КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
XI сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 22 травня 2013 року N 398/9455

Про затвердження детального плану території багатофункціонального житлового району на землях державного підприємства "Науково-дослідний виробничий агрокомбінат "Пуща-Водиця", що прилягають до вул. Маршала Гречка та просп. Правди в Подільському районі м. Києва

Відповідно до статті 19 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" та законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про столицю України - місто-герой Київ", рішення Київської міської ради від 25.12.2012 N 714/8998 "Про розроблення детального плану території багатофункціонального житлового району на землях державного підприємства "Науково-дослідний виробничий агрокомбінат "Пуща-Водиця", що прилягають до вул. Маршала Гречка та просп. Правди в Подільському районі м. Києва", Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити детальний план території багатофункціонального житлового району на землях державного підприємства "Науково-дослідний виробничий агрокомбінат "Пуща-Водиця", що прилягають до вул. Маршала Гречка та просп. Правди в Подільському районі м. Києва, відповідно до основних положень та техніко-економічних показників, що додаються, як основу планувальної організації та функціонального зонування території, розташування червоних ліній вулиць і доріг, граничної поверховості та щільності забудови, подальшого розроблення проектної документації та прийняття рішень щодо розміщення об'єктів містобудування.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Герега