КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 15 травня 2019 року N 801/7457

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Київському комунальному, об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" на бульв. Чоколівському у Солом'янському районі м. Києва для утримання та експлуатації скверу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" на бульв. Чоколівському у Солом'янському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" на бульв. Чоколівському у Солом'янському районі м. Києва орієнтовною площею 1,19 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) в постійне користування для утримання та експлуатації скверу згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-33326).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко