КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
II сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 25 грудня 2008 року N 930/930

Про вдосконалення інфраструктури підтримки підприємництва у м. Києві

З метою розвитку інфраструктури підтримки підприємництва, впорядкування місцезнаходження суб'єктів господарської діяльності на території м. Києва та недопущення легалізації підприємств, що відсутні за своїм місцезнаходженням і ухиляються від сплати податків, зборів та інших обов'язкових платежів, Київська міська рада вирішила:

1. Створити Центр по наданню послуг суб'єктам підприємництва з районними структурними підрозділами у складі комунального підприємства "Київський міський бізнес-центр".

2. Покласти на Центр по наданню послуг суб'єктам підприємництва надання офісних, інформаційно-консультативних послуг, послуг з користування офісною технікою, приміщеннями та обладнанням, забезпечення зв'язком (поштовим, електронним та телефонним), надання експертних послуг тощо.

3. Оплата послуг, зазначених у пункті 2 цього рішення, здійснюється на підставі угоди між суб'єктом господарської діяльності та комунальним підприємством "Київський міський бізнес-центр" у вигляді одноразової сплати у розмірі 1,5 мінімальної заробітної плати та за щоквартальне обслуговування у розмірі 0,5 мінімальної заробітної плати.

4. Кошти, одержані від плати за надання офісних та інформаційних послуг, зараховуються у розмірах:

- 75 відсотків - до міського бюджету міста Києва;

- 25 відсотків - на рахунок КП "Київський міський бізнес-центр" для покриття витрат, пов'язаних з наданням цих послуг.

5. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації):

5.1. Вирішити питання щодо матеріально-технічного забезпечення початку роботи Центру по наданню послуг суб'єктам підприємництва та його районних структурних підрозділів.

5.2. Визначити адреси в районах м. Києва, за якими будуть реєструватися суб'єкти господарської діяльності.

5.3. Визначити рахунок, на який будуть зараховуватися кошти від надання послуг Центром по наданню послуг суб'єктам підприємництва та його районними структурними підрозділами до міського бюджету міста Києва.

6. Районним у м. Києві державним адміністраціям виділити приміщення для розміщення структурних підрозділів Центру по наданню послуг суб'єктам підприємництва поряд з робочими місцями державних реєстраторів.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань торгівлі, підприємництва, громадського харчування та послуг і постійну комісію Київради з питань промислової, інноваційної та регуляторної політики.

 

Київський міський голова 

Л. Черновецький