КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
I сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 17 березня 2016 року N 229/229

Про створення тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань забезпечення киян, які беруть участь в антитерористичній операції

Відповідно до статті 48 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 8, статті 23 Регламенту Київської міської ради, з метою підтримки киян, які беруть участь в антитерористичній операції у східних областях України, та тимчасово переміщених із зони антитерористичної операції осіб Київська міська рада вирішила:

1. Створити тимчасову контрольну комісію Київської міської ради з питань забезпечення киян, які беруть участь в антитерористичній операції.

2. Обрати персональний склад тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань забезпечення киян, які беруть участь в антитерористичній операції:

Голова тимчасової контрольної комісії:

Дідовець Юрій Вікторович, депутат Київської міської ради;

Члени тимчасової контрольної комісії:

Артеменко Сергій Вікторович, депутат Київської міської ради;

Борозенець Максим Іванович, депутат Київської міської ради;

Павлик Віталій Андрійович, депутат Київської міської ради;

Мірошниченко Ігор Михайлович, депутат Київської міської ради;

Левін Володимир Ілліч, депутат Київської міської ради;

Маляревич Олесь Вікторович, депутат Київської міської ради.

3. Основними завданнями тимчасової контрольної комісії визначити контроль за посиленням матеріального, організаційного та методичного забезпечення киян, які беруть участь в антитерористичній операції на сході України, перевірку належних умов для військової підготовки, інформування громадськості про потреби киян, які беруть участь в антитерористичній операції, координування діяльності громадських організацій, благодійних фондів, волонтерських рухів, інших громадських ініціатив, органів державної влади та місцевого самоврядування з метою надання допомоги киянам, які беруть участь в антитерористичній операції на сході України.

4. Комісія має право у десятиденний термін одержувати в установленому законодавством порядку від органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій необхідну інформацію.

5. Визначити термін діяльності тимчасової контрольної комісії - шість місяців.

6. Попередній звіт тимчасової контрольної комісії про виконану роботу та пропозиції заслухати на пленарному засіданні Київської міської ради не пізніше тримісячного терміну з дня прийняття цього рішення.

7. Правове, матеріально-технічне, інформаційне та організаційне забезпечення роботи тимчасової контрольної комісії покласти на секретаріат Київської міської ради.

8. Вжити заходів щодо розміщення тимчасової контрольної комісії в адміністративному комплексі на вул. Хрещатик, 36.

9. Це рішення офіційно оприлюднити в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань регламенту та депутатської етики та на постійну комісію Київської міської ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту.

 

Київський міський голова

В. Кличко