КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія XXIV скликання

РІШЕННЯ

від 23 жовтня 2003 року N 131/1004

Про передачу громадянам у приватну власність земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування житлових будинків і господарських будівель

Відповідно до Земельного кодексу України, Постанови Верховної Ради Української РСР від 18.12.90 "Про земельну реформу" та враховуючи матеріали інвентаризації земель, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Байко Наталії Василівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. 1 Травня, 2-а у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Байко Наталії Василівні, за умови виконання п. 1.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. 1 Травня, 2-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

1.1. Гр. Байко Наталії Василівні:

1.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

1.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

1.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 05.09.2002 N 19-3065, ВАТ "Київпроект" від 29.03.2002 N 06-600/іКГП, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 26.07.2002 N 08-8-20/3760.

1.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

1.1.5. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

1.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Байко Наталії Василівні державного акта на право приватної власності на землю.

1.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

2. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Суботенку Станіславу Петровичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Гоголя, 7 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Суботенку Станіславу Петровичу, за умови виконання п. 2.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Гоголя, 7 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

2.1. Гр. Суботенку Станіславу Петровичу:

2.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

2.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

2.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 09.07.2002 N 19-2652, заступника головного державного санітарного лікаря м. Києва від 22.08.2002 N 4597, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 03.09.2002 N 08-8-20/4510.

2.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

2.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Суботенку Станіславу Петровичу державного акта на право приватної власності на землю.

2.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

3. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Скуратовичу Анатолію Михайловичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Березневому, 28 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Скуратовичу Анатолію Михайловичу, за умови виконання п. 3.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Березневому, 28 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

3.1. Гр. Скуратовичу Анатолію Михайловичу:

3.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

3.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

3.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 04.06.2002 N 19-2408, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 23.05.2002 N 08-8-20/2540.

3.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

3.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Скуратовичу Анатолію Михайловичу державного акта на право приватної власності на землю.

3.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

4. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Крижанівському Віктору Федоровичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Івана Франка, 2-а у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Крижанівському Віктору Федоровичу, за умови виконання п. 4.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 2-му пров. Івана Франка, 2-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

4.1. Гр. Крижанівському Віктору Федоровичу:

4.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

4.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

4.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

4.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 18.05.2001 N 07-4009.

4.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

4.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Крижанівському Віктору Федоровичу державного акта на право приватної власності на землю.

4.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

5. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Заєць Нелі Вікторівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Івана Франка, 11 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Заєць Нелі Вікторівні, за умови виконання п. 5.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Івана Франка, 11 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

5.1. Гр. Заєць Нелі Вікторівні:

5.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

5.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

5.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

5.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

5.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Заєць Нелі Вікторівні державного акта на право приватної власності на землю.

5.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

6. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Силко Тамарі Дмитрівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 3-му пров. Тупіковому, 18 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Силко Тамарі Дмитрівні, за умови виконання п. 6.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 3-му пров. Тупіковому, 18 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

6.1. Гр. Силко Тамарі Дмитрівні:

6.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

6.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

6.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

6.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

6.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Силко Тамарі Дмитрівні державного акта на право приватної власності на землю.

6.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

7. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Міланченку Дмитру Михайловичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Березневому, 15 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Міланченку Дмитру Михайловичу, за умови виконання п. 7.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,06 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Березневому, 15 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

7.1. Гр. Міланченку Дмитру Михайловичу:

7.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

7.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

7.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

7.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 29.03.2002 N 19-2038, заступника головного державного санітарного лікаря м. Києва від 18.04.2002 N 1966, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 17.05.2002 N 08-8-20/2332.

7.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

7.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Міланченку Дмитру Михайловичу державного акта на право приватної власності на землю.

7.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

8. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Пшеничному Віталію Никифоровичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Університетській, 17 у Солом'янському районі м. Києва.

Передати гр. Пшеничному Віталію Никифоровичу, за умови виконання п. 8.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Університетській, 17 у Солом'янському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

8.1. Гр. Пшеничному Віталію Никифоровичу:

8.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

8.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

8.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 18.08.2003 N 19-1420, управління охорони навколишнього природного середовища від 07.08.2003 N 119/04-4-10/341.

8.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

8.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

8.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Пшеничному Віталію Никифоровичу державного акта на право приватної власності на землю.

8.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

9. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Бордюгову Юрію Васильовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Ситняківській, 1 у Деснянському районі м. Києва.

Передати гр. Бордюгову Юрію Васильовичу, за умови виконання п. 9.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Ситняківській, 1 у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

9.1. Гр. Бордюгову Юрію Васильовичу:

9.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

9.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

9.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

9.1.4. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

9.1.5. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 02.04.2003 N 19-922, відкритого акціонерного товариства "Київпроект" від 17.03.2003 N 06-466/КГП, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 04.03.2003 N 1358, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 17.04.2003 N 08-8-20/1320.

9.1.6. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

9.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Бордюгову Юрію Васильовичу державного акта на право приватної власності на землю.

9.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

10. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Герасимчук Надії Леонідівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Промисловій, 23-г у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Герасимчук Надії Леонідівні, за умови виконання п. 10.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Промисловій, 23-г у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

10.1. Гр. Герасимчук Надії Леонідівні:

10.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

10.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

10.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 22.07.2002 N 19-2766, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 11.07.2002 N 08-8-20/3884.

10.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

10.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Герасимчук Надії Леонідівні державного акта на право приватної власності на землю.

10.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

11. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Гуленку Василю Вікторовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Промисловому, 9-б у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Гуленку Василю Вікторовичу, за умови виконання п. 11.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Промисловому, 9-б у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

11.1. Гр. Гуленку Василю Вікторовичу:

11.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

11.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

11.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 16.08.2002 N 19-2941, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 13.08.2002 N 08-8-20/4665, заступника головного державного санітарного лікаря м. Києва від 01.08.2002 N 4215.

11.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

11.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Гуленку Василю Вікторовичу державного акта на право приватної власності на землю.

11.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

12. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Сизову Костянтину Олексійовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Карла Маркса, 2-а у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Сизову Костянтину Олексійовичу, за умови виконання п. 12.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Карла Маркса, 2-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

12.1. Гр. Сизову Костянтину Олексійовичу:

12.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

12.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

12.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 18.10.2002 N 19-3288, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 10.09.2002 N 08-8-20/5000.

12.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

12.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Сизову Костянтину Олексійовичу державного акта на право приватної власності на землю.

12.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

13. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Якубець Ганні Кузьмівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гоголя, 26-в у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Якубець Ганні Кузьмівні, за умови виконання п. 13.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гоголя, 26-в у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

13.1. Гр. Якубець Ганні Кузьмівні:

13.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

13.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

13.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 16.08.2002 N 19-2950, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 05.08.2002 N 08-8-20/4400.

13.1.4. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

13.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

13.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Якубець Ганні Кузьмівні державного акта на право приватної власності на землю.

13.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

14. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Дяченку Максиму Миколайовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гоголя, 43 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Дяченку Максиму Миколайовичу, за умови виконання п. 14.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гоголя, 43 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

14.1. Гр. Дяченку Максиму Миколайовичу:

14.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

14.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

14.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 18.10.2002 N 19-3287, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 10.09.2002 N 08-8-20/5141, заступника головного державного санітарного лікаря м. Києва від 29.08.2002 N 4682.

14.1.4. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

14.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

14.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Дяченку Максиму Миколайовичу державного акта на право приватної власності на землю.

14.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

15. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Кобзеву Ігорю Івановичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Кірова, 27-а у Деснянському районі м. Києва.

Передати гр. Кобзеву Ігорю Івановичу, за умови виконання п. 15.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Кірова, 27-а у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

15.1. Гр. Кобзеву Ігорю Івановичу:

15.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

15.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

15.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 25.06.2002 N 19-2562, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 06.09.2002 N 08-8-20/4810, заступника головного державного санітарного лікаря м. Києва від 25.07.2002 N 4089.

15.1.4. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

15.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

15.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Кобзеву Ігорю Івановичу державного акта на право приватної власності на землю.

15.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

16. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Лопирєвій Вірі Данилівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Отто Шмідта, 10-ж у Шевченківському районі м. Києва.

Передати гр. Лопирєвій Вірі Данилівні, за умови виконання п. 16.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Отто Шмідта, 10-ж у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

16.1. Гр. Лопирєвій Вірі Данилівні:

16.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

16.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

16.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 28.11.2002 N 18-3533, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 18.12.2002 N 08-8-20/7654, комунального підприємства "Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт" від 15.08.2003 N 8/1-971, Державної служби охорони культурної спадщини від 21.08.2003 N 22-647/31.

16.1.4. Питання відшкодування відновлюючої вартості зелених насаджень (акт обстеження зелених насаджень від 15.08.2003 N 207П) та інші майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.

16.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

16.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Лопирєвій Вірі Данилівні державного акта на право приватної власності на землю.

16.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

17. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Боднарю Василю Євгеновичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Білицькій, 8-ж у Подільському районі м. Києва.

Передати гр. Боднарю Василю Євгеновичу, за умови виконання п. 17.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Білицькій, 8-ж у Подільському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

17.1. Гр. Боднарю Василю Євгеновичу:

17.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

17.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

17.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 25.06.2003 N 19-760, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 30.07.2003 N 08-8-20/5789.

17.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

17.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Боднарю Василю Євгеновичу державного акта на право приватної власності на землю.

17.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

18. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Агарковій Ірині Іванівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Білицькій, 6-б у Подільському районі м. Києва.

Передати гр. Агарковій Ірині Іванівні, за умови виконання п. 18.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Білицькій, 6-б у Подільському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

18.1. Гр. Агарковій Ірині Іванівні:

18.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

18.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

18.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 24.03.2003 N 19-729, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 24.06.2003 N 08-8-20/3600, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 14.05.2003 N 3382, Київського комунального об'єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" від 08.10.2003 N 1323.

18.1.4. Питання відшкодування відновлюючої вартості зелених насаджень (акт обстеження зелених насаджень від 26.05.2003 N 49) та інші майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.

18.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

18.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Агарковій Ірині Іванівні державного акта на право приватної власності на землю.

18.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

19. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Менташкову Станіславу Миколайовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Білицькій, 6-г у Подільському районі м. Києва.

Передати гр. Менташкову Станіславу Миколайовичу, за умови виконання п. 19.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Білицькій, 6-г у Подільському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

19.1. Гр. Менташкову Станіславу Миколайовичу:

19.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

19.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

19.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 24.03.2003 N 19-728, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 24.06.2003 N 08-8-20/3599, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 14.05.2003 N 3379.

19.1.4. Питання відшкодування відновлюючої вартості зелених насаджень (акт обстеження зелених насаджень від 26.05.2003 N 50) та інші майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.

19.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

19.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Менташкову Станіславу Миколайовичу державного акта на право приватної власності на землю.

19.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

20. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Моргуну Анатолію Дмитровичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Білицькій, 6-в у Подільському районі м. Києва.

Передати гр. Моргуну Анатолію Дмитровичу, за умови виконання п. 20.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Білицькій, 6-в у Подільському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

20.1. Гр. Моргуну Анатолію Дмитровичу:

20.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

20.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

20.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 24.03.2003 N 19-725, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 24.06.2003 N 08-8-20/3598, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 14.05.2003 N 3381, Київського комунального об'єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" від 08.10.2003 N 1324.

20.1.4. Питання відшкодування відновлюючої вартості зелених насаджень (акт обстеження зелених насаджень від 26.05.2003 N 51) та інші майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.

20.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

20.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Моргуну Анатолію Дмитровичу державного акта на право приватної власності на землю.

20.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

21. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Коростій Ользі Миколаївні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гористій, 4-а у Голосіївському районі м. Києва.

Передати гр. Коростій Ользі Миколаївні, за умови виконання п. 21.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гористій, 4-а у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

21.1. Гр. Коростій Ользі Миколаївні:

21.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

21.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища.

21.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 23.07.2003 N 19-1086, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 05.08.2003 N 08-8-20/5413 та Київського комунального об'єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" від 14.07.2003 N 925.

21.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

21.1.5. Питання відшкодування відновлюючої вартості зелених насаджень та інші майново-правові питання вирішити в установленому порядку (акт обстеження зелених насаджень від 27.08.2003 N 1000).

21.1.6. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

21.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Коростій Ользі Миколаївні державного акта на право приватної власності на землю.

21.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

22. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Полив'яному Миколі Дмитровичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Квітки-Основ'яненка, 48 у Голосіївському районі м. Києва.

Передати гр. Полив'яному Миколі Дмитровичу, за умови виконання п. 22.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Квітки-Основ'яненка, 48 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

22.1. Гр. Полив'яному Миколі Дмитровичу:

22.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

22.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

22.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 10.06.2003 N 19-393, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 28.05.2003 N 8477, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 18.07.2003 N 08-8-20/5285, державного комунального підприємства "Плесо" від 25.06.2003 N 621.

22.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

22.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

22.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Полив'яному Миколі Дмитровичу державного акта на право приватної власності на землю.

22.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

23. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Толстенку Олександру Володимировичу для реконструкції майнового комплексу з подальшою експлуатацією житлового будинку та господарських будівель і споруд на вул. Козацькій, 116-а у Голосіївському районі м. Києва.

Передати гр. Толстенку Олександру Володимировичу, за умови виконання п. 23.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для реконструкції майнового комплексу з подальшою експлуатацією житлового будинку та господарських будівель і споруд на вул. Козацькій, 116-а у Голосіївському районі м. Києва за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської ради народних депутатів від 23.11.81 N 1878 "Про відведення земельної ділянки Українському республіканському відділенню ВБПК Спілки кінематографістів СРСР та дозвіл на проведення протизсувних робіт і благоустрій території".

23.1. Гр. Толстенку Олександру Володимировичу:

23.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

23.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

23.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

23.1.4. Виконати вимоги, викладені у листах Головного управління містобудування та архітектури від 13.02.2003 N 19-347, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 31.03.2003 N 08-8-20/2073.

23.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

23.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Толстенку Олександру Володимировичу державного акта на право приватної власності на землю.

23.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

24. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Глушенкову Володимиру Євгенійовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лазурній, 42 (мікрорайон Чапаєвка) у Голосіївському районі м. Києва.

Передати гр. Глушенкову Володимиру Євгенійовичу, за умови виконання п. 24.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лазурній, 42 (мікрорайон Чапаєвка) у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

24.1. Гр. Глушенкову Володимиру Євгенійовичу:

24.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

24.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

24.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

24.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

24.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Глушенкову Володимиру Євгенійовичу державного акта на право приватної власності на землю.

24.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

25. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Зяхору Сергію Васильовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 12 у Голосіївському районі м. Києва.

Припинити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" право користування частиною земельної ділянки, відведеної відповідно до пункту 2 рішення Київської міської ради від 20.05.99 N 247/348 "Про надання та вилучення земельних ділянок", право користування якою посвідчено державним актом на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026, площею 0,10 га (лист-згода від 25.09.2003 N 24/09) та зарахувати зазначену земельну ділянку до земель запасу житлової та громадської забудови.

Передати гр. Зяхору Сергію Васильовичу, за умови виконання п. 25.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 12 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

25.1. Гр. Зяхору Сергію Васильовичу:

25.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

25.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

25.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 01.10.2003 N 19-2694, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 01.10.2003 N 7333, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 03.10.2003 N 08-8-20/7710.

25.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

25.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Зяхору Сергію Васильовичу державного акта на право приватної власності на землю.

25.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

25.4. Оформити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" в установленому порядку внесення змін до державного акта на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026.

26. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Совгутю Роману Миколайовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 23 у Голосіївському районі м. Києва.

Припинити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" право користування частиною земельної ділянки, відведеної відповідно до пункту 2 рішення Київської міської ради від 20.05.99 N 247/348 "Про надання та вилучення земельних ділянок", право користування якою посвідчено державним актом на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026, площею 0,10 га (лист-згода від 25.09.2003 N 28/09) та зарахувати зазначену земельну ділянку до земель запасу житлової та громадської забудови.

Передати гр. Совгутю Роману Миколайовичу, за умови виконання п. 26.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 23 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

26.1. Гр. Совгутю Роману Миколайовичу:

26.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

26.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

26.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 01.10.2003 N 19-2719, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 01.10.2003 N 7317, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 03.10.2003 N 08-8-20/7700.

26.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

26.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Совгутю Роману Миколайовичу державного акта на право приватної власності на землю.

26.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

26.4. Оформити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" в установленому порядку внесення змін до державного акта на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026.

27. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Кузьмич Тетяні Юріївні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 14 у Голосіївському районі м. Києва.

Припинити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" право користування частиною земельної ділянки, відведеної відповідно до пункту 2 рішення Київської міської ради від 20.05.99 N 247/348 "Про надання та вилучення земельних ділянок", право користування якою посвідчено державним актом на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026, площею 0,10 га (лист-згода від 25.09.2003 N 27/09) та зарахувати зазначену земельну ділянку до земель запасу житлової та громадської забудови.

Передати гр. Кузьмич Тетяні Юріївні, за умови виконання п. 27.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 14 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

27.1. Гр. Кузьмич Тетяні Юріївні:

27.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

27.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

27.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 01.10.2003 N 19-2698, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 01.10.2003 N 7321, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 03.10.2003 N 08-8-20/7708.

27.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

27.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Кузьмич Тетяні Юріївні державного акта на право приватної власності на землю.

27.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

27.4. Оформити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" в установленому порядку внесення змін до державного акта на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026.

28. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Радованській Вірі Костянтинівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 20 у Голосіївському районі м. Києва.

Припинити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" право користування частиною земельної ділянки, відведеної відповідно до пункту 2 рішення Київської міської ради від 20.05.99 N 247/348 "Про надання та вилучення земельних ділянок", право користування якою посвідчено державним актом на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026, площею 0,10 га (лист-згода від 25.09.2003 N 33/09) та зарахувати зазначену земельну ділянку до земель запасу житлової та громадської забудови.

Передати гр. Радованській Вірі Костянтинівні, за умови виконання п. 28.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 20 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

28.1. Гр. Радованській Вірі Костянтинівні:

28.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

28.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

28.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 01.10.2003 N 19-2693, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 01.10.2003 N 7312, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 03.10.2003 N 08-8-20/7702.

28.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

28.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Радованській Вірі Костянтинівні державного акта на право приватної власності на землю.

28.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

28.4. Оформити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" в установленому порядку внесення змін до державного акта на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026.

29. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Совгутю Миколі Борисовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 22 у Голосіївському районі м. Києва.

Припинити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" право користування частиною земельної ділянки, відведеної відповідно до пункту 2 рішення Київської міської ради від 20.05.99 N 247/348 "Про надання та вилучення земельних ділянок", право користування якою посвідчено державним актом на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026, площею 0,10 га (лист-згода від 25.09.2003 N 35/09) та зарахувати зазначену земельну ділянку до земель запасу житлової та громадської забудови.

Передати гр. Совгутю Миколі Борисовичу, за умови виконання п. 29.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 22 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

29.1. Гр. Совгутю Миколі Борисовичу:

29.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

29.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

29.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 01.10.2003 N 19-2715, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 01.10.2003 N 7319, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 03.10.2003 N 08-8-20/7699.

29.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

29.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Совгутю Миколі Борисовичу державного акта на право приватної власності на землю.

29.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

29.4. Оформити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" в установленому порядку внесення змін до державного акта на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026.

30. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Геращенко Людмилі Владиславівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 7 у Голосіївському районі м. Києва.

Припинити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" право користування частиною земельної ділянки, відведеної відповідно до пункту 2 рішення Київської міської ради від 20.05.99 N 247/348 "Про надання та вилучення земельних ділянок", право користування якою посвідчено державним актом на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026, площею 0,10 га (лист-згода від 25.09.2003 N 20/09) та зарахувати зазначену земельну ділянку до земель запасу житлової та громадської забудови.

Передати гр. Геращенко Людмилі Владиславівні, за умови виконання п. 30.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 7 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

30.1. Гр. Геращенко Людмилі Владиславівні:

30.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

30.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

30.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 01.10.2003 N 19-2697, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 01.10.2003 N 7318, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 03.10.2003 N 08-8-20/7715.

30.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

30.1.5. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

30.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Геращенко Людмилі Владиславівні державного акта на право приватної власності на землю.

30.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

30.4. Оформити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" в установленому порядку внесення змін до державного акта на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026.

31. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Совгуть Тетяні Миколаївні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 24 у Голосіївському районі м. Києва.

Припинити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" право користування частиною земельної ділянки, відведеної відповідно до пункту 2 рішення Київської міської ради від 20.05.99 N 247/348 "Про надання та вилучення земельних ділянок", право користування якою посвідчено державним актом на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026, площею 0,10 га (лист-згода від 25.09.2003 N 39/09) та зарахувати зазначену земельну ділянку до земель запасу житлової та громадської забудови.

Передати гр. Совгуть Тетяні Миколаївні, за умови виконання п. 31.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 24 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

31.1. Гр. Совгуть Тетяні Миколаївні:

31.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

31.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

31.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 01.10.2003 N 19-2714, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 01.10.2003 N 7319, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 03.10.2003 N 08-8-20/7698.

31.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

31.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Совгуть Тетяні Миколаївні державного акта на право приватної власності на землю.

31.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

31.4. Оформити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" в установленому порядку внесення змін до державного акта на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026.

32. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Лаппу Костянтину Георгійовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 16 у Голосіївському районі м. Києва.

Припинити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" право користування частиною земельної ділянки, відведеної відповідно до пункту 2 рішення Київської міської ради від 20.05.99 N 247/348 "Про надання та вилучення земельних ділянок", право користування якою посвідчено державним актом на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026, площею 0,10 га (лист-згода від 25.09.2003 N 29/09) та зарахувати зазначену земельну ділянку до земель запасу житлової та громадської забудови.

Передати гр. Лаппу Костянтину Георгійовичу, за умови виконання п. 32.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 16 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

32.1. Гр. Лаппу Костянтину Георгійовичу:

32.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

32.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

32.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

32.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 01.10.2003 N 19-2711, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 01.10.2003 N 7334, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 03.10.2003 N 08-8-20/7706.

32.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

32.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Лаппу Костянтину Георгійовичу державного акта на право приватної власності на землю.

32.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

32.4. Оформити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" в установленому порядку внесення змін до державного акта на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026.

33. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Буромській Тамарі Миколаївні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 6 у Голосіївському районі м. Києва.

Припинити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" право користування частиною земельної ділянки, відведеної відповідно до пункту 2 рішення Київської міської ради від 20.05.99 N 247/348 "Про надання і вилучення земельних ділянок", право користування якою посвідчено державним актом на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026, площею 0,10 га (лист-згода від 25.09.2003 N 19/09) та зарахувати зазначену земельну ділянку до земель запасу житлової та громадської забудови.

Передати гр. Буромській Тамарі Миколаївні, за умови виконання п. 33.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 6 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

33.1. Гр. Буромській Тамарі Миколаївні:

33.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

33.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

33.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

33.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 01.10.2003 N 19-2692, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 01.10.2003 N 7331, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 03.10.2003 N 08-8-20/7716.

33.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

33.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Буромській Тамарі Миколаївні державного акта на право приватної власності на землю.

33.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

33.4. Оформити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" в установленому порядку внесення змін до державного акта на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026.

34. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Лаппу В'ячеславу Костянтиновичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 15 у Голосіївському районі м. Києва.

Припинити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" право користування частиною земельної ділянки, відведеної відповідно до пункту 2 рішення Київської міської ради від 20.05.99 N 247/348 "Про надання та вилучення земельних ділянок", право користування якою посвідчено державним актом на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026, площею 0,10 га (лист-згода від 25.09.2003 N 30/09) та зарахувати зазначену земельну ділянку до земель запасу житлової та громадської забудови.

Передати гр. Лаппу В'ячеславу Костянтиновичу, за умови виконання п. 34.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 15 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

34.1. Гр. Лаппу В'ячеславу Костянтиновичу:

34.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

34.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

34.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

34.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 01.10.2003 N 19-2716, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 01.10.2003 N 7325, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 03.10.2003 N 08-8-20/7707.

34.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

34.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Лаппу В'ячеславу Костянтиновичу державного акта на право приватної власності на землю.

34.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

34.4. Оформити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" в установленому порядку внесення змін до державного акта на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026.

35. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Бойко Ніні Миколаївні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 4 у Голосіївському районі м. Києва.

Припинити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" право користування частиною земельної ділянки, відведеної відповідно до пункту 2 рішення Київської міської ради від 20.05.99 N 247/348 "Про надання та вилучення земельних ділянок", право користування якою посвідчено державним актом на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026, площею 0,10 га (лист-згода від 25.09.2003 N 17/09) та зарахувати зазначену земельну ділянку до земель запасу житлової та громадської забудови.

Передати гр. Бойко Ніні Миколаївні, за умови виконання п. 35.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 4 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

35.1. Гр. Бойко Ніні Миколаївні:

35.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

35.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

35.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 01.10.2003 N 19-2691, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 01.10.2003 N 7329, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 03.10.2003 N 08-8-20/7718.

35.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

35.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Бойко Ніні Миколаївні державного акта на право приватної власності на землю.

35.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

35.4. Оформити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" в установленому порядку внесення змін до державного акта на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026.

36. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Лаппо Ользі Іванівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 17 у Голосіївському районі м. Києва.

Припинити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" право користування частиною земельної ділянки, відведеної відповідно до пункту 2 рішення Київської міської ради від 20.05.99 N 247/348 "Про надання та вилучення земельних ділянок", право користування якою посвідчено державним актом на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026, площею 0,10 га (лист-згода від 25.09.2003 N 28/09) та зарахувати зазначену земельну ділянку до земель запасу житлової та громадської забудови.

Передати гр. Лаппо Ользі Іванівні, за умови виконання п. 36.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 17 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

36.1. Гр. Лаппо Ользі Іванівні:

36.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

36.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

36.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

36.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 01.10.2003 N 19-2699, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 01.10.2003 N 7316, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 03.10.2003 N 08-8-20/7705.

36.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

36.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Лаппо Ользі Іванівні державного акта на право приватної власності на землю.

36.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

36.4. Оформити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" в установленому порядку внесення змін до державного акта на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026.

37. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Зборовській Жанні Михайлівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 9 у Голосіївському районі м. Києва.

Припинити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" право користування частиною земельної ділянки, відведеної відповідно до пункту 2 рішення Київської міської ради від 20.05.99 N 247/348 "Про надання та вилучення земельних ділянок", право користування якою посвідчено державним актом на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026, площею 0,10 га (лист-згода від 25.09.2003 N 22/09) та зарахувати зазначену земельну ділянку до земель запасу житлової та громадської забудови.

Передати гр. Зборовській Жанні Михайлівні, за умови виконання п. 37.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 9 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

37.1. Гр. Зборовській Жанні Михайлівні:

37.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

37.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

37.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

37.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 01.10.2003 N 19-2712, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 01.10.2003 N 7326, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 03.10.2003 N 08-8-20/7713.

37.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

37.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Зборовській Жанні Михайлівні державного акта на право приватної власності на землю.

37.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

37.4. Оформити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" в установленому порядку внесення змін до державного акта на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026.

38. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Берченку Віктору Володимировичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 2 у Голосіївському районі м. Києва.

Припинити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" право користування частиною земельної ділянки, відведеної відповідно до пункту 2 рішення Київської міської ради від 20.05.99 N 247/348 "Про надання та вилучення земельних ділянок", право користування якою посвідчено державним актом на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026, площею 0,10 га (лист-згода від 25.09.2003 N 14/09) та зарахувати зазначену земельну ділянку до земель запасу житлової та громадської забудови.

Передати гр. Берченку Віктору Володимировичу, за умови виконання п. 38.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 2 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

38.1. Гр. Берченку Віктору Володимировичу:

38.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

38.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

38.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

38.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 01.10.2003 N 19-2721, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 01.10.2003 N 7328, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 03.10.2003 N 08-8-20/7695.

38.1.5. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.

38.1.6. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

38.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Берченку Віктору Володимировичу державного акта на право приватної власності на землю.

38.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

38.4. Оформити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" в установленому порядку внесення змін до державного акта на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026.

39. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Зборовській Вікторії Віталіївні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 8 у Голосіївському районі м. Києва.

Припинити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" право користування частиною земельної ділянки, відведеної відповідно до пункту 2 рішення Київської міської ради від 20.05.99 N 247/348 "Про надання та вилучення земельних ділянок", право користування якою посвідчено державним актом на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026, площею 0,10 га (лист-згода від 25.09.2003 N 21/09) та зарахувати зазначену земельну ділянку до земель запасу житлової та громадської забудови.

Передати гр. Зборовській Вікторії Віталіївні, за умови виконання п. 39.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 8 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

39.1. Гр. Зборовській Вікторії Віталіївні:

39.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

39.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

39.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

39.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 01.10.2003 N 19-2707, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 01.10.2003 N 7324, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 03.10.2003 N 08-8-20/7714.

39.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

39.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Зборовській Вікторії Віталіївні державного акта на право приватної власності на землю.

39.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

39.4. Оформити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" в установленому порядку внесення змін до державного акта на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026.

40. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Зяхор Любові Володимирівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 11 у Голосіївському районі м. Києва.

Припинити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" право користування частиною земельної ділянки, відведеної відповідно до пункту 2 рішення Київської міської ради від 20.05.99 N 247/348 "Про надання та вилучення земельних ділянок", право користування якою посвідчено державним актом на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026, площею 0,10 га (лист-згода від 25.09.2003 N 24/09) та зарахувати зазначену земельну ділянку до земель запасу житлової та громадської забудови.

Передати гр. Зяхор Любові Володимирівні, за умови виконання п. 40.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 11 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

40.1. Гр. Зяхор Любові Володимирівні:

40.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

40.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

40.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 01.10.2003 N 19-2713, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 01.10.2003 N 7327, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 03.10.2003 N 08-8-20/7711.

40.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

40.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Зяхор Любові Володимирівні державного акта на право приватної власності на землю.

40.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

40.4. Оформити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" в установленому порядку внесення змін до державного акта на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026.

41. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Зборовському Артему Віталійовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 10 у Голосіївському районі м. Києва.

Припинити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" право користування частиною земельної ділянки, відведеної відповідно до пункту 2 рішення Київської міської ради від 20.05.99 N 247/348 "Про надання та вилучення земельних ділянок", право користування якою посвідчено державним актом на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026, площею 0,10 га (лист-згода від 25.09.2003 N 23/09) та зарахувати зазначену земельну ділянку до земель запасу житлової та громадської забудови.

Передати гр. Зборовському Артему Віталійовичу, за умови виконання п. 41.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 10 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

41.1. Гр. Зборовському Артему Віталійовичу:

41.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

41.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

41.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 01.10.2003 N 19-2720, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 01.10.2003 N 7335, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 03.10.2003 N 08-8-20/7712.

41.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

41.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Зборовському Артему Віталійовичу державного акта на право приватної власності на землю.

41.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

41.4. Оформити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" в установленому порядку внесення змін до державного акта на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026.

42. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Чабанюк Лілії Леонідівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 25 у Голосіївському районі м. Києва.

Припинити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" право користування частиною земельної ділянки, відведеної відповідно до пункту 2 рішення Київської міської ради від 20.05.99 N 247/348 "Про надання та вилучення земельних ділянок", право користування якою посвідчено державним актом на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026, площею 0,10 га (лист-згода від 25.09.2003 N 37/09) та зарахувати зазначену земельну ділянку до земель запасу житлової та громадської забудови.

Передати гр. Чабанюк Лілії Леонідівні, за умови виконання п. 42.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 25 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

42.1. Гр. Чабанюк Лілії Леонідівні:

42.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

42.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

42.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 01.10.2003 N 19-2695, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 01.10.2003 N 7337, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 03.10.2003 N 08-8-20/7697.

42.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

42.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Чабанюк Лілії Леонідівні державного акта на право приватної власності на землю.

42.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

42.4. Оформити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" в установленому порядку внесення змін до державного акта на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026.

43. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Рябцю Володимиру Олександровичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 21 у Голосіївському районі м. Києва.

Припинити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" право користування частиною земельної ділянки, відведеної відповідно до пункту 2 рішення Київської міської ради від 20.05.99 N 247/348 "Про надання та вилучення земельних ділянок", право користування якою посвідчено державним актом на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026, площею 0,10 га (лист-згода від 25.09.2003 N 34/09) та зарахувати зазначену земельну ділянку до земель запасу житлової та громадської забудови.

Передати гр. Рябцю Володимиру Олександровичу, за умови виконання п. 43.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 21 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

43.1. Гр. Рябцю Володимиру Олександровичу:

43.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

43.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

43.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 01.10.2003 N 19-2696, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 01.10.2003 N 7332, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 03.10.2003 N 08-8-20/7701.

43.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

43.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Рябцю Володимиру Олександровичу державного акта на право приватної власності на землю.

43.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

43.4. Оформити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" в установленому порядку внесення змін до державного акта на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026.

44. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Настенку Анатолію Валентиновичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 19 у Голосіївському районі м. Києва.

Припинити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" право користування частиною земельної ділянки, відведеної відповідно до пункту 2 рішення Київської міської ради від 20.05.99 N 247/348 "Про надання та вилучення земельних ділянок", право користування якою посвідчено державним актом на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026, площею 0,10 га (лист-згода від 25.09.2003 N 32/09) та зарахувати зазначену земельну ділянку до земель запасу житлової та громадської забудови.

Передати гр. Настенку Анатолію Валентиновичу, за умови виконання п. 44.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 19 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

44.1. Гр. Настенку Анатолію Валентиновичу:

44.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

44.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

44.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 01.10.2003 N 19-2718, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 01.10.2003 N 7323, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 03.10.2003 N 08-8-20/7703.

44.1.4. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

44.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

44.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Настенку Анатолію Валентиновичу державного акта на право приватної власності на землю.

44.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

44.4. Оформити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" в установленому порядку внесення змін до державного акта на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026.

45. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Колесниченко Людмилі Станіславівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 13 у Голосіївському районі м. Києва.

Припинити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" право користування частиною земельної ділянки, відведеної відповідно до пункту 2 рішення Київської міської ради від 20.05.99 N 247/348 "Про надання та вилучення земельних ділянок", право користування якою посвідчено державним актом на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026, площею 0,10 га (лист-згода від 25.09.2003 N 26/09) та зарахувати зазначену земельну ділянку до земель запасу житлової та громадської забудови.

Передати гр. Колесниченко Людмилі Станіславівні, за умови виконання п. 45.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 13 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

45.1. Гр. Колесниченко Людмилі Станіславівні:

45.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

45.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

45.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 01.10.2003 N 19-2693, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 01.10.2003 N 7312, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 03.10.2003 N 08-8-20/7709.

45.1.4. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

45.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

45.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Колесниченко Людмилі Станіславівні державного акта на право приватної власності на землю.

45.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

45.4. Оформити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" в установленому порядку внесення змін до державного акта на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026.

46. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Мозолю Сергію Івановичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 18 у Голосіївському районі м. Києва.

Припинити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" право користування частиною земельної ділянки, відведеної відповідно до пункту 2 рішення Київської міської ради від 20.05.99 N 247/348 "Про надання та вилучення земельних ділянок", право користування якою посвідчено державним актом на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026, площею 0,10 га (лист-згода від 25.09.2003 N 31/09) та зарахувати зазначену земельну ділянку до земель запасу житлової та громадської забудови.

Передати гр. Мозолю Сергію Івановичу, за умови виконання п. 46.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 18 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

46.1. Гр. Мозолю Сергію Івановичу:

46.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

46.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

46.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 01.10.2003 N 19-2705, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 01.10.2003 N 7322, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 03.10.2003 N 08-8-20/7704.

46.1.4. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.

46.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

46.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Мозолю Сергію Івановичу державного акта на право приватної власності на землю.

46.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

46.4. Оформити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" в установленому порядку внесення змін до державного акта на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026.

47. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Буромській Дар'ї Олександрівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 5 у Голосіївському районі м. Києва.

Припинити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" право користування частиною земельної ділянки, відведеної відповідно до пункту 2 рішення Київської міської ради від 20.05.99 N 247/348 "Про надання та вилучення земельних ділянок", право користування якою посвідчено державним актом на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026, площею 0,10 га (лист-згода від 25.09.2003 N 18/09) та зарахувати зазначену земельну ділянку до земель запасу житлової та громадської забудови.

Передати гр. Буромській Дар'ї Олександрівні, за умови виконання п. 47.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 5 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

47.1. Гр. Буромській Дар'ї Олександрівні:

47.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

47.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

47.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 01.10.2003 N 19-2710, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 01.10.2003 N 7330, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 03.10.2003 N 08-8-20/7717.

47.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

47.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Буромській Дар'ї Олександрівні державного акта на право приватної власності на землю.

47.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

47.4. Оформити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" в установленому порядку внесення змін до державного акта на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026.

48. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Берченко Тамарі Омельянівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 3 у Голосіївському районі м. Києва.

Припинити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" право користування частиною земельної ділянки, відведеної відповідно до пункту 2 рішення Київської міської ради від 20.05.99 N 247/348 "Про надання та вилучення земельних ділянок", право користування якою посвідчено державним актом на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026, площею 0,10 га (лист-згода від 25.09.2003 N 15/09) та зарахувати зазначену земельну ділянку до земель запасу житлової та громадської забудови.

Передати гр. Берченко Тамарі Омельянівні, за умови виконання п. 48.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Столичному шосе, 29 км, діл. 3 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

48.1. Гр. Берченко Тамарі Омельянівні:

48.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

48.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

48.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 01.10.2003 N 19-2709, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 01.10.2003 N 7313, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 03.10.2003 N 08-8-20/7719.

48.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

48.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Берченко Тамарі Омельянівні державного акта на право приватної власності на землю.

48.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

48.4. Оформити товариству з обмеженою відповідальністю "Асоціація "Українські квіти" в установленому порядку внесення змін до державного акта на право постійного користування землею від 21.07.99 N 90-4-00026.

49. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Іващенко Галині Олександрівні для реконструкції нежитлової будівлі під житловий будинок та будівництва господарських будівель і споруд з подальшим їх обслуговуванням на вул. Панфіловців, 30 у Печерському районі м. Києва.

Передати гр. Іващенко Галині Олександрівні, за умови виконання п. 49.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для реконструкції нежитлової будівлі під житловий будинок та будівництва господарських будівель і споруд з подальшим їх обслуговуванням на вул. Панфіловців, 30 у Печерському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

49.1. Гр. Іващенко Галині Олександрівні:

49.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

49.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

49.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

49.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 09.10.2003 N 19-2923, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 09.10.2003 N 7565, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 10.10.2003 N 08-8-20/7917, Головного управління охорони культурної спадщини та реставраційно-відновлювальних робіт від 10.10.2003 N 5949.

49.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

49.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Іващенко Галині Олександрівні державного акта на право приватної власності на землю.

49.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

50. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Гирич Вірі Василівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Толочанській, 22 у Деснянському районі м. Києва.

Передати гр. Гирич Вірі Василівні, за умови виконання п. 50.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Толочанській, 22 у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

50.1. Гр. Гирич Вірі Василівні:

50.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

50.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

50.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 14.05.2003 N 19-5, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 04.07.2003 N 08-8-20/4498, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 28.05.2003 N 3756.

50.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

50.1.5. Виконати роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами та погодити їх у встановленому порядку.

50.1.6. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

50.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Гирич Вірі Василівні державного акта на право приватної власності на землю.

50.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

51. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Дубинському Георгію Миколайовичу для експлуатації та обслуговування індивідуального гаража на вул. Леоніда Первомайського, 4 у Печерському районі м. Києва.

Передати гр. Дубинському Георгію Миколайовичу, за умови виконання п. 51.1 цього рішення, у довгострокову оренду на 10 років земельну ділянку площею 0,0024 га для експлуатації та обслуговування індивідуального гаража на вул. Леоніда Первомайського, 4 у Печерському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

51.1. Гр. Дубинському Георгію Миколайовичу:

51.1.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

51.1.2. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 01.11.2002 N 18-3390, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 10.02.2003 N 08-8-20/7827.

51.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

51.1.4. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

51.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Дубинському Георгію Миколайовичу державного акта на право приватної власності на землю.

51.3. Попередити землекористувача, що право користування земельною ділянкою може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 141, 143 Земельного кодексу України.

52. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Татарчуку Віталію Васильовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Червонофлотській, 38-б у Оболонському районі м. Києва.

Передати гр. Татарчуку Віталію Васильовичу, за умови виконання п. 52.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Червонофлотській, 38-б у Оболонському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

52.1. Гр. Татарчуку Віталію Васильовичу:

52.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

52.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

52.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 11.06.2003 N 19-502, управління охорони навколишнього природного середовища від 05.09.2003 N 119/04-4-10/612.

52.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

52.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

52.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Татарчуку Віталію Васильовичу державного акта на право приватної власності на землю.

52.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

53. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Гозі Юрію Анатолійовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гамарника, 79-в в Оболонському районі м. Києва.

Передати гр. Гозі Юрію Анатолійовичу, за умови виконання п. 53.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гамарника, 79-в в Оболонському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

53.1. Гр. Гозі Юрію Анатолійовичу:

53.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

53.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

53.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 16.09.2003 N 19-2092, управління охорони навколишнього природного середовища від 12.09.2003 N 119/04-4-10/667.

53.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

53.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

53.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Гозі Юрію Анатолійовичу державного акта на право приватної власності на землю.

53.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

54. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Дворецькому Олегу Миколайовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гамарника, 79-б в Оболонському районі м. Києва.

Передати гр. Дворецькому Олегу Миколайовичу, за умови виконання п. 54.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гамарника, 79-б в Оболонському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

54.1. Гр. Дворецькому Олегу Миколайовичу:

54.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

54.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

54.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 16.09.2003 N 19-2091, управління охорони навколишнього природного середовища від 12.09.2003 N 119/04-4-10/666.

54.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

54.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

54.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Дворецькому Олегу Миколайовичу державного акта на право приватної власності на землю.

54.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

 

Київський міський голова 

О. Омельченко