КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 17 квітня 2018 року N 479/4543

Про визначення послуги з вивезення побутових відходів окремою комунальною послугою, право на здійснення якої виборюється на конкурсних засадах

Відповідно до Закону України "Про житлово-комунальні послуги", статті 351 Закону України "Про відходи", пункту 9 Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року N 869, Київська міська рада вирішила:

1. Визначити послугу з вивезення побутових відходів окремою комунальною послугою, право на здійснення якої виборюється на конкурсних засадах, за виключенням об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів, котрі особисто визначаються з виконавцем послуг на вивіз побутових відходів.

2. Доповнити перелік житлово-комунальних послуг у житловому фонді м. Києва, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах, затверджений рішенням Київської міської ради від 08 листопада 2007 року N 1159/3992 (у редакції рішення Київської міської ради від 12 липня 2012 року N 669/8006), новою позицією 4 такого змісту:

4.

Послуга з вивезення побутових відходів


3. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) розробити порядок домового обліку і розрахунків за надані послуги з вивезення побутових відходів у відповідності до фактичних обсягів наданих послуг та подати його на затвердження у встановленому порядку.

4. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) після визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів на території міста Києва (з розрахунку один район у місті Києві - один виконавець) виключити цю послугу із структури розрахунків тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій.

5. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.

 

Київський міський голова

В. Кличко