КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 14 травня 2015 року N 455/1319

Про оформлення земельних ділянок громадянам - членам сімей загиблих (померлих) киян - учасників антитерористичної операції

Відповідно до статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою прискорення оформлення земельних ділянок громадянам - членам сімей загиблих (померлих) киян - учасників антитерористичної операції Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити черговість сімей загиблих (померлих) киян - учасників антитерористичної операції на отримання земельних ділянок згідно з переліком, що додається*.

2. Постійній комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування невідкладно розглянути питання про передачу земельних ділянок членам сімей загиблих (померлих) киян - учасників антитерористичної операції в установленому порядку згідно з переліком, що додається*.

____________
* Не наводиться.

3. Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) до 01.07.2015:

3.1. Вжити організаційно-правових заходів для сприяння громадянам - членам сімей загиблих (померлих) киян - учасників антитерористичної операції згідно з переліком, затвердженим пунктом 1 цього рішення, у розробці проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

3.2. Внести на розгляд Київської міської ради проект рішення Київської міської ради про поділ земельних ділянок, що перебувають у постійному користуванні комунального підприємства з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд", для житлового будівництва (малоповерхового - до чотирьох наземних поверхів) для учасників АТО (поранених і членів родин, в яких учасники антитерористичної операції загинули при проведенні АТО) та для соціально-побутового будівництва в с. Биківня у Деснянському районі м. Києва, про припинення права постійного користування та передачу громадянам - членам сімей загиблих (померлих) киян - учасників антитерористичної операції у приватну власність земельних ділянок у с. Биківня у Деснянському районі м. Києва.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Рябікіна П. Б. та постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко