КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 26 червня 2018 року N 987/5051

Про започаткування у місті Києві щорічного проведення громадського заходу культурно-просвітницького та спортивного характеру - День "Динамо"

Відповідно до статті 39 Конституції України, пункту 15 статті 22 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", рішення Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418 "Про визначення порядку організації та проведення у Києві недержавних масових громадських заходів політичного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру" Київська міська рада вирішила:

1. Започаткувати у місті Києві щорічне проведення громадського заходу культурно-просвітницького та спортивного характеру - День "Динамо".

1.1. Визначити дату проведення громадського заходу культурно-просвітницького та спортивного характеру - День "Динамо" щорічно у другу суботу вересня.

2. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) вжити організаційно-правових заходів щодо забезпечення виконання пункту 1 цього рішення.

3. Офіційно оприлюднити це рішення в газеті Київської міської ради "Хрещатик" та на офіційному веб-сайті Київської міської ради (www.kmr.gov.ua).

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків.

 

Київський міський голова

В. Кличко