КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 11 вересня 2018 року N 1364/5428

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 травня 2018 року N 834/4898 "Про питання заборгованості перед ПАТ "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України"

Відповідно до Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про теплопостачання", "Про ринок природного газу", з метою захисту інтересів територіальної громади міста Києва та її комунальної власності, забезпечення безперебійності технологічного процесу виробництва, транспортування, постачання теплової енергії, виробництва електричної енергії в місті Києві, підготовки житлово-комунального господарства, об'єктів комунальної інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу міста Києва до стабільної роботи, у тому числі, в міжопалювальний та осінньо-зимовий періоди, Київська міська рада вирішила:

1. Внести до рішення Київської міської ради від 23 травня 2018 року N 834/4898 "Про питання заборгованості перед ПАТ "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" такі зміни:

1.1. Пункт 1 рішення викласти у такій редакції:

"1. Встановити, що:

1.1. Боргові зобов'язання з оплати спожитих енергоносіїв та послуг з їх транспортування і постачання, що виникли у ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" в результаті його власної господарської діяльності, перед ПАТ "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" та залишаються непогашеними за час користування та володіння ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" майном комунальної власності територіальної громади міста Києва з вироблення теплової енергії відповідно до Угоди щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу м. Києва від 27.09.2001, укладеної між Київською міською державною адміністрацією та акціонерною енергопостачальною компанією "Київенерго", не підлягають прийняттю комунальним підприємством виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) "Київтеплоенерго" (далі - КП "Київтеплоенерго") та відповідно до комунальної власності територіальної громади міста Києва, за винятком, якщо буде досягнуто домовленість про передачу від ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" до КП "Київтеплоенерго" джерел для погашення такої заборгованості.

1.2. КП "Київтеплоенерго" не є правонаступником штрафних санкцій та будь-яких додаткових нарахувань, нарахованих на боргові зобов'язання ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" перед ПАТ "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України", зазначених у підпункті 1.1 пункту 1 цього рішення.".

1.2. Пункт 2 рішення викласти у такій редакції:

"2. КП "Київтеплоенерго":

2.1. Вжити усіх організаційно-правових заходів, спрямованих на забезпечення безперебійності технологічного процесу виробництва, транспортування, постачання теплової енергії, виробництва електричної енергії в місті Києві, підготовки житлово-комунального господарства, об'єктів комунальної інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу міста Києва до стабільної роботи в міжопалювальний та осінньо-зимовий період 2018/2019 років.

2.2. Істотні умови проекту договору з ПАТ "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" щодо врегулювання питань, пов'язаних з газопостачанням об'єктів комунальної інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу міста Києва, надати на погодження постійній комісії Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.

2.3. Вживати заходів для забезпечення безперебійної роботи ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 та уникнення порушення роботи теплогенеруючого комплексу столиці, у тому числі, шляхом закупівлі природного газу на ринку та при вирішенні ситуації з укладанням договорів купівлі-продажу газу з ПАТ "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України".".

1.3. Доповнити рішення новим пунктом 3 такого змісту:

"3. Звернутися до Верховної Ради України з проханням ініціювати у встановленому порядку перед Конституційним Судом України надання офіційного тлумачення статті 22 Закону України "Про теплопостачання".".

У зв'язку з цим пункт 3 вважати пунктом 4.

1.4. Пункт 4 рішення викласти у такій редакції:

"4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та постійну комісію Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу та постійну комісію Київської міської ради з питань власності.".

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та постійну комісію Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу та постійну комісію Київської міської ради з питань власності.

 

Київський міський голова

В. Кличко