КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
II сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 25 грудня 2014 року N 740/740

Про заходи попередження та інформування населення про небезпечні наслідки аварій і катастроф техногенного, екологічного, природного та воєнного характеру під час проведення АТО

Керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законом України "Про столицю України - місто-герой Київ", Кодексом цивільного захисту України та усвідомлюючи нагальність забезпечення захисту населення від небезпечних наслідків аварій і катастроф техногенного, екологічного, природного та воєнного характеру під час проведення антитерористичної операції в України, Київська міська рада вирішила:

1. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) терміново розробити заходи попередження та інформування населення про небезпечні наслідки аварій і катастроф техногенного, екологічного, природного та воєнного характеру під час проведення АТО, а саме:

1.1. Провести перевірку на відповідність всіх сховищ цивільного захисту міста Києва. За наслідками перевірки забезпечити відновлення мережі належним чином обладнаних сховищ цивільного захисту.

1.2. Забезпечити на базі комунальних закладів міста Києва проведення регулярних навчань з питань цивільного захисту та регулярних навчань основам початкової військової підготовки із залученням фахівців Товариства сприяння обороні України та інших громадських організацій.

1.3. Провести курси для населення з надання першої медичної допомоги із залученням лікарів та фахівців Товариства Червоного Хреста України, в тому числі через комунальні засоби масової інформації. Перевірити оснащення аптечками першої медичної допомоги відповідних формувань цивільного захисту державних та комунальних підприємств, установ, організацій та у випадку їх відсутності або невідповідності їх вмісту вимогам нормативно-правових актів щодо забезпечення охорони праці та захисту від надзвичайних ситуацій проконтролювати їх належне комплектування.

1.4. Розробити правила поведінки в військових умовах, терористичних загроз та техногенних катастроф та ознайомити населення з цими правилами.

1.5. Провести перевірку системи оповіщення населення міста Києва про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій, а також забезпечити проведення відповідних тренувань.

2. Офіційно оприлюднити це рішення у газеті Київської міської ради "Хрещатик".

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.

 

Київський міський голова

В. Кличко