КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 28 лютого 2019 року N 179/6835

Про надання статусу скверу земельній ділянці, розташованій за адресою: проспект Павла Тичини, 18-б у Дніпровському районі міста Києва

Відповідно до Земельного кодексу України, Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", пункту 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10 квітня 2006 року N 105, з метою раціонального використання та збереження зелених насаджень Київська міська рада вирішила:

1. Надати статус скверу земельній ділянці площею 2614,16 кв. м (у межах облікового коду - 8 000 000000:90:137:0124), розташованій за адресою: проспект Павла Тичини, 18-б у Дніпровському районі м. Києва.

2. Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" в установленому порядку:

2.1. У місячний строк з моменту прийняття цього рішення здійснити організаційно-правові заходи щодо оформлення права постійного користування земельною ділянкою, визначеною пунктом 1 цього рішення.

2.2. У місячний строк із дня набрання чинності рішенням про передачу земельної ділянки у постійне користування вжити заходів щодо державної реєстрації права постійного користування земельною ділянкою, визначеною пунктом 1 цього рішення, відповідно до вимог Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

3. Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" здійснити організаційно-правові заходи щодо благоустрою земельної ділянки, визначеної пунктом 1 цього рішення.

4. Внести зміни до Програми комплексного розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста від 19.07.2005 N 806/3381 (зі змінами та доповненнями), додавши земельну ділянку, визначену пунктом 1 цього рішення.

5. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) вирішити в установленому порядку питання фінансування заходів, передбачених пунктами 2 та 3 цього рішення.

6. Оприлюднити це рішення відповідно до вимог чинного законодавства України.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань екологічної політики.

 

Київський міський голова

В. Кличко


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
28.02.2019 N 179/6835


План-схема
земельної ділянки, якій надається статус скверу

адреса земельної ділянки

- м. Київ, просп. Павла Тичини, 18-б

площа земельної ділянки

- 2614,16 кв. м


  

 

Київський міський голова

В. Кличко