КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 16 березня 2017 року N 10/2232

Про питання створення центру допомоги учасникам антитерористичної операції при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації)

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", з метою забезпечення виконання Указу Президента України від 18.03.2015 N 150/2015 "Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції" (із змінами, внесеними згідно з Указом Президента України N 570/2015 від 05.10.2015) та з метою забезпечення соціального захисту учасників антитерористичної операції Київська міська рада вирішила:

1. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) забезпечити виконання Указу Президента України від 18.03.2015 N 150/2015 "Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції", створивши для цього центр допомоги учасникам антитерористичної операції як допоміжний орган.

2. Рекомендувати виконавчому органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у місячний термін після набрання чинності цим рішенням:

2.1. Утворити центр допомоги учасникам антитерористичної операції як допоміжний орган виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2.2. Розробити та подати на затвердження Київській міській раді Положення про центр допомоги учасникам антитерористичної операції.

2.3. Визначити відповідальним за організацію роботи центру допомоги учасникам антитерористичної операції Департамент соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2.4. Забезпечити перегляд виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) актів, що передбачають утворення консультативно-дорадчих органів з питань підтримки киян, які беруть участь у антитерористичній операції у східних областях України, з метою впорядкування та підвищення ефективності їх діяльності.

3. Офіційно оприлюднити це рішення в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту.

 

Київський міський голова

В. Кличко