КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 14 травня 2015 року N 464/1328

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 14 липня 2011 року N 378/5765 "Про питання впорядкування діяльності суб'єктів господарювання в галузі зв'язку та інформаційних технологій"

Додатково див. постанову
 Окружного адміністративного суду міста Києва
 від 13 листопада 2015 року

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про телекомунікації", з метою підвищення ефективності використання об'єктів права комунальної власності та створення сприятливих умов для ефективного надання послуг населенню в галузі зв'язку та інформаційних технологій Київська міська рада вирішила:

1. Внести до рішення Київської міської ради від 14 липня 2011 року N 378/5765 "Про питання впорядкування діяльності суб'єктів господарювання в галузі зв'язку та інформаційних технологій" такі зміни:

1.1. Пункт 1 рішення викласти у такій редакції:

"1. Доручити комунальному підприємству "Київжитлоспецексплуатація" здійснювати моніторинг та координацію розміщення суб'єктами господарювання телекомунікаційних мереж та обладнання у (на) об'єктах комунальної власності територіальної громади міста Києва, таких як: нежитлові будинки, інженерні та інші споруди, а також будинки та інфраструктурні об'єкти житлового фонду, передані до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій.".

1.2. Пункт 2 рішення викласти у такій редакції:

"2. Комунальному підприємству "Київжитлоспецексплуатація" укладати договори на розміщення суб'єктами господарювання телекомунікаційних мереж та обладнання у (на) об'єктах, зазначених у пункті 1 цього рішення.".

1.3. Пункт 3 рішення викласти у такій редакції:

"3. Встановити, що плата за розміщення телекомунікаційних мереж та обладнання у (на) об'єктах, зазначених у пункті 1 цього рішення, щомісячно у формі попередньої оплати перераховується суб'єктами господарювання згідно з умовами договору на поточний рахунок комунального підприємства "Київжитлоспецексплуатація".".

1.4. Абзац другий пункту 4 рішення викласти у такій редакції:

"- 50 % - на формування цільового фонду комунального підприємства "Київжитлоспецексплуатація", кошти якого використовуються згідно з кошторисом на фінансування робіт, пов'язаних з утриманням житлового та нежитлового фонду, упорядкуванням внутрішніх та прибудинкових стояків та колекторів, місць для встановлення обладнання та прокладання комунікацій зв'язку;".

2. Оприлюднити це рішення у газеті Київської міської ради "Хрещатик".

3. Це рішення набуває чинності з дня його офіційного оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань транспорту та зв'язку.

 

Київський міський голова

В. Кличко