КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 24 грудня 2009 року N 1013/3082

Про оформлення комунальному підприємству "Київський метрополітен" права користування земельними ділянками для експлуатації та обслуговування павільйонів виходів станції метро "Петрівка" на просп. Оболонському та вул. Вербовій в Оболонському районі м. Києва

Відповідно до статті 92 Земельного кодексу України, Постанови Верховної Ради Української РСР від 18.12.90 "Про земельну реформу" та розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо оформлення права користування земельними ділянками, Київська міська рада вирішила:

1. Оформити комунальному підприємству "Київський метрополітен", за умови виконання пункту 2 цього рішення, право постійного користування земельними ділянками загальною площею 0,091 га для експлуатації та обслуговування павільйонів виходу станції метро "Петрівка" в Оболонському районі м. Києва у зв'язку із закріпленням за підприємством основних засобів на праві повного господарського відання (наказ Головного управління комунальної власності м. Києва від 23.04.2003 N 98) за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів від 02.03.76 N 178/10 "Про відведення земельних ділянок в тимчасове користування Київському метрополітену під будівельні майданчики для будівництва станції "Київ-Петрівка" та перегінних тунелів", в тому числі:

- ділянка N 1 - площею 0,020 га - на просп. Оболонському;

- ділянка N 2 - площею 0,026 га - на просп. Оболонському;

- ділянка N 3 - площею 0,045 га - на вул. Вербовій.

2. Комунальному підприємству "Київський метрополітен":

2.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

2.2. У місячний термін звернутись до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо організації робіт по винесенню меж земельних ділянок в натуру (на місцевість) та виготовленню документа, що посвідчує право користування земельними ділянками.

2.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельних ділянок.

2.4. Питання майнових відносин вирішувати в установленому порядку.

2.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати у встановленому порядку, визначеному Правилами забудови м. Києва.

3. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог статей 141, 143 Земельного кодексу України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова 

Л. Черновецький