КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26 квітня 2012 року N 542/7879

Про передачу комунальному підприємству з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" земельної ділянки для завершення будівництва багатоповерхових житлових будинків на вул. Сім'ї Сосніних, 4-а у Святошинському районі м. Києва

Відповідно до статей 92, 123 Земельного кодексу України, статті 31 Закону України "Про оренду землі" і доручення Кабінету Міністрів України від 27.03.2010 N 15199/1/1-10, протоколу спільної наради щодо вирішення питань відновлення будівництва житлових будинків на вул. Старонаводницькій, 2 - 20, вул. Сім'ї Сосніних 4-а у м. Києві від 04.10.2011 та розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою, Київська міська рада вирішила:

1. Передати комунальному підприємству з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ", за умови виконання пункту 2 цього рішення, у короткострокову оренду на 3 роки земельну ділянку площею 1,74 га для завершення будівництва багатоповерхових житлових будинків на вул. Сім'ї Сосніних, 4-а у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель, наданих відповідно до пункту 4 рішення Київської міської ради від 10.07.2003 N 638-8/798 "Про надання і вилучення земельних ділянок, та припинення права користування землею", право користування якими посвідчено договором оренди земельної ділянки від 26.02.2004 N 75-6-00102.

2. Комунальному підприємству з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ":

2.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

2.2. У місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної, адміністрації) із клопотанням щодо організації робіт по винесенню меж земельної ділянки в натуру (на місцевість) та виготовленню документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

2.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

2.4. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) від 23.03.2012 N 05-8199.

2.5. Вирішити з ТОВ "Київвисотбуд" та з попередніми інвесторами майново-правові питання, включаючи порядок та умови завершення будівництва житлових будинків на вул. Сім'ї Сосніних, 4-а у Святошинському районі м. Києва в установленому порядку.

3. Головному управлінню економіки та інвестицій розглянути питання щодо можливого звільнення комунального підприємства з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" від сплати пайової участі (внесків) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва та відрахувань житлової площі по об'єкту, зазначеному у пункті 1 цього рішення.

4. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 4 рішення Київської міської ради від 10.07.2003 N 638-8/798 "Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею".

5. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) зняти з реєстрації договір оренди земельної ділянки від 26.02.2004 N 75-6-00102 як такий, що припинив свою чинність у зв'язку із закінченням терміну.

6. Київському міського голові укласти договір оренди зазначеної у пункті 1 цього рішення земельної ділянки після врегулювання у встановленому законом порядку питання щодо порядку та умов завершення будівництва житлових будинків на вул. Сім'ї Сосніних, 4-а у Святошинському районі м. Києва між комунальним підприємством з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" та ТОВ "Київвисотбуд".

7. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог статей 141, 143 Земельного кодексу України.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький