КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 29 березня 2007 року N 374/1035

Про найменування вулиці від проспекту Академіка Палладіна до території колишнього військового містечка N 136 біля селища Коцюбинське у Святошинському районі міста Києва іменем Пономарьова

Відповідно до пункту 41 частини першої статті 26, пункту 1 статті 37 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи звернення Центрального спеціального будівельного управління Міністерства оборони України та протокол засідання комісії з питань найменувань та пам'ятних знаків виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) N 2 від 13 грудня 2006 року, Київська міська рада вирішила:

1. Найменувати вулицю від проспекту Академіка Палладіна до території колишнього військового містечка N 136 біля селища Коцюбинське у Святошинському районі міста Києва - "Вулиця Пономарьова".

2. Виконавчому органу Київради (Київській міській державній адміністрації) провести організаційно-правові заходи щодо виконання пункту 1 цього рішення.

3. Це рішення Київради офіційно оприлюднити в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань культури, інформаційної політики та постійну комісію Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків.

 

Київський міський голова 

Л. Черновецький