КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
II сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2016 року N 174/1178

Про організаційно-правові заходи щодо утворення наглядових рад комунальних підприємств територіальної громади міста Києва

Відповідно до частини сьомої і частини восьмої статті 78 Господарського кодексу України, пунктів 301 і 302 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" Київська міська рада вирішила:

1. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у місячний строк з дня прийняття цього рішення розробити та подати на затвердження Київської міської ради:

1.1. Критерії, відповідно до яких утворення наглядової ради комунального підприємства територіальної громади міста Києва є обов'язковим.

1.2. Порядок утворення, організації діяльності та ліквідації наглядової ради комунального підприємства територіальної громади міста Києва та її комітетів (у разі їх утворення).

1.3. Порядок призначення членів наглядової ради комунального підприємства територіальної громади міста Києва.

2. Структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), керівникам комунальних підприємств Київської міської ради у тримісячний строк з дня затвердження Київською міською радою документів, зазначених у пункті 1 цього рішення, привести статути та внутрішні положення комунальних підприємств у відповідність до вимог Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління об'єктами державної та комунальної власності" та цього рішення, а також здійснити державну реєстрацію відповідних змін у статутних документах.

3. Це рішення офіційно оприлюднити в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань власності.

 

Київський міський голова

В. Кличко