КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
II сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2016 року N 172/1176

Про перейменування вулиці, проспекту та площі у місті Києві

Відповідно до пункту 41 частини першої статті 26, пункту 1 статті 37, пункту 1 частини першої статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про присвоєння юридичним особам та об'єктам міського підпорядкування імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій", рішення Київської міської ради від 13.11.2013 N 432/9920 "Про затвердження Порядку найменування об'єктів міського підпорядкування, присвоєння юридичним особам та об'єктам міського підпорядкування імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій у місті Києві", враховуючи протоколи засідань комісії з питань найменувань від 31 серпня 2015 року N 5, від 27 січня 2016 року N 1 та від 03 лютого 2016 року N 2, а також з метою збереження історичного спадку територіальної громади міста Києва Київська міська рада вирішила:

1. Перейменувати вулицю, проспект та площу у місті Києві згідно з додатком до цього рішення.

2. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) здійснити організаційно-правові заходи щодо виконання пункту 1 цього рішення.

3. Внести зміни до офіційного довідника "Вулиці міста Києва", затвердженого рішенням Київської міської ради від 22 січня 2015 року N 34/899 "Про затвердження офіційного довідника "Вулиці міста Києва", відповідно до пункту 1 цього рішення.

4. Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) врахувати в Реєстрі вулиць та інших поіменованих об'єктів у місті Києві положення пункту 1 цього рішення.

5. Це рішення Київської міської ради офіційно оприлюднити в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків.

 

Київський міський голова

В. Кличко


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
06.10.2016 N 172/1176


Перелік
вулиці, проспекту та площі, які перейменовуються

N з/п

Стара назва

Нова назва

Розташування

Район

1.

Вулиця Лумумби Патріса

Вулиця Іоанна Павла II

від вулиці Барбюса Анрі до бульвару Дружби Народів

Печерський

2.

Проспект Возз'єднання

Проспект Соборності

від мосту ім. Є. О. Патона до Дарницької площі

Дніпровський

3.

Площа Московська

Площа Деміївська

Між проспектом Голосіївським, проспектом Лобановського Валерія, вулицею Ізюмською, вулицею Грінченка Миколи, провулком Лужевського Руслана, проспектом Науки

Голосіївський


 

Київський міський голова

В. Кличко