КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
I сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 17 грудня 2015 року N 23/23

Про утворення погоджувальної комісії із вирішення спірних питань, які виникли під час громадського обговорення детального плану території селища Биківня у Деснянському районі м. Києва

Відповідно до статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 19, 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 N 555, враховуючи звернення ініціативної групи селища Биківня від 30.09.2015 N ОП/Р-24712/1 та від 07.10.2015 N ОП/Р-24712/2, з метою врахування громадських інтересів під час розробки детального плану території селища Биківня у Деснянському районі м. Києва Київська міська рада вирішила:

1. Утворити погоджувальну комісію із вирішення спірних питань, які виникли під час громадського обговорення детального плану території селища Биківня у Деснянському районі м. Києва, у складі 29 осіб.

2. Визначити головою погоджувальної комісії, утвореної відповідно до пункту 1 цього рішення, керівника апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Бондаренка Володимира Володимировича.

3. Взяти до відома, що кількість представників громадськості у складі погоджувальної комісії, утвореної відповідно до пункту 1 цього рішення, має становити не менше 60 відсотків загальної чисельності членів комісії, з них не менше 30 відсотків - представників всеукраїнських громадських організацій та професійних об'єднань.

4. Доручити Київському міському голові затвердити персональний склад погоджувальної комісії, утвореної відповідно до пункту 1 цього рішення, своїм розпорядженням.

5. Погоджувальній комісії, утвореній відповідно до пункту 1 цього рішення, у двотижневий термін з моменту затвердження персонального складу розглянути спірні питання, які виникли під час громадського обговорення детального плану території селища Биківня у Деснянському районі м. Києва, та прийняти рішення про врахування або умотивоване відхилення таких пропозицій.

6. Опублікувати це рішення у газеті Київської міської ради "Хрещатик".

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко