КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 17 травня 2018 року N 815/4879

Про викуп земельних ділянок між вулицею Микільсько-Слобідською та проспектом Броварським у Дніпровському районі м. Києва для суспільних потреб (створення парку)

Керуючись статтею 9, абзацом 12 частини другої статті 134, пунктом "ґ" частини першої статті 140, статтями 146, 153 Земельного кодексу України, статтями 5, 7, 9 - 14 Закону України "Про відчуження земельних ділянок, інших об'єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності", пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою вирішення конфліктної ситуації, що склалася на Микільській Слобідці та розміщення на земельних ділянках між вулицею Микільсько-Слобідською та проспектом Броварським у Дніпровському районі м. Києва озелененої території загального користування, Київська міська рада вирішила:

1. Доручити Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

1.1. Протягом двох місяців з дати прийняття цього рішення вжити організаційно-правових заходів щодо викупу земельних ділянок площею 2,5757 га (кадастровий номер 8000000000:66:178:0255), площею 1,9796 га (кадастровий номер 8000000000:66:178:0256), площею 1,8118 га (кадастровий номер 8000000000:66:178:0257), розташованих між вулицею Микільсько-Слобідською та проспектом Броварським у Дніпровському районі м. Києва, що знаходяться у приватній власності ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ" (АТ "ОЩАДБАНК"), для облаштування озеленених територій загального користування - парку.

1.2. Протягом 10 днів з дати прийняття цього рішення проінформувати ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ" (АТ "ОЩАДБАНК") про прийняття цього рішення.

1.3. Запропонувати ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ" (АТ "ОЩАДБАНК") протягом одного місяця з дня отримання інформації про прийняття цього рішення письмово повідомити виконавчий орган Київської міської ради (Київську міську державну адміністрацію) про надання згоди або відмову на проведення переговорів щодо умов викупу земельних ділянок, зазначених у пункті 1 цього рішення.

2. У разі отримання згоди ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ" (АТ "ОЩАДБАНК") на проведення переговорів щодо викупу земельних ділянок, зазначених у пункті 1 цього рішення, Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

2.1. Вжити організаційно-правових заходів щодо проведення переговорів стосовно визначення викупної ціни земельних ділянок, погодження істотних умов договору про викуп земельних ділянок, забезпечити проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, що підлягають викупу, а також вчиняти інші передбачені чинним законодавством дії з метою викупу земельних ділянок, зазначених у пункті 1 цього рішення.

2.2. Подати на затвердження Київської міської ради договір про викуп земельних ділянок, зазначених у пункті 1 цього рішення.

3. Офіційно оприлюднити це рішення у газеті Київської міської ради "Хрещатик".

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко