КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 8 грудня 2016 року N 547/1551

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок обслуговуючому кооперативу "ЖБК "Святошинський захисник" на просп. Перемоги (15 км) у Святошинському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування індивідуальних житлових будинків, господарських будівель і споруд

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок обслуговуючому кооперативу "ЖБК "Святошинський захисник" на просп. Перемоги (15 км) у Святошинському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 42, 791, 83, 123, 124 Земельного кодексу України, статтею 50 Закону України "Про землеустрій", Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок обслуговуючому кооперативу "ЖБК "Святошинський захисник" на просп. Перемоги (15 км) у Святошинському районі м. Києва орієнтовними площами 5,00 га; 4,90 га (земельні ділянки комунальної власності територіальної громади міста Києва) в оренду на 25 років для будівництва, експлуатації та обслуговування індивідуальних житлових будинків, господарських будівель і споруд згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-25357).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко