КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 20 листопада 2018 року N 56/6107

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 N 780/1784 "Про затвердження Положення про співфінансування реконструкції, реставрації, проведення капітальних ремонтів, технічного переоснащення спільного майна у багатоквартирних будинках міста Києва"

Відповідно до законів України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку", "Про енергозбереження", "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 17.03.2016 N 232/232 "Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2016 - 2020 роки", з метою підвищення зацікавленості власників житлових та нежитлових приміщень в житлових будинках у створенні об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та реалізації енергоефективних заходів у житловому фонді Київська міська рада вирішила:

1. Внести до Положення про співфінансування реконструкції, реставрації, проведення капітальних ремонтів, технічного переоснащення спільного майна у багатоквартирних будинках міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 22.12.2016 N 780/1784 (далі - Положення), такі зміни:

1.1. Викласти абзац перший пункту 2 Положення в такій редакції:

"Це Положення поширюється на багатоквартирні будинки у місті Києві, які експлуатуються більше десяти років, та передбачає співфінансування робіт у відсотковому розмірі очікуваної вартості робіт згідно з прогресивною шкалою за рахунок коштів співвласників багатоквартирного будинку та решти вартості робіт (виходячи з остаточної вартості робіт, визначеної згідно з абзацом другим пункту 6 цього Положення) - за рахунок коштів бюджету міста Києва.".

1.2. Викласти абзац другий пункту 2 Положення в такій редакції:

"Замовниками робіт відповідно до цього Положення є:

Комунальні підприємства "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду" - комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району м. Києва", "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району м. Києва", "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Деснянського району м. Києва", "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва", "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Оболонського району м. Києва", "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва", "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Подільського району м. Києва", "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Святошинського району м. Києва", "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом'янського району м. Києва", "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" (далі - Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду).".

1.3. Доповнити пункт 2 Положення абзацом 3 такого змісту:

"Під поняттям відсоткового розміру очікуваної вартості робіт згідно з прогресивною шкалою у цьому Положенні слід розуміти наступне:

- проведення капітальних ремонтів, технічне переоснащення ліфтів та ліфтового обладнання - 5 %;

- капітальний ремонт покрівлі - 10 %;

- заміна огороджувальних конструкцій (вхідні групи, вікна в місцях загального користування тощо) - 30 %;

- реконструкція, капітальний ремонт, технічне переоснащення інженерних мереж (у тому числі насосні) - 15 %;

- утеплення фасаду - 30 % (за наявності погодного регулювання, у тому числі ІТП);

- реконструкція, капітальний ремонт, технічне переоснащення інженерних мереж (у тому числі ІТП) - 30 %;

- інші роботи спільного майна багатоквартирного будинку - 30 %.".

1.4. У тексті Положення слово "Київжитлоспецексплуатація" в усіх відмінках замінити словами "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду" у відповідному відмінку.

1.5. В абзаці четвертому пункту 6 Положення слова та цифри "не менше 80 %" виключити; слова "Департамент житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)" замінити словами "відповідну районну в місті Києві державну адміністрацію".

1.6. У пункті 7 Положення слова "Департамент житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)" замінити словами "Відповідна районна в місті Києві державна адміністрація".

1.7. У пункті 8 Положення слово "інформує" замінити словом "інформують".

1.8. У додатку до Положення слова:

"Начальнику комунального підприємства "Київжитлоспецексплуатація"

_______________________________
(прізвище, ім'я, по батькові) начальника"

замінити словами:

"Керівнику комунального підприємства "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду"

_______________________________
(прізвище, ім'я, по батькові) керівника".

2. Доручити виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації):

2.1. У тримісячний строк з моменту прийняття цього рішення здійснити фінансово-економічний розрахунок видатків, обумовлених виконанням цього рішення.

2.2. Ініціювати внесення змін до рішення Київської міської ради від 17.03.2016 N 232/232 "Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2016 - 2020 роки" в частині відображення у Комплексній цільовій програмі підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2016 - 2020 роки видатків, пов'язаних з реалізацією цього рішення у 2019 та 2020 роках.

3. Встановити, що зміни до Положення, визначені пунктом 1 цього рішення, набирають чинності з 01.01.2019.

4. Офіційно оприлюднити це рішення в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

5. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу і на постійну комісію Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

Київський міський голова

В. Кличко