул. Стрітенській.

53. Про внесення змін у додаток 3 до рішення Київської міської ради від 02 грудня 2010 року N 284/5096 "Про питання комунальної власності територіальної громади міста Києва".

54. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва покращень, виконаних ТОВ "Фонд розвитку будівельних ініціатив" на території дитячого санаторію "Ялинка" Київського міського дитячого санаторно-курортного об'єднання (Пуща-Водиця, 7-ма лінія).

55. Про питання, пов'язані з державною реєстрацією речових прав на нерухоме майно, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

56. Про надання дозволу комунальному підприємству "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дарницького району" на списання основних засобів.

57. Про внесення доповнень до додатка до рішення Київської міської ради від 01 листопада 2012 року N 303/8587 "Про перейменування комунального автотранспортного підприємства N 273904 та реорганізацію комунального підприємства "Підрядне спеціалізоване шляхове ремонтно-будівельне управління".

58. Про передачу в оренду нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва єдиному претенденту на право оренди.

59. Про внесення змін до Угоди щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу м. Києва від 27.09.2001 (із змінами та доповненнями).

60. Про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва.

61. Про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва.

62. Про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва.

63. Про передачу в оренду нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва єдиному претенденту на право оренди.

64. Про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва.

65. Про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва.

66. Про передачу в оренду нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва єдиному претенденту на право оренди.

67. Про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва.

68. Про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва.

69. Про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва, що передані до сфери управління Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.

70. Про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва.

71. Про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва.

72. Про передачу до сфери управління Генеральної прокуратури України нежилого будинку комунальної власності територіальної громади міста Києва на вулиці Жолудєва, 10, літ. А.

73. Про надання згоди на передачу до сфери управління Державної санітарно-епідеміологічної служби України нежилих приміщень у будинку на вул. Ломоносова, 10, літ. А.

74. Про передачу у позичку (безоплатне користування) Національній асоціації адвокатів України нежитлових будинків комунальної власності територіальної громади міста Києва.

75. Про внесення змін до пункту 1 рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 276/5663 "Про передачу до сфери управління прокуратури міста Києва нежитлового будинку N 9, літ. А на вул. Каштановій, який належить до комунальної власності територіальної громади м. Києва".

76. Про передачу в оренду нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва єдиному претенденту на право оренди.

77. Про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва.

78. Про взаємодію з Головним управлінням Держземагентства у м. Києві.

79. Про розробку інтегрованого плану розвитку транспортної інфраструктури міста Києва та його приміської зони.

80. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державній акціонерній холдинговій компанії "Артем" на вул. Бакинській, 12-а у Шевченківському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування малометражного житлового будинку для молодих спеціалістів (К-20454).

81. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Державному територіально-галузевому об'єднанню "Південно-Західна залізниця" на вул. Тимофія Шамрила, 4 у Шевченківському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації об'єктів рекреаційного призначення (дитяча залізниця) (К-20950).

82. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України на вул. Качалова, 3 у Солом'янському районі м. Києва для будівництва житлових будинків з об'єктами соціально-культурного призначення з подальшою їх експлуатацією та обслуговуванням (К-20996).

83. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Центральному спортивно-господарському комбінату Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на перетині бульв. Тараса Шевченка, 21 та вул. Симона Петлюри, 4 у Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування нежилої будівлі (К-20299).

84. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Центральному парку культури і відпочинку м. Києва на Петрівській алеї у Печерському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування парків-пам'яток садово-паркового мистецтва "Хрещатий", "Міський сад", "Маріїнський" з обслуговування споруд рекреаційного призначення (К-21027).

85. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальному підприємству "Святошинське лісопаркове господарство" в Святошинському районі м. Києва для ведення лісового господарства (К-20814).

86. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Оболонського району м. Києва на просп. Героїв Сталінграда, 2-в (сквер "Сад каменів") в Оболонському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування зелених насаджень загального користування (К-20826).

87. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Спортпостач" на вул. Привокзальній, 1 у Дарницькому районі м. Києва для обслуговування офісних та складських приміщень (К-20869).

88. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Цумурасу Павлу Віталійовичу на вул. Петра Сагайдачного, 27 (літ. Б) у Подільському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації нежитлового будинку (кафе) з благоустроєм зеленої зони (К-19884).

89. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству "ЦАВІСТА" на вул. Милославській у Деснянському районі м. Києва для влаштування під'їзних шляхів на період будівництва (К-20795).

90. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Київтранспарксервіс" на вул. Юрія Кондратюка в Оболонському районі м. Києва для влаштування та експлуатації відкритої автостоянки з об'єктами транспортної інфраструктури (К-20597).

91. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Київтранспарксервіс" на вул. Зодчих (біля вул. Сім'ї Сосніних, 23-а) у Святошинському районі м. Києва для паркування автотранспорту, облаштування, експлуатації та обслуговування автостоянки з об'єктами транспортної інфраструктури (К-20873).

92. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Київтранспарксервіс" на просп. Академіка Корольова (розподільча смуга) у Святошинському районі м. Києва для влаштування та експлуатації відкритої автостоянки з об'єктами транспортної інфраструктури (К-20651).

93. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Київтранспарксервіс" на вул. Милославській на перетині з вул. Радунською у Деснянському районі м. Києва для паркування автотранспорту, облаштування, експлуатації та обслуговування автостоянки з об'єктами транспортної інфраструктури (К-20988).

94. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальному підприємству "Святошинське лісопаркове господарство" в Оболонському районі м. Києва для ведення лісового господарства (К-20815).

95. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки обслуговуючому кооперативу "Гаражно-будівельний кооператив "Союз молоді" на вул. Ревуцького (перетин з вул. Вишняківською) у Дарницькому районі м. Києва для будівництва та експлуатації об'єкта транспортної інфраструктури (влаштування виїздів та під'їздів) (К-20990).

96. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Гульку Юрію Омеляновичу на просп. Перемоги, 136 у Святошинському районі м. Києва для будівництва, обслуговування та ремонту об'єктів транспортної інфраструктури та створення озелененої території загального користування (К-20986).

97. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Київському коледжу транспортної інфраструктури на вул. Івана Франка, 26-а у Шевченківському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації спортивного комплексу (К-18267).

98. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "БУДЖИТЛОСТАНДАРТ" на вул. Івана Кудрі, 9/15 у Печерському районі м. Києва для забудови земельної ділянки у складі будівництва, експлуатації та обслуговування житлово-адміністративного комплексу з вбудованими та прибудованими приміщеннями громадського і торговельного призначення та наземним і підземними паркінгами (К-20781).

99. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Київському міському протитуберкульозному диспансеру N 1 на вул. Автозаводській, 68 в Оболонському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівель і споруд диспансеру (К-20903).

100. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді Української православної церкви парафії преподобного Романа Солодкоспівця у Голосіївському районі м. Києва на вул. Червоноармійській, 104 (літ. Г) у Голосіївському районі м. Києва для будівництва та обслуговування культової споруди (К-21044).

101. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок публічному акціонерному товариству "Київхліб" на вул. Костянтинівській, 72 у Подільському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування складських та господарських будівель по виробництву хліба та хлібобулочних виробів (К-20940).

102. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді Святого Апостола Андрія Первозванного у Дарницькому районі м. Києва Української православної церкви на вул. Генерала Карбишева у Дніпровському районі м. Києва для будівництва та експлуатації Церкви Воскресіння Христового (К-20961).

103. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАРДЕН СІТІ" на вул. Горького, 52 у Голосіївському районі м. Києва для будівництва комплексу у складі житлових будинків, оздоровчо-розважальних та торговельно-офісних об'єктів з підземним паркінгом (К-21192).

104. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Кулику Валерію Семеновичу на вул. Ямській, 50, літ. А у Голосіївському районі м. Києва для реконструкції майнового комплексу (споруди) під заклад, призначений для проведення відпочинку, спорту, з апартаментами та адміністративними приміщеннями (К-21108).

105. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "СУДНОПЛАВНА КОМПАНІЯ "УКРРІЧФЛОТ" на вул. Набережно-Луговій, 7 (літера А) у Подільському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будинку готелю "Парус" (К-21000).

106. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "КИЇВГАЗ" на вул. Кіквідзе, 4-б у Печерському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування майнового комплексу (К-20923).

107. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "НИВКИ СІТІ СЕРВІС" на вул. Чистяківській, 23-а у Святошинському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації складських приміщень існуючої будівлі (К-21070).

108. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "НИВКИ СІТІ СЕРВІС" на вул. Чистяківській, 23-б у Святошинському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації будівлі трансформаторної підстанції (К-21071).

109. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "НИВКИ СІТІ СЕРВІС" на просп. Перемоги, 67 у Святошинському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації інженерних, адміністративних та складських приміщень існуючих будівель і споруд (К-21069).

110. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки спеціальному приймальнику для утримання осіб, підданих адміністративному арешту ГУ МВС України в м. Києві, на вул. Ремонтній, 7 у Дарницькому районі м. Києві для експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі (К-21659).

111. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді Української православної церкви парафії преподобного Сергія, ігумена Радонезького, у Дарницькому районі м. Києва на вул. Здолбунівській, 9 у Дарницькому районі для будівництва та експлуатації православного храму (К-21255).

112. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дніпровській екологічній прокуратурі на вул. Фрунзе, 99 у Подільському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоповерхового житлового будинку (К-20807).

113. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Завод "Ленінська кузня" на вул. Міській, 9 в Оболонському районі м. Києва для реконструкції будівель і споруд піонерського табору "Юнга" ПАТ "Завод "Ленінська кузня" під дитячу юнацьку спортивну школу "Міжнародна тенісна академія" (К-21055).

114. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дитячій клінічній лікарні N 9 Подільського району м. Києва на вул. Копилівській, 1/7 у Подільському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації будівель дитячої клінічної лікарні N 9 (К-21328).

115. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дитячій клінічній лікарні N 9 Подільського району м. Києва на просп. Правди, 64-а у Подільському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації поліклініки N 2 (К-21330).

116. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дошкільному навчальному закладу N 550 на просп. Петра Григоренка, 20-б у Дарницькому районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівель (К-21241).

117. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Національному центру "МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ" на вул. Гамарника, 14 в Оболонському районі м. Києва для реконструкції будівель і споруд цілісного майнового комплексу під учбово-рекреаційний центр з подальшими експлуатацією та обслуговуванням (К-21309).

118. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному підприємству "Великий конференц-зал Національної академії наук України" на вул. Володимирській, 55 у Шевченківському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації адмінбудівлі (К-21262).

119. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЕССОР ГРУП" у пров. Тараса Шевченка, 16 у Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування житлового будинку (К-21870).

120. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Римо-католицькій релігійній громаді парафії Святого Олександра в м. Києві /Romano Catholica Ecclesia paroecialis St. Alexandri in Kyiv/ на вул. Костьольній, 17 у Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування культової споруди (К-17691).

121. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Військово-медичному управлінню Служби безпеки України на бульв. Лесі Українки, 28-а у Печерському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівель і споруд дошкільного навчального закладу "Ясла-садок" N 2/4 СБУ (К-21218).

122. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Військово-медичному управлінню Служби безпеки України на вул. Колективізації, 5 у Солом'янському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівель і споруд дошкільного навчального закладу "Ясла-садок" N 5/489 СБУ (К-21221).

123. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді Святого Миколи /Притиска/ парафії (релігійної громади) Української православної церкви Київського патріархату у Подільському районі м. Києва на вул. Хорива, 3 (літ. Б), 5 (літ. Б) у Подільському районі м. Києва для експлуатації, обслуговування, реконструкції комплексу культових споруд, які забезпечують діяльність церкви Святого Миколи /Притиска/ на вул. Хорива, 5-а (К-20887).

124. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОФІСНИЙ ЦЕНТР "ВОЛОСЬКИЙ" на вул. Волоській, 11-а у Подільському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку - офісного центру (К-21704).

125. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному комплексному позашкільному навчальному закладу "Київський міський будинок учителя" на вул. Володимирській, 57 у Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі Будинку вчителя (К-21211).

126. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відкритому акціонерному товариству Хімічному заводу "Ріхтер Гедеон" на вул. Тургенєвській, 17-б (літ. А) у Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування офісної будівлі (К-21873).

127. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "ПРОМІНВЕСТГРУП-1" на вул. Лютеранській, 18-б у Печерському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку (К-20978).

128. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "БМС СЕРВІС" на вул. Симиренка, 9 у Святошинському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації офісних та складських приміщень (К-21289).

129. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Плюс Форте" на вул. Академіка Туполєва, 16 (літ. Б) у Шевченківському районі м. Києва для реконструкції та обслуговування торговельно-офісних приміщень (К-21919).

130. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гаражному автокооперативу "Вікторія" на просп. Перемоги, 39 у Подільському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування гаражів та автостоянки (К-20559).

131. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Будівельно-комерційна фірма "Граніт" на Дніпровській набережній, 23-а у Дарницькому районі м. Києва для завершення будівництва, експлуатації та обслуговування нежитлового будинку "Блок обслуговування на ділянці N 24 з підземним паркінгом" (К-21112).

132. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді Святого Апостола Андрія Первозванного у Дарницькому районі м. Києва Української православної церкви на вул. Ревуцького у Дарницькому районі м. Києва для будівництва та експлуатації церкви на честь ікони Пресвятої Богородиці (К-20962).

133. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки компанії з обмеженою відповідальністю "Веллінгтон Ентерпрайзіс Лімітед" на вул. Старонаводницькій, 13-б у Печерському районі м. Києва для реконструкції, експлуатації та обслуговування соціально-побутового торговельно-розважального, культурного, готельно-офісного, спортивно-оздоровчого комплексу з закладами громадського харчування та автостоянками (К-20711).

134. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ЕКСКЛЮЗИВСЕРВІС ЛТД" у пров. Музейному, 6 у Печерському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування спортивно-оздоровчого комплексу з офісними та торговими приміщеннями (К-21074).

135. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державному територіально-галузевому об'єднанню "Південно-Західна залізниця" на вул. Курортній, 11 в Оболонському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівель і споруд майнового комплексу (К-20943).

136. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "АВТОБАНСЕРВІС" на просп. Миколи Бажана, 1-д у Дарницькому районі м. Києва для будівництва, обслуговування та ремонту об'єктів транспортної інфраструктури (для влаштування та обслуговування заїздів та виїздів на діючу АЗС) (К-18554).

137. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "КИЇВБУДЖИТЛО" на просп. Героїв Сталінграда, 8-а (літ. Б) в Оболонському районі м. Києва для реконструкції будівлі поливочної станції під фізкультурно-оздоровчий комплекс з подальшою його експлуатацією та обслуговуванням (К-21880).

138. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю фірмі "Астарта-Київ", громадянам Брильову Олександру Анатолійовичу, Шиянюк Людмилі Анатоліївні, Рагозіній Марії Яковлевні, Садикову Олександру Валерійовичу на вул. Почайнинській, 38/44 (літ. "А") у Подільському районі м. Києва для реконструкції та обслуговування нежилих приміщень офісної будівлі (К-16207).

139. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "КИЇВХІМПОСТАЧ" на просп. Московському (затока Волковата) в Оболонському районі м. Києва для будівництва, обслуговування та експлуатації об'єкта інженерно-транспортної інфраструктури та дорожнього господарства (транспортна розв'язка під'їзних шляхів до громадсько-торговельного центру із енергетичною системою споруд освітлення, очисних споруд та декоративним озелененням території загального користування) (К-21722).

140. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Войтович Ганні Вікторівні на вул. Андрія Сови, 8 у Деснянському районі м. Києва для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-21060).

141. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Воловику Івану Степановичу на вул. Андрія Сови, 6 у Деснянському районі м. Києва для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-21061).

142. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Зеленій Євгенії Олександрівні на вул. Олександра Даля, 3-а у Деснянському районі м. Києва для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-21062).

143. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Борисенко Ганні Іванівні на вул. Привітній, 10-б у Солом'янському районі м. Києва для будівництва індивідуального гаража (К-19345).

144. Про передачу громадянину Дьоміну Юрію Михайловичу у приватну власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва на вул. 130-тій Садовій, діл. 2-а у Дарницькому районі м. Києва (А-19755).

145. Про передачу громадянці Отрощенко Ірині Петрівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Янтарній, 32 у Солом'янському районі м. Києва (А-18645).

146. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Дмитришиній Валентині Степанівні на вул. Дружній, 25 - 27-а у Солом'янському районі м. Києва для облаштування об'єкта протизсувних споруд (підпірна стінка) (К-21092).

147. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки обслуговуючому кооперативу "Зоряний" на просп. Броварському, 161-а у Деснянському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування індивідуальних гаражів (К-20890).

148. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Васильєвій Тетяні Василівні на вул. Микешина, 6 у Дніпровському районі м. Києва для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-20899).

149. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Марінічу Володимиру Костянтиновичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Кудряшова у Солом'янському районі м. Києва (А-19295).

150. Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАРДЕН СІТІ" земельної ділянки для будівництва комплексу у складі житлових будинків, оздоровчо-розважальних та торговельно-офісних об'єктів з підземним паркінгом на вул. Антоновича, 54 у Голосіївському районі м. Києва (Д-6246).

151. Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "ДІМ-ІНВЕСТМЕНТ" земельних ділянок для реконструкції, експлуатації та обслуговування адміністративних будівель на вул. Братській, 3 (літери "А, Б, В") у Подільському районі м. Києва (Д-6155).

152. Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "ВАГРА" земельної ділянки для будівництва, обслуговування та експлуатації житлового будинку на вул. Волгоградській, 25 у Солом'янському районі м. Києва (Д-6796).

153. Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "СПЕКТРСЕРВІС-ТРЕЙД" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування нежитлової споруди-магазину на вул. Ушинського, 14-а у Солом'янському районі м. Києва (Д-6795).

154. Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Буйфіш Холдінгс" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування житлово-офісного комплексу з об'єктами соціально-побутового торгового призначення та паркінгу на вул. Кіквідзе, 17 у Печерському районі м. Києва (Д-6798).

155. Про передачу Державному підприємству "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв" земельної ділянки для будівництва, подальшої експлуатації та обслуговування житлово-адміністративного комплексу з приміщеннями Резиденції Посла, Торгово-Економічної місії Республіки Казахстан в Україні та підземним паркінгом на вул. Мельникова, 51 у Шевченківському районі м. Києва (А-20874).

156. Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Комфорт Мол" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування торговельно-розважального комплексу на вул. Регенераторній, 4-а (літера 1Д) у Дніпровському районі м. Києва (Д-6816).

157. Про передачу земельної ділянки комунальному підприємству "Дирекція з утримання та обслуговування житлового фонду Святошинського району м. Києва", приватному акціонерному товариству "Інго Інтертеймент" та товариству з обмеженою відповідальністю "ПАЛЬМІРА-СХІД" для реконструкції, експлуатації та обслуговування існуючого розважального комплексу та для будівництва житлово-офісного комплексу з вбудованими приміщеннями торговельного, соціально-побутового та спортивно-розважального призначення і підземного паркінгу з благоустроєм прилеглої території на просп. Перемоги, 112 (літ. "А") у Святошинському районі м. Києва (Д-6821).

158. Про надання комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство" земельної ділянки для будівництва об'єкта дорожнього сервісу на вул. Сортувальній, 24 у Дарницькому районі м. Києва (Д-6611).

159. Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "ПАРК ВЕЙ" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування нежитлових будівель на Парковій дорозі, 8-б у Печерському районі м. Києва (Д-6825).

160. Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "ГЄЛЛІОС ЛТД" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування пансіонату на вул. Курортній, 4 в Оболонському районі м. Києва (Д-6824).

161. Про передачу земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПОРТБІЗЕЛЕКТ" для будівництва, експлуатації та обслуговування торгово-офісного центру з вбудовано-прибудованими приміщеннями, підземним паркінгом та благоустроєм території на вул. Васильківській, 100-а у Голосіївському районі м. Києва (Д-6797).

162. Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "ПАНОРАМА-ІНВЕСТ" земельної ділянки для будівництва об'єкта транспортної інфраструктури, розворотного трамвайного кільця на вул. Попудренка (біля ст. метро "Лісова") у Деснянському районі м. Києва (Д-6605).

163. Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "ВЕЛБЕРТ ІНВЕСТ" земельних ділянок для реконструкції, експлуатації та обслуговування існуючої бази відпочинку на Столичному шосе, 151-а у Голосіївському районі м. Києва (Д-6791).

164. Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "ВЛМ" земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування торгово-офісного комплексу та під'їзних шляхів до нього на вул. Митрополита Василя Липківського, 44-а у Солом'янському районі м. Києва (Д-6803).

165. Про відмову у передачі ФОП Голішевському Віктору Володимировичу земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування магазинів на вул. Анни Ахматової, 15 у Дарницькому районі м. Києва (А-4280).

166. Про визнання таким, що втратив чинність, пункту 17 рішення Київської міської ради від 06.09.2001 N 9/1443 "Про надання і вилучення земельних ділянок" (А-18844).

167. Про визнання таким, що втратив чинність, пункту 5 рішення Київської міської ради від 24.04.2003 N 411-2/571 "Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею" (А-18840).

168. Про визнання таким, що втратив чинність, пункту 10 рішення Київської міської ради від 08.11.2001 N 85/1519 "Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею" (А-18845).

169. Про визнання таким, що втратило чинність, рішення Київської міської ради від 18.03.2004 N 133/1343 "Про надання Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в м. Києві земельної ділянки для будівництва житлового будинку з вбудованими приміщеннями та підземним гаражем на вул. Гоголівській, 7 у Шевченківському районі м. Києва" (А-20006).

170. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 16.06.2007 N 91-6-00665, укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю "РЕСУРС ПРОЕКТБУД", на вул. Шолуденка, 30 у Шевченківському районі м. Києва (А-19712).

171. Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12.07.2012 N 944/8281 "Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу" (Є-1202).

172. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 24.03.2008 N 78-6-00524, укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю "Авва-сервіс", на просп. Оболонському (біля озера Опечень) в Оболонському районі м. Києва (Д-6809).

173. Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок від 25.11.2010 N 79-6-00793 та N 79-6-00794, укладених між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю "ІНБУДКОНСАЛТ" (А-20855).

174. Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 02.12.2010 N 304/5116 "Про надання релігійній громаді Української православної церкви парафії Святого великомученика Георгія Побідоносця в Оболонському районі м. Києва земельної ділянки для експлуатації та обслуговування храмового комплексу на вул. Восьмого березня, 7-б в Оболонському районі м. Києва" (А-19864).

175. Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.05.2013 N 508/9565 "Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Кристалл-Інвест" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вул. Січневого повстання, 10 (Івана Мазепи) у Печерському районі м. Києва" (А-20762).

176. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки на вул. Бастіонній, 9 у Печерському районі м. Києва від 03.09.2008 N 82-6-00517 (А-20903).

177. Про поновлення СПІЛЬНОМУ УКРАЇНСЬКО-БЕЛЬГІЙСЬКО-ІЗРАЇЛЬСЬКОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "АРГО ТРЕЙДІНГ, ЛТД" (ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ) договору оренди земельної ділянки для будівництва та подальшої експлуатації складських і офісних приміщень на вул. Червонопрапорній у Голосіївському районі м. Києва (А-20673).

178. Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю "ФСВ" договору оренди земельної ділянки для будівництва багатоповерхового житлового будинку з підземним паркінгом на вул. Юності у Дніпровському районі м. Києва (А-20701).

179. Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю "ПІВДЕНБУДКОНТРАКТ" договору оренди земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування громадського житлового комплексу з нежитловими приміщеннями та об'єктами соціального призначення та підземними паркінгами на перетині вул. Львівської та вул. Живописної у Святошинському районі м. Києва (А-20335).

180. Про поновлення приватному підприємству "ДЕВ ОЙЛ" договору оренди земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу автотехобслуговування на просп. Броварському, 53-а у Дніпровському районі м. Києва (А-20761).

181. Про поновлення публічному акціонерному товариству "Холдингова компанія "Київміськбуд" договору оренди земельної ділянки для будівництва житлового будинку з блоком соціально-побутового обслуговування на вул. Лісківській, 7 у Деснянському районі м. Києва (А-20742).

182. Про поновлення та внесення змін до договорів оренди земельних ділянок в парку Дружби Народів, проспект Генерала Ватутіна, 21 у Деснянському районі м. Києва від 24.12.2007 NN 62-6-00451, 62-6-00452 та 62-6-00453 (А-20459).

183. Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю "Акта МК" договору оренди земельної ділянки для організації будівельних робіт та благоустрою прилеглої території на Кільцевій дорозі, 12-б, 12-в (літера "А"), 12-г (літера "А") у Святошинському районі м. Києва (А-20603).

184. Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Супермаркет-93" договору оренди земельної ділянки для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на просп. Перемоги, 24 (літера А) у Шевченківському районі м. Києва (А-20065).

185. Про поновлення договору оренди та зміну виду використання земельної ділянки товариства з обмеженою відповідальністю "Європейський дім" на перетині вул. Академіка Заболотного та Столичного шосе у Голосіївському районі м. Києва (А-20789).

186. Про поновлення приватному підприємству "КАРА" договору оренди земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування автомийки зі сферою сервісних послуг на просп. Возз'єднання (перетин з вул. Регенераторною) у Дніпровському районі м. Києва (А-19249).

187. Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю "АВТОЗАЛІЗНИЧПОСТАЧСЕРВІС" договору оренди земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельно-офісного центру з паркінгом на Ленінградській площі у Дніпровському районі м. Києва (А-20033).

188. Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю "КОНЦЕРН "КИЇВПІДЗЕМШЛЯХБУД" договору оренди земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку з об'єктами соціально-культурного призначення на вул. Боженка у Голосіївському районі м. Києва (А-19226).

189. Про поновлення та внесення змін до договору оренди земельної ділянки на просп. Георгія Гонгадзе, 9-б у Подільському районі м. Києва від 04.06.2008 N 85-6-00406, укладеного між Київською міською радою та ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАШТАНОВЕ МІСТО" (А-20746).

190. Про поновлення та внесення змін до договорів оренди земельних ділянок від 27.03.2008 N 78-6-00526, N 78-6-00527, укладених між Київською міською радою та багатопрофільним підприємством "Солідарність" у формі товариства з обмеженою відповідальністю для будівництва, експлуатації та обслуговування багатофункціонального ринкового комплексу і благоустрою прилеглих територій на вул. Вербовій, 19 в Оболонському районі м. Києва (А-20750).

191. Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю "Компанія Елонг" договору оренди земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу з нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Червонопільській, 2-г у Подільському районі м. Києва (А-20808).

192. Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю Будівельній компанії "КРОУН" в поновленні договору оренди земельної ділянки для будівництва житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями на вул. Північній, біля будинку N 10 в Оболонському районі м. Києва (А-20612).

193. Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю Будівельній компанії "КРОУН" в поновленні договору оренди земельної ділянки для будівництва житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом на просп. Оболонському, біля буд. 7-в в Оболонському районі м. Києва (А-20611).

194. Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю "Київське будівельне підприємство N 3" в поновленні договору оренди земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку з об'єктами соціально-громадського призначення та підземним паркінгом на вул. Прирічній, 1-б в Оболонському районі м. Києва (А-20597).

195. Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю "ДОБРО ЛТД" в поновленні договору оренди земельної ділянки для будівництва комплексу у складі оптового супермаркету, автостоянки, автосалону та магазину роздрібної торгівлі на Харківському шосе, 210 у Дарницькому районі м. Києва (А-20354).

196. Про зміну виду використання земельної ділянки, яка перебуває у власності товариства з обмеженою відповідальністю "ІНТЕГРА-ГРУП" для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоповерхового житлового будинку з вбудованими та прибудованими нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Авіаконструктора Антонова, 4-а у Солом'янському районі м. Києва (А-20356).

197. Про зміну цільового призначення земельних ділянок товариства з обмеженою відповідальністю "АПТЕКА БІОКОН" для будівництва комплексу житлових будинків на вул. Леніна, 55 у Дарницькому районі м. Києва (Д-6635).

198. Про зміну цільового призначення земельних ділянок громадянина Тем'янинця Василя Васильовича для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями на вул. Толбухіна, 43-а, 43-б у Шевченківському районі м. Києва (А-20877).

199. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 22.10.2002 N 82-6-00062, укладеного між Київською міською радою та Національною академією Служби безпеки України для будівництва прибудови житлового будинку з підземною автостоянкою до існуючого будинку-гуртожитку із реконструкцією гуртожитку під житло у пров. Лабораторному, 6 у Печерському районі м. Києва (А-20602).

200. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 13.08.2004 N 82-6-00224, укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю "ЖИТЛО-БУД" для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку на вул. Шовковичній, 39/1-а у Печерському районі м. Києва (А-19589).

201. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу (Є-1203).

202. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу (Є-1204).

203. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу (Є-1205).

204. Про продаж земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Фортуна-банк" для експлуатації та обслуговування адміністративно-офісного корпусу на вул. Боричів Тік, 35 (літ. В) у Подільському районі м. Києва (Є-1171).

205. Про поділ земельної ділянки, що перебуває в оренді приватного акціонерного товариства "НЕО ВІТА" на вул. Регенераторній, 4 у Дніпровському районі м. Києва, із внесенням змін до договору оренди земельної ділянки та передачу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Комфорт-Таун" на вул. Регенераторній, 4 у Дніпровському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування житлових будинків (А-20788).

206. Про приватизацію земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Московській, 35 у Солом'янському районі м. Києва (П-8958).

207. Про приватизацію земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Зоряній, 4 у Подільському районі м. Києва (П-8880).

208. Про припинення комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство" права користування земельними ділянками (А-20710).

209. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Національній академії прокуратури України для будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд Національної академії прокуратури України на вул. Сім'ї Хохлових, 8 у Шевченківському районі м. Києва (Д-6812).

210. Інформація керівника Реєстраційної служби Головного управління юстиції в м. Києві щодо прийому громадян, вчинення реєстраційних дій та запобігання і протидії корупції в цих органах.

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Герега