КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 15 лютого 2018 року N 91/4155

Про приватизацію земельної ділянки громадянкам Бачинській Ганні Петрівні та Поліщук Тетяні Анатоліївні для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Новомостицькій, 17 у Подільському районі м. Києва

Відповідно до статей 9, 81, 83, 86, 116, 118, 120, 121, 186 Земельного кодексу України, пункту 3 розділу VII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про Державний земельний кадастр", Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пункту 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянкам Бачинській Ганні Петрівні та Поліщук Тетяні Анатоліївні для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Новомостицькій, 17 у Подільському районі м. Києва (категорія земель - землі житлової та громадської забудови, код КВЦПЗ 02.01, справа П-9623).

2. Передати громадянкам Бачинській Ганні Петрівні та Поліщук Тетяні Анатоліївні у спільну часткову власність земельну ділянку площею 0,1000 га (кадастровий номер 8000000000:85:218:0027) із земель комунальної власності територіальної громади міста Києва для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Новомостицькій, 17 у Подільському районі м. Києва з розподілом часток у праві спільної часткової власності на вищезазначену земельну ділянку, а саме:

- частка громадянки Бачинської Ганни Петрівни - 1/2 від 0,1000 га;

- частка громадянки Поліщук Тетяни Анатоліївни - 1/2 від 0,1000 га.

3. Громадянкам Бачинській Ганні Петрівні та Поліщук Тетяні Анатоліївні:

3.1. Виконувати обов'язки власників земельної ділянки відповідно до вимог статті 91 Земельного кодексу України.

3.2. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

3.3. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної, проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному чинним законодавством України.

3.4. Дотримуватись обмежень у використанні земельної ділянки, зазначених у витязі з Державного земельного кадастру.

3.5. Питання сплати відновної вартості зелених насаджень або укладення охоронного договору на зелені насадження вирішувати відповідно до рішення Київської міської ради від 27.10.2011 N 384/6600 "Про затвердження Порядку видалення зелених насаджень на території міста Києва" (із змінами і доповненнями).

3.6. Питання пайової участі та укладення з Департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) договору про пайову участь вирішувати в порядку та випадках, встановлених законодавством.

3.7. Питання майнових відносин вирішувати в установленому порядку.

3.8. Вжити заходів щодо державної реєстрації права власності на земельну ділянку у порядку, встановленому Законом України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

4. Дев'яносто восьму позицію додатка до рішення Київської міської ради від 02.12.99 N 127-2/629 "Про передачу громадянам у приватну власність земельних ділянок для обслуговування жилих будинків і господарських будівель" виключити.

5. Попередити власників земельної ділянки, що право власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених статтями 140, 143 Земельного кодексу України.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко