КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 15 лютого 2018 року N 31/4095

Про надання статусу скверу земельній ділянці, що знаходиться за адресою: вул. Ентузіастів, 3/1, літера А у Дніпровському районі міста Києва

Керуючись Земельним кодексом України, відповідно до пункту 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 9 частини першої статті 2 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", статей 20, 21 Закону України "Про благоустрій населених пунктів", Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 N 105 "Про затвердження Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України", з метою раціонального використання земель територіальної громади міста Києва, забезпечуючи збереження відповідного рівня зелених насаджень у столиці та з метою їх належного утримання, беручи до уваги бажання представників територіальної громади міста Києва у підвищенні рекреаційного потенціалу міста Києва, збільшуючи площі зелених насаджень та озеленення в цілому по столиці України, Київська міська рада вирішила:

1. Надати статус скверу земельній ділянці площею 0,23 га, що знаходиться за адресою: вул. Ентузіастів, 3/1, літера А у Дніпровському районі міста Києва, відповідно до додатка до цього рішення (план-схема додається).

2. Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "КИЇВЗЕЛЕНБУД":

2.1. Здійснити організаційно-правові заходи щодо оформлення права постійного користування земельною ділянкою, визначеною пунктом 1 цього рішення.

2.2. У місячний термін з дня набрання чинності рішенням Київської міської ради щодо землевідводу (надання у користування) земельної ділянки, визначеної пунктом 1 цього рішення, вжити заходів щодо державної реєстрації речових прав на земельну ділянку, визначену пунктом 1 цього рішення.

2.3. Здійснити організаційно-правові заходи щодо благоустрою земельної ділянки, визначеної пунктом 1 цього рішення.

2.4. Розглянути можливість залучення інших коштів для створення скверу на земельній ділянці, визначеній пунктом 1 цього рішення.

2.5. Провести відповідні економічно-планові розрахунки щодо необхідного подальшого фінансування заходів, передбачених цим рішенням, та передати напрацьовані дані до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в межах компетенції.

3. Внести зміни до Програми комплексного розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, затвердженої рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 N 806/3381 "Про затвердження Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста" (зі змінами та доповненнями), з урахуванням рішення Київської міської ради від 07.07.2016 N 572/572 "Про продовження чинності Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста":

3.1. У розділі 2.1 "Території загального користування" у таблиці 1 "Озеленені території загального користування м. Києва" збільшити показник Сквери по Дніпровському району відповідно до пункту 1 цього рішення.

3.2. У розділі 2.1 "Території загального користування" у таблиці 2 "Озеленені території загального користування м. Києва, що відповідають типологічним ознакам та планувальним вимогам" додати об'єкт (земельну ділянку), визначений у пункті 1 цього рішення, до переліку скверів Дніпровського району.

4. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) вирішити в установленому порядку питання фінансування заходів, передбачених цим рішенням.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань екологічної політики, постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування та на постійну комісію Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

Київський міський голова

В. Кличко


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
15.02.2018 N 31/4095


ПЛАН-СХЕМА
земельної ділянки, якій надається статус скверу

Місцезнаходження земельної ділянки

вулиця Ентузіастів, 3/1, літера А у Дніпровському р-ні м. Києва

Площа земельної ділянки

0,23 га


Графічний вигляд із застосуванням супутникової зйомки

 

 

Київський міський голова

В. Кличко