КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
II сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 4 вересня 2014 року N 55/55

Про заборону проведення заходів та видовищ з використанням піротехнічних виробів на території міста Києва

Відповідно до пункту 44 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 2 частини першої статті 22 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", враховуючи, що проведення в Києві феєрверків, салютів та інших розважальних заходів і видовищ з використанням піротехнічних виробів одночасно з проведенням антитерористичної операції на сході України суперечить нормам суспільної моралі та викликає соціальну напругу, Київська міська рада вирішила:

1. Заборонити проведення феєрверків, салютів та інших розважальних заходів і видовищ з використанням піротехнічних виробів та інших засобів піротехніки.

2. Зупинити дію Положення про порядок і правила проведення феєрверків (салютів) та реалізації піротехнічних виробів на території міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради N 71/5458 від 31 березня 2011 року.

3. Зупинити дію підпункту 11.2.4, першого речення підпункту 11.2.6, підпунктів 11.2.7, 11.2.8 Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради N 1051/1051 від 25 грудня 2008 року.

4. Встановити строк дії цього рішення - три місяці з моменту набрання ним чинності.

5. Рішення офіційно оприлюднити в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань охорони здоров'я та соціальної політики та на постійну комісію Київради з питань екологічної політики.

 

Київський міський голова

В. Кличко