КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 12 липня 2012 року N 668/8005

Про внесення змін і доповнень до деяких рішень Київської міської ради

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про благоустрій населених пунктів", "Про столицю України - місто-герой Київ", з метою забезпечення правових, економічних, екологічних, соціальних і організаційних засад благоустрою міста Києва та створення умов, сприятливих для життєдіяльності людини, Київська міська рада вирішила:

1. Внести такі зміни та доповнення до Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051:

1.1. Підпункт 15.4.3 пункту 15.4 Розділу XV ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ КОНТРОЛЬНОЇ КАРТКИ НА ТИМЧАСОВЕ ПОРУШЕННЯ БЛАГОУСТРОЮ, її ПРИЗУПИНЕННЯ, ПОДОВЖЕННЯ І ЗАКРИТТЯ викласти у такій редакції:

"15.4.3. Протягом доби від початку ліквідації аварії балансоутримувач або власник інженерних мереж звертається до Головного управління контролю за благоустроєм з заявкою встановленого зразка, дефектним актом (документом про виявлення аварійної ситуації) та нарядом-допуском на виконання аварійних робіт для оформлення аварійної контрольної картки на тимчасове порушення благоустрою. Після цього протягом години балансоутримувачу (власнику) надається аварійна контрольна картка на тимчасове порушення благоустрою.

В аварійній контрольній картці визначається термін виконання робіт, пов'язаних з ліквідацією аварії, - не більше п'яти діб та термін відновлення благоустрою - не більше трьох діб".

1.2. Підпункт 15.4.4 пункту 15.4 Розділу XV викласти у такій редакції:

"15.4.4. Після завершення аварійних робіт та відновлення порушеного благоустрою території балансоутримувач (власник) інженерних мереж зобов'язаний закрити аварійну контрольну картку на тимчасове порушення благоустрою в Головному управлінні контролю за благоустроєм за умови відповідних погоджень з балансоутримувачем або власником території, на якій проводилися аварійно-відновлювальні роботи, та відділом контролю за благоустроєм районної в місті Києві державної адміністрації.

При відновленні порушеного благоустрою території роботи з відновлення покриття тротуарів та проїжджої частини, що порушено, виконуються за рахунок балансоутримувача (власника) інженерних мереж за типом існуючого".

2. Внести такі зміни до рішення Київської міської ради від 22.09.2011 N 35/6251 "Про внесення змін і доповнень до деяких рішень Київської міської ради":

2.1. Пункт 3 рішення викласти в такій редакції:

"3. Зобов'язати Головне управління контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) до 01 червня 2013 року створити електронну базу даних на тимчасове порушення благоустрою та його відновлення".

3. Це рішення набуває чинності з дня його офіційного опублікування у газеті Київської міської ради "Хрещатик".

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Герега