КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
II сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 4 вересня 2014 року N 72/72

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному підприємству "Дарницький вагоноремонтний завод" на вул. Алма-Атинській, 115 у Дніпровському районі м. Києва для реконструкції, експлуатації та обслуговування житлового будинку

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному підприємству "Дарницький вагоноремонтний завод" на вул. Алма-Атинській, 115 у Дніпровському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктами 4, 6 Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному підприємству "Дарницький вагоноремонтний завод" на вул. Алма-Атинській, 115 у Дніпровському районі м. Києва орієнтовною площею 0,29 га (земельна ділянка державної власності) в постійне користування для реконструкції, експлуатації та обслуговування житлового будинку згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-20663).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
04.09.2014 N 72/72


План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 17.12.2012 N К-20663

код земельної ділянки

- 66:023:011к

юридична/фізична особа

- Державне підприємство "Дарницький вагоноремонтний завод"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Дніпровський, вул. Алма-Атинська, 115

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для реконструкції, експлуатації та обслуговування житлового будинку

орієнтовний розмір

- 0,29 га


Зображення має графічний характер. Не наводиться.

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

О. Ю. Резніков