КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 7 лютого 2019 року N 129/6785

Про викуп земельної ділянки на вулиці Флоренції, 9-а у Дніпровському районі м. Києва для суспільних потреб (створення майданчика відпочинку)

У зв'язку з необхідністю використання для суспільних потреб земельної ділянки загальною площею 721,28 кв. м у Дніпровському районі м. Києва, керуючись статтею 9, абзацом 12 частини другої статті 134, пунктом "ґ" частини першої статті 140, статтею 146 Земельного кодексу України, статтями 5, 7, 9, 10, 11 Закону України "Про відчуження земельних ділянок, інших об'єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності", пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Викупити земельну ділянку, яка перебуває у власності юридичної особи, для суспільних потреб з метою створення майданчика відпочинку, а саме: земельну ділянку площею 721,28 кв. м (кадастровий номер 8000000000:63:021:0062), яка розташована за адресою: м. Київ, вулиця Флоренції, 9-а, що належить на праві власності товариству з обмеженою відповідальністю "Спільне Україно-Італійське підприємство "Гріфус".

2. Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) протягом 5 днів з дня прийняття цього рішення письмово повідомити товариству з обмеженою відповідальністю "Спільне Україно-Італійське підприємство "Гріфус" про прийняття цього рішення.

3. Запропонувати власнику земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Спільне Україно-Італійське підприємство "Гріфус" протягом одного місяця з дня отримання інформації (письмового повідомлення) письмово повідомити Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про надання згоди на проведення переговорів щодо умов викупу або відмову від такого викупу.

4. У разі надання власником земельної ділянки згоди на проведення переговорів щодо умов викупу доручити Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) представляти інтереси Київської міської ради при проведенні переговорів щодо викупної ціни, погодження інших істотних умов договору, забезпечити проведення експертної грошової оцінки вартості зазначеної земельної ділянки, пропонувати замість викупної ціни земельної ділянки іншу рівноцінну земельну ділянку та забезпечити проведення її експертної грошової оцінки, а також вчиняти інші дії, що передбачені чинним законодавством України для здійснення викупу.

5. Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) подати на затвердження Київської міської ради розмір викупної ціни земельної ділянки, зазначеної у пункті 1 цього рішення.

6. Оприлюднити це рішення відповідно до вимог чинного законодавства України.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
07.02.2019 N 129/6785


План-схема
земельної ділянки, яку планується викупити

адреса земельної ділянки

- м. Київ, вулиця Флоренції, 9-а у Дніпровському районі м. Києва

площа земельної ділянки

- 721,28 кв. м


  

 

Київський міський голова

В. Кличко