КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 15 травня 2019 року N 537/7193

Про встановлення заборони передачі майна та земель комунальної власності територіальної громади міста Києва у власність або користування юридичним особам, у статутних капіталах яких є частка держави-агресора

Відповідно до статей 9, 12 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою збереження земель територіальної громади міста Києва Київська міська рада вирішила:

1. Встановити заборону (мораторій) на передачу майна та земельних ділянок територіальної громади міста Києва у власність або користування юридичних осіб, у статутних капіталах яких частка держави-агресора становить більше 25 відсотків, або кінцевим бенефіціаром яких є держава-агресор.

2. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) здійснювати контроль щодо кінцевого бенефіціарного власника юридичних осіб, яким передаються у власність або користування майно та земельні ділянки територіальної громади міста Києва, а також здійснити всі інші організаційно-правові заходи щодо виконання цього рішення.

3. Це рішення Київської міської ради офіційно оприлюднити у спосіб, визначений чинним законодавством України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування та на постійну комісію Київської міської ради з питань власності.

 

Київський міський голова

В. Кличко