КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія XXIII скликання

РІШЕННЯ

від 20 травня 1999 року N 254/355

Про створення умов для будівництва Подільського мостового переходу і Вокзально-Воскресенської лінії метрополітену

З метою створення умов для залучення інвестиційних ресурсів для будівництва нового мостового переходу в м. Києві для з'єднання правого та лівого берегів Дніпра Київська міська рада вирішила:

1. Доручити виконавчому органу Київради - Київській міській державній адміністрації здійснити заходи по визначенню територій, що підлягають резервуванню під будівництво Подільського мостового переходу і Вокзально-Воскресенської лінії метрополітену.

2. Накласти мораторій на використання під забудову, приватизацію та довгострокову оренду зарезервованих територій до остаточного вирішення питання будівництва Подільського мостового переходу.

Київському міському управлінню земельних ресурсів при підготовці питань щодо надання земельних ділянок враховувати необхідність резервування територій, що підпадають під будівництво Подільського мостового переходу і Вокзально-Воскресенської лінії метрополітену та відповідні інвестиційні програми. 

3. Доручити виконавчому органу Київради з метою покращання транспортного сполучення між правим та лівим берегами вжити заходи по використанню залізничного сполучення між ст. Київ-Петрівка - Дарниця (Городня) для перевезення пасажирів на період до будівництва Подільського мостового переходу і Вокзально-Воскресенської лінії метрополітену.

4. З метою створення умов для залучення інвестиційних ресурсів для розвитку інфраструктури міста доручити виконавчому органу Київради за участю НДІСЕП підготувати пропозиції щодо створення спеціальної економічної зони на території, що прилягає до зони будівництва Подільського мостового переходу та прилеглих територій; пропозиції щодо створення та функціонування на території міста спеціальних економічних зон пріоритетного розвитку. До 01.06.99 р. надати пропозиції на розгляд постійної комісії з питань економічних реформ, розвитку підприємництва, виробничого та наукового потенціалу.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань економічних реформ, розвитку підприємництва, виробничого та наукового потенціалу, постійну комісію з питань містобудування та землекористування, постійну комісію з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку.

 

Міський голова  

О. Омельченко