КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 9 жовтня 2018 року N 1739/5803

Про перелік ділянок доріг, на яких дозволяється швидкість руху транспортних засобів до 80 км/год. у період з 01 квітня до 01 листопада

Відповідно до статей 5, 6 Закону України "Про дорожній рух", пункту 12.8 розділу 12 Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 року N 1306, а також з метою підвищення пропускної спроможності окремих ділянок доріг міста Києва Київська міська рада вирішила:

1. Визначити перелік ділянок доріг, на яких дозволяється швидкість руху транспортних засобів до 80 км/год. у період з 01 квітня до 01 листопада, згідно з додатком до цього рішення.

2. Комунальному підприємству "Центр організації дорожнього руху":

2.1. Розробити та погодити з Управлінням патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції і подати на затвердження до Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) схеми організації дорожнього руху з встановленням необхідних дорожніх знаків та нанесенням відповідної дорожньої розмітки на ділянках доріг, зазначених у додатку до цього рішення.

2.2. Встановити дорожні знаки, які визначають дозволену швидкість руху транспортних засобів на ділянках доріг, зазначених у додатку до цього рішення, та схем, розроблених, погоджених та затверджених відповідно до підпункту 2.1 пункту 2 цього рішення.

3. Комунальній корпорації "Київавтодор" нанести необхідну дорожню розмітку на ділянках доріг, зазначених у додатку до цього рішення, та схем, розроблених, погоджених та затверджених відповідно до підпункту 2.1 пункту 2 цього рішення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань транспорту, зв'язку та реклами.

 

Київський міський голова

В. Кличко


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
09.10.2018 N 1739/5803


Перелік ділянок доріг, на яких дозволяється швидкість руху транспортних засобів до 80 км/год. у період з 01 квітня до 01 листопада

N п/п

Адреса

1.

просп. Перемоги (від Повітрофлотського шляхопроводу до вул. Чорнобильської)

2.

Велика Кільцева дорога (від вул. Міської до перетину з вул. Газопровідною та від вул. Газопровідної до Мінського проспекту)

3.

вул. Міська (від вул. Стеценка до Гостомельського шосе) (за умови проведення капітального ремонту проїзної частини)

4.

Кільцева дорога (від просп. Перемоги до вул. М. Трублаїні)

5.

Автодорога Р-69 (від вул. Озерної до межі м. Києва)

6.

просп. С. Бандери (від просп. Оболонського до Московського мосту)

7.

просп. Г. Ватутіна (від Московського мосту до Керченської площі)

8.

вул. Набережно-Рибальська (від Гаванського мосту до вул. Електриків)

9.

Наддніпрянське шосе

10.

Набережне шосе (від Поштової площі до Наддніпрянського шосе)

11.

Столичне шосе (до вул. Ак. Заболотного)

12.

вул. Саперно-Слобідська (від вул. М. Грінченка до Південного мосту)

13.

просп. М. Бажана від Південного мостового переходу до Харківської площі

14.

просп. Броварський (від просп. Визволителів до вул. Братиславської та від вул. Кіото до закінчення населеного пункту "Київ") (за умови проведення капітального ремонту проїзної частини)

15.

бульв. Перова (від вул. Воскресенської до вул. А. Навої)

16.

вул. О. Теліги (від вул. Ольжича до вул. Кирилівської)

17.

просп. Соборності (за умови встановлення розподільчого транспортного огородження)


 

Київський міський голова

В. Кличко