КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 15 березня 2007 року N 253/914

Про затвердження проектів прибережних захисних смуг водних об'єктів та схем зовнішніх меж прибережних захисних смуг об'єктів водного фонду у районах м. Києва

Відповідно до статей 87, 88 Водного кодексу України, статей 60, 61 Земельного кодексу України та з метою створення сприятливого режиму на водних об'єктах, попередження їх забруднення, засмічення і вичерпання Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити:

1.1. Проект прибережних захисних смуг водних об'єктів м. Києва. Святошинський район.

1.2. Проект прибережних захисних смуг водних об'єктів м. Києва. Солом'янський район.

1.3. Проект прибережних захисних смуг водних об'єктів м. Києва. Печерський район.

1.4. Проект прибережних захисних смуг водних об'єктів м. Києва. Шевченківський район.

1.5. Схему зовнішніх меж прибережних захисних смуг об'єктів водного фонду м. Києва. Мінський район (Оболонський район з 30.01.2001) та доповнення до Схеми зовнішніх меж прибережних захисних смуг об'єктів водного фонду м. Києва. Оболонський район.

1.6. Схему зовнішніх меж прибережних захисних смуг об'єктів водного фонду м. Києва. Подільський район та доповнення до Схеми зовнішніх меж прибережних захисних смуг об'єктів водного фонду м. Києва. Подільський район.

2. Управлінню охорони навколишнього природного середовища виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити розробку проекту водоохоронного знака для встановлення його на межі прибережних захисних смуг водних об'єктів міста.

3. Визначення обсягів та джерел фінансування розробки проекту водоохоронного знака здійснювати на підставі окремих рішень Київради згідно з чинним законодавством України.

4. Офіційно оприлюднити це рішення у газеті Київської міської ради "Хрещатик".

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань екологічної політики.

 

Київський міський голова 

Л. Черновецький