КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 9 липня 2009 року N 992/2048

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 25.12.2008 N 1025/1025 "Про передачу Головному управлінню культури і мистецтв виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) земельної ділянки для будівництва та обслуговування офісного комплексу з паркінгом та вбудовано-прибудованими приміщеннями на вул. Річній, 4 у Шевченківському районі м. Києва"

Розглянувши технічну документацію по внесенню змін до рішення Київської міської ради від 25.12.2008 N 1025/1025 "Про передачу Головному управлінню культури і мистецтв виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) земельної ділянки для будівництва та обслуговування офісного комплексу з паркінгом та вбудовано-прибудованими приміщеннями на вул. Річній, 4 у Шевченківському районі м. Києва", враховуючи клопотання Головного управління культури і мистецтв виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 01.07.2009 N 052-07/2359, Київська міська рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення Київської міської ради від 25.12.2008 N 1025/1025 "Про передачу Головному управлінню культури і мистецтв виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) земельної ділянки для будівництва та обслуговування офісного комплексу з паркінгом та вбудовано-прибудованими приміщеннями на вул. Річній, 4 у Шевченківському районі м. Києва", а саме:

- у пункті 2 рішення слово "передати" замінити словом "надати", а слова та цифру "у короткострокову оренду на 5 років" замінити словами "в постійне користування".

2. Головному управлінню культури і мистецтв виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у місячний термін звернутись до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо організації робіт по виготовленню документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова 

Л. Черновецький