КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 грудня 2011 року N 731/6967

Про питання діяльності поліклініки сімейного лікаря "Русанівка" Дніпровського району м. Києва, що входить до сфери управління Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації

Відповідно до статті 104, частин першої, другої та четвертої статті 105, статей 106, 107, 108 Цивільного кодексу України, статей 59, 78, 137 Господарського кодексу України, пункту 30 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" Київська міська рада вирішила:

1. Реорганізувати поліклініку сімейного лікаря "Русанівка" Дніпровського району м. Києва шляхом перетворення її в комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги "Русанівка" Дніпровського району м. Києва" та віднести його до сфери управління Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації за виключенням стоматологічних відділень.

2. Виділити зі складу поліклініки сімейного лікаря "Русанівка" Дніпровського району м. Києва стоматологічні відділення та реорганізувати їх шляхом приєднання до ТМО "Стоматологія".

3. Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації за погодженням з Головним управлінням охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

3.1. Здійснити в установленому порядку організаційно-правові заходи щодо виконання цього рішення.

3.2. Створити комісію з реорганізації поліклініки сімейного лікаря "Русанівка" Дніпровського району м. Києва та скласти передавальний акт.

3.3. Затвердити передавальний акт.

3.4. Затвердити Статут комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги "Русанівка" Дніпровського району м. Києва" за виключенням стоматологічних відділень.

3.5. Закріпити на праві оперативного управління за комунальним некомерційним підприємством "Центр первинної медико-санітарної допомоги "Русанівка" Дніпровського району м. Києва" майно реорганізованої поліклініки сімейного лікаря "Русанівка" Дніпровського району м. Києва.

3.6. Закріпити на праві оперативного управління за ТМО "Стоматологія" майно стоматологічного відділення поліклініки сімейного лікаря "Русанівка" Дніпровського району м. Києва.

3.7. Привести у відповідність до цього рішення свої розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань гуманітарної політики і постійну комісію Київради з питань власності.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький