КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 9 жовтня 2018 року N 1747/5811

Про проведення інвентаризації ґрунтових доріг міста Києва

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про статус депутатів місцевих рад", у відповідності з вимогами Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 07.07.2016 N 579/579, з метою забезпечення збереження та ефективного управління майном, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва, Київська міська рада вирішила:

1. Районним в м. Києві державним адміністраціям спільно з Департаментом транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) протягом шести місяців з дня набрання чинності цим рішенням провести інвентаризацію ґрунтових доріг на території міста Києва, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, а також таких, що не знаходяться на балансі районних шляхово-експлуатаційних управлінь та комунальної корпорації "Київавтодор", з подальшою передачею їх на баланс комунальної корпорації "Київавтодор" в порядку, визначеному чинним законодавством України.

2. Офіційно оприлюднити це рішення в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

3. Рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань транспорту, зв'язку та реклами.

 

Київський міський голова

В. Кличко