КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 12 липня 2012 року N 649/7986

Про дострокове припинення повноважень Київського міського голови Черновецького Л. М.

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 26, частини другої статті 42, пункту 1 частини третьої статті 50, пункту 1 частини першої, пункту 1 частини сьомої статті 79 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи особисту заяву Київського міського голови Черновецького Л. М. від 01.06.2012 N 001-715МГ про складання ним повноважень Київського міського голови, Київська міська рада вирішила:

1. Взяти до відома факт дострокового припинення повноважень Київського міського голови Черновецького Леоніда Михайловича у зв'язку з його зверненням з особистою заявою до Київської міської ради про складання ним повноважень Київського міського голови.

2. Врахувати те, що відповідно до частини другої статті 42 та пункту 1 частини третьої статті 50 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" заступник міського голови - секретар Київради Герега Галина Федорівна тимчасово здійснює повноваження Київського міського голови з моменту дострокового припинення повноважень Київського міського голови Черновецького Леоніда Михайловича.

3. Заступнику міського голови - секретарю Київради Герезі Г. Ф. у визначений частиною третьою статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" звернутися до Верховної Ради України з клопотанням щодо Київського міського голови.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань правопорядку, регламенту та депутатської етики.

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Герега